Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marek Lenc

Kalambury

Recommended Posts

Qmać? W sensie, że Kumać ;]

Nie... na pewno nie...

W środku tego czegoś, co dla mnie wygląda jak Q, widzimy pierś... Więc może: Cycować? [Q jako quote - cytować, + pierś, czyli, nieładnie mówiąc, cycek]

Kurczę, a już wykombinowałem, że to będzie utrzymane, bo literką - dla zmyły - jest odwrócone do góry nogami "ó", a nie"q", no i jest trzymane w rękach, zatem ótrzymane = utrzymane. Nie mówcie, że nie ma w tym logiki! :) Pokrętnej, ale zawsze.

No nic, czekamy na dalsze zagadeczki.

Guest Diego666

Mógłby Pan zapowiadać dzień przed i o której godzinie będzię następny kalambur, bo gdy dzisiaj zobaczyłem że jest nowy, był już odgadnięty.

Kurczę, a już wykombinowałem, że to będzie utrzymane, bo literką - dla zmyły - jest odwrócone do góry nogami "ó", a nie"q", no i jest trzymane w rękach, zatem ótrzymane = utrzymane. Nie mówcie, że nie ma w tym logiki! :) Pokrętnej, ale zawsze.

Jest logika, a jakże ;) Szkoda że sam nie wpadłem na to aby w ten sposób skomplikować tę prostą zagadkę ;)

Mógłby Pan zapowiadać dzień przed i o której godzinie będzię następny kalambur, bo gdy dzisiaj zobaczyłem że jest nowy, był już odgadnięty.

Ale właśnie w tym cała zabawa, że akcja jest (prawie) spontaniczna. Sprawdzamy, bywamy, pilnujemy ;)! Można powiedzieć, że w forumowym dziale "Rysunki" dzieje się coś prawie codziennie ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...