Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

"Zdegenerowany 10-latek wyzywa uczestnika IEM Katowice 2015"

Polecane posty

Nie jestem w stanie oglądać tego filmu. Czuje zażenowanie połączone z irytacją i na dodatek nic nie rozumiem z tego co gówniarz sepleni.

Z drugiej strony dać się zgnębić takiemu małemu szczurowi zamiast odpowiedzieć mu prosto w jego języku żeby przestał szczekać. Też nie pojmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, sam nie wiem co bym miał powiedzieć takiemu gnojkowi żeby mu poszło w pięty i się zamknął zamiast szczekać jeszcze głośniej. Gdybym był gdzieś w tamtym tłumie z najwyższą rozkoszą podszedłbym do szczeniaka i wykręcił za ucho tak że by się przed tymi wszystkimi kamerkami rozpłakał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony dać się zgnębić takiemu małemu szczurowi zamiast odpowiedzieć mu prosto w jego języku żeby przestał szczekać. Też nie pojmuje.

Jak powiesz coś na jego poziomie będzie odpowiedź w stylu "twoja stara" czy inne "cie robił", a jak powiesz mu coś inteligentnego to i tak nie zrozumie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 30 sekund i dalej wyłączyłem. Po waszych komentarzach wnioskuję, że otaczająca go grupa była niewiele bardziej umysłowo rozwinięta niż ten gówniarz. Dwóch starszych powinno go złapać za fraki i na kopach nauczyć kultury i szacunku. Innych argumentów taki brzdąc nie zaakceptuje, bo to mu zostało wpojone.

Na pocieszenie wrzucam Wam zabytkowe gorące rytmy prosto z Polski:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie oglądać tego filmu. Czuje zażenowanie połączone z irytacją i na dodatek nic nie rozumiem z tego co gówniarz sepleni.

Z drugiej strony dać się zgnębić takiemu małemu szczurowi zamiast odpowiedzieć mu prosto w jego języku żeby przestał szczekać. Też nie pojmuje.

>wykłócanie się z 10latkiem

>na oczach kilkudziesięciu ludzi

>durnych gimnazjalistów konkretnie

>nagrywających

lolnie

Also, nie nazwałbym tego gnębieniem. 10letnie dziecko sepleniące przekleństwa jest raczej śmieszne, gorzej z chichoczącym tłumem, którego "w ich języku" nie uspokoisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie byliśmy tam z Kath smile_prosty2.gif

Młody dostałby niezły wycisk

No ba!

Jeszcze żaden rodzic nie uskarżał się na moje metody wychowawcze, których używam wobec ich dzieci. cool_prosty.gif

Ja przywaliłbym raz w twarz, a Kath ........ poniżej pasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Roja to wy wszyscy sie odczepcie. Robi przykładowo RFG, pinball i inne akcje które propsuje gdyż łączą ludzi (gry łączą a nie dzielą). Isamu to jest guru gimby. On przynajmniej nie ma kija w czterech literach. Jest walnięty trzeba przyznać ( i osiągnął więcej niż nie jeden z was [bazyl xd])

A co do tego 10latka ... brak słów i w ogóle powinno być jakieś ograniczenie wiekowe. Jeszcze takiemu nic nie możesz zrobić bo cie może zaskarżyć i niepotrzebne probemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...