Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sruba66

Nextgeny vs PC

Polecane posty

1 Uproszczeń wobec poprzednich FPSów (Regeneracja zdrowia, ograniczona ilość broni, itd.)

2 Ale jak sam przyznałeś są mniej precyzyjne przez co akcja traci dynamike, co w FPSach nie jest szczególnie zaletą.

3 Gdyby gracze chcieli to by taka gra powstała, prawa rynku :) I nie wiem dlaczego uważasz że twierdze że konsole są dla idiotów - broń Boże! Toż np. inżynier po ciężkim dniu pracy chce się zrelaksować - wybierze ultra-trudny symulator na PC czy jakąś prostszą gre na konsole? Wybór jest oczywisty. Jak wcześniej powiedziałem - konsole i PC zaspokajają inne potrzeby które bardzo często się nie pokrywają, a co ty wyczytujesz z moich postów to już twoja sprawa.

EDIT Nie mam pojęcia dlaczego w tytule tematu jest "vs" - to tak jakby traktor z samolotem porównywać.

EDIT2 Od razu uprzedzam pytanie - w Halo ograniczenie ilośći broni to było niezbyt potrzebne, bo ta gra nie miała być jakkolwiek realistyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Uproszczeń wobec poprzednich FPSów (Regeneracja zdrowia, ograniczona ilość broni, itd.)

Poprzednie fpsy, czyli ? Regeneracja zdrowia ? Przecież to właśnie nadało rozgrywce dynamiki, nie zbierasz apteczek, musisz ukryć się za przeszkodą i odczekać chwilę [notabene, niczym się to od złapania pudełka z czerwonym krzyżykiem nie różni]

2 Ale jak sam przyznałeś są mniej precyzyjne przez co akcja traci dynamike, co w FPSach nie jest szczególnie zaletą.

Przecież to jest całkowicie nielogiczne, od kiedy precyzja określa dynamikę rozgrywki ? Radzę zagrać w Killzona 2, Halo 3, GoW, czy jakikolwiek inny fps, dynamiki tam nie brakuje.

Toż np. inżynier po ciężkim dniu pracy chce się zrelaksować - wybierze ultra-trudny symulator na PC czy jakąś prostszą gre na konsole?

Widzisz, tylko, że inżynier zagra w identyczne gry [prawdę powiedziawszy, pomijając stare tytuły, nie ma większej różnicy jaką platformę wybierze, biblioteki tytułów są niemalże identyczne], ponieważ większość tytułów ukazuje się na każdą z platform, co więcej, "skomplikowane rpg", czy "ultra trudne symulatory" to już praktycznie nisza [co się ostatnio ukazało ?], wszyscy wolą Mafię II, czy Bioshocka 2. Pisanie, że któraś z platform oferuje "prostszą", czy "skomplikowaną" rozrywkę, to naginanie faktów. Reasumując, inżynier wracający do domu, zagra w identyczne tytuły, jedyna różnica polega na tym, czy kupił on sobie 360, PC, czy PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sUk -racja,a zresztą czy ktoś narzeka na sterowanie w gta4 na konsoli?nikt!na konsolach ta gra ma średią w ok.98% i nikt na sterowanie nie śmie nawet narzekać.na konsolach gra pobiła rekordy popularności,a na pc?owszem sprzedało się i tak dużo,ale znacznie mniej niz na konsolach choćby w pierwszysch 2 tyg sprzedaży.Nie wspominam także o jakości gta4 na pc(hehe),czego dobitnym wyrazem jest doś spore obniżenie średniej ocen choćby..i właśnie przykład gta 4 najdobitniej pokazał mi jaką potęgą powoli stają się konsole a jak coraz gorzej ma się sprawa na pc(nie tylko kwestia gta 4,ostatnio chocby jakość saints row 2 na pc)oczywiśćie nie mam na myśli że jak wejdzie playstation 4 i nowy xbox to wszyscy odejdą od komputerów i przesiądą się na konsole,po prostu ich pozycja będzie się coraz bardziej umacniać,bo naprawdę już od jakiegoś czasu da się zauważyć że konwersje na pc są póżno robione,gier jest mniej niż na konsolach,a jakoś tychże konwersji jest mw.taka-8/10 jest spaczonych,a z pc na konsoli(żadko się zdarza,ale się zdarza)2/10 jest spaczonych

a i kwestia tego że np.crysis sprzedał się ja wiem...15 razy gorzej niż tytuły wymienione wcześniej..a to przeciez jest najładniejsza,najgłosniejsza itd strzelanka na pc,od tego czasu nic sensownego się nie ukazało,a już napewno nie exlusiv tylko na pc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja polega na wymianie zdań popartych argumentami. To nie polega na tym, że pojawia się sUk, rzuca kilka "faktów" i każdy ma przytaknąć, ponieważ inaczej nazwiesz do "idiotą". Odnośnie DCS, jedna jaskółka wiosny nie czyni [porównaj to z innymi tytułami, ile procent stanową owe symulatory, czy skomplikowane rpg ?], faktem jest, iż cały rynek nastawiony jest na bardziej "casualowe" podejście, niezależnie od platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dyskusja na całego. Może i konsolowcy mają ładniejsze gry, może niekiedy lepsze. Ale na konsoli nie mógłbym funkcjonować. Dlaczego? To proste. Lubię sobie godzinkę pograć, potem z kimś pogadać na gg, posurfować po necie, zajrzeć na FA, sprawdzić maila itp. itd. I wszystko to mogę robić bez wstawiania z fotela. Mam wszystko w jednym miejscu i mi to pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech tutaj się tylko idioci kłócą widzę, a nie ma dyskusji - ja spadam :)

A z symulatorów ostatnio choćby DCS się ukazał. I nie waż mi się mówić że HAWX albo Ace Combat to symulator bo po prostu udowadniasz swoją ignorancje.

ja pisałem racja z sarkazmem:)i racja ukazał się,ale wymień w ciągu ostatniego roku jakieś inne i porównaj z tym co jest na konsolach,też amło,ale więcej

i ważę się-hawx to symulator lotu,bardzej zręcznościowy symulator,ale symulator.ja nie pisałem jaki:)więc moje na wierzuchu,i to nie ja tutaj jestem ignorantem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech tutaj się tylko idioci kłócą widzę, a nie ma dyskusji - ja spadam :)

Pomijam fakt, że powinienem ci za to pogrozić palcem, zamiast tego trochę cię ośmieszę. Właściwie, nazwałeś sam siebie idiotą. Masz porażająco słabe argumenty, i po prostu nie dorosłeś do właściwej dyskusji. Polecam wrócić "na trzepak" i porozmawiać ze swoimi równieśnikami o tym co was kręci (symulatory lotów kosmicznych na PC!!!11111) lub, wrócić do swojego superinteligentnego symulatora zabijania ludzi i innych demoników - Diablo 2.

Widzę dyskusja na całego. Może i konsolowcy mają ładniejsze gry, może niekiedy lepsze. Ale na konsoli nie mógłbym funkcjonować. Dlaczego? To proste. Lubię sobie godzinkę pograć, potem z kimś pogadać na gg, posurfować po necie, zajrzeć na FA, sprawdzić maila itp. itd. I wszystko to mogę robić bez wstawiania z fotela. Mam wszystko w jednym miejscu i mi to pasuje.

Pisałem wcześniej, że na PS3 można uruchomić linuksa, więc równie dobrze może on zastąpić komputer do internetu czy do czegośtam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRZYMAJCIE mnie ludzie bo zaraz sieknę:)garść linków:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9725

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13239

plus fallout 3 z dodatkami,ale on równiez na pc jest

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4956

wiele japońskich rpg,ale co z tego,skoro taki final fantasy JEST GENIALNY???

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9462

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11562

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11011

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8069

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11798

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10791

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10247

i rodzynek na szczycie:poprzednie czasem na pc też są,ale ten napewno nie:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9872

i wiele więcej gier np.rpg tak samo dostępnych także na pc,ale na konsoli masz to co na pc plus bóg wie ile jrpg i nie tylko:) Z LITOŚCI WYMIENIŁEM W ZASADZIE SAME STRATEGIE PRAWIE,A NIE WSZYSTKIE INNE RODZAJE ITD....zresztą na stronie z linków wyraznie można zobaczyć listę z POSZCZEGÓLNYCH GATUNKÓW:):)i

więc nie pierniczcie mi tu o Casualowości xa i pleja bo za przeproszeniem ,,z tyłka,, argument-gadanie po to żeby gadać

i to mnie teraz jest gęsto

Brawo, umiesz znaleźć gry na Golu. Fanfary. Zagrałeś chociaż w jedną z nich?

Rise of Argounats: średniaczek. Jak na action-RPG za dużo gadania, jak na cRPG za dużo siekania.

Fable 2: brawo. Nie ma to jak dać grę typowo dla causali, jako dowód, że konsole dla casuali nie są. Już pierwsze Fable było na granicy nazywania tego cRPG, w dwójce zrobili ten ostatni krok. No ale jest pies, oczko w głowie Molyneux. Panowie, już wiemy co jest najważniejsze w RPG: pies. Bijmy pokłony.

EndWar: nie oferuje nic po za sterowaniem głosem. Cała taktyka to proste papier-kamień-nożyce. Jak na konsole to może wystarczy, ale w porównaniu z tym, co jest na PC to bieda.

Red Alert 3: to już nawet nie jest dla casuali. To jest dla dzieci. Misje, gdzie cała ingerencja gracza to czasami przestawienie swoich jednostek i poczekanie, aż wybiją wroga. Nic innego robić nie trzeba. Całą gra nastawiona na skąpe ubrania aktorek w filmikach....

Halo Wars: ach, teraz oczko w głowie xboksiarzy. RTS na poziomie Red Alert 3, tylko bez panienek i z uproszczoną rozbudową bazy. Tak, zaiste powód do dumy, gdzie tam takim gniotom jak Company of Heroes do tego arcydzieła :sad:

Stormrise: aż żal komentować. Ta gra to kompletna pomyłka. Ale za to może stanowić doskonały przykład, że nawet na konsole da radę wydać zabugowanego gniota :smile: Cała gra sprowadza się do zalania wroga masą, bo sterowanie i ograniczenia i tak nie pozwalają na jakiekolwiek manewry (można przypisać do grupy 3 oddziały :laugh: :laugh: :laugh: A pomyśleć, że 11 lat temu narzekano na Starcrafta, że oferuje zaznaczenie tylko 12 jednostek na raz).

Supreme Commander: wyszedł bo wyszedł. Kolejny dowód, że nawet na konsole można wydać techniczną pomyłkę. Wystarczy zajrzeć na metacritics i porównać średnią ocen wersji PC i X360. Różnica bardzo duża na korzyść PC (znacznie większa jak pomiędzy GTA IV na konsolach a GTA IV na PC. Ale ciekawe, że tutaj już tego nie zauważyłeś).

Battle March: nawet pomijajac, że to konwersja z PC, to sama gra słabiutka. Stareński Shadow of the Horned Rat i Dark Omen zjadają to na śniadanie (w sumie Mark of Chaos też nie porządził)

Civ: Rev: Proszę cię, chociaż dowiedz się czegoś o grze, a nie linkami sypiesz i się cieszysz, jaki to z ciebie mastah i jak to głupim pecetowcom dokopałeś. Bo w tym momencie dajesz piękny argument, że konsole SĄ dla casuali. Sam Sid Meier przyznał, że nie wydał Revolution na PC tylko dlatego, żeby fani nie myśleli, iż seria się stacza. No ale pewnie się nie zna... Dawanie tej gry, kiedy PC jako exclusive ma znacznie lepszą i bardziej rozbudowaną Civ IV z dodatkami to pomyłka. Do tego bym dodał jeszcze Sins of Solar Empire czy Galactic Civilization 2, ale dla ciebie to pewnie gry niszowe*

* gra niszowe: taka, wokół której nie ma hype od chwili napisania pierwszej linii kodu i która nie sprzedała się w tryliardach egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższością PieCa nad konsolami jest wszechstronność. Konsole nadają się przede wszystkim do rozrywki, a komputer osobisty oprócz rozrywki oferuje również możliwość pracy.

W zakresie gier na PC i konsole powiedziałbym że jest 1:1. Na konsole ukazują sie gry, które potem nie trafiaja na PeCety - i na PeCetach ukazuja sie gry, które potem nie trafią na konsole. Które z nich są lepsze? To już kwestia indywidualnego wyboru.

Ja preferuję osobiscie gry trafiające na PCty, bo taki mam gust. I dlatego nie mam w planach zakupu żadnej konsoli (rowniez przez jej ogromną cenę, i gigantyczne ceny gier na konsole).

I tu wychodzi kolejna zaleta PCta - gry za grosze. Do dzisiaj pamiętam jakiego ROTFLa zaliczyłem w Empiku, kupując specjalna edycję Obliviona z wszysktimi dodatkami za 129 zł - gdy w dziale z grami na XBoxa zobaczyłem że PODSTAWKA Obka nań kosztuje ok 200 zł. Dla porownania na Piece podstawka kosztowala wowczas 50 zł.

Każda platforma oferuje cos innego.

Owszem, są głosy ze na konsole tworzy się same casualowe gry, i w związku z tym konsolowcy = casualowcy. Jednak pozwolę sobie zwrócic uwage że większośc tych gier potem trafia na PCty, więc .... wnioski wysuwają sie same :)

Poza tym zarówno kompy, jak i next-geny mają swój specyficzny klimat. Ja jednak wole siedziec przy biurku w czasie gdy gram. Przed telewizorem to lubie sie rozłożyć w celu oglądania filmow, a nie grania :)

Za to mozliwosci jakieoferują konsole mobilne w zakresie grania w terenie sa nie do przebicia. Zupełnie inna liga, więc nie ma co porównywać. Jak tylko będzie mnie stac, to sprawię sobie jakies PSP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat do offtopu w którym każdy może napisać "X jest lepsze bo ma grę XX a Y jest lepsze bo ma grę YY!!!"...

Powiem tyle, jedna osoba może woleć konsole druga pecety. Wybór co jest lepsze jest wyborem osobistym. Dla ludzi którzy cenią wszechstronność lepsze są piece, niech ktoś zrobi prezentację lub napisze jakiś dokument na konsoli, a dla ludzi którzy wolą brak zmartwień o wymaganie i brak DRMów(chodzi mi o brak rejestracji przez neta itp. bo każdy wie że konsole mają zabezpieczenia) to wybiorą konsolę. Taka wojna jest bez sensu. I tak większość tytułów wychodzi na wszystkie platformy i tylko nieliczne wychodzą tylko na piece lub konsole. Ten temat nie ma największego sensu i nigdy się nie skończy bo każdy miłośnik jednej czy drugiej platformy znajdzie argument i go przedstawi. To tyle :)

sUk

Miło mi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ja mam tu napisać? w 101% zgadzam się z Lordem. Nie kupiłbym konsoli nawet jeśli byłaby o połowę tańsza,bo i po co? Masa gier wychodzących na konsole wychodzi także na piecyki,do tego wystarczy tylko mieć pada i już czujemy się identycznie jak na konsoli.Ceny znacznie przyjaźniejsze (DiRTa kupiłem za 90 zł w komplecie z GRIDem-na konsole byłby to wydatek ponad 400 zł) A do tego płynność gry znacznie większa (220 FPS w DMC4). Poza tym prawdą jest to że na PC'ty wychodzi wiele bardziej rozbudowanych tytułów niż na konsole.

Powiedzcie czy nie lepszy byłby Fallout 3 robiony od razu na PC niż skonsolowany?Myślę że fani RPG nie mają wątpliwości

Z konsol tylko jakiś handheld. Najpewniej sprawie sobie kiedyś DS'a

Muszę napisać o jedynym plusie konsoli,którego brakuje mi na PC,czyli o trybie co-op z kolegą,bratem,czy jeszcze kimś innym przy tym samym ekranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah padne:)produkujesz się a nie wiadomo po co:)a wiesz dlaczego???czy ja kiedykolwiek i gdziekolwiek napisałem Jaki jest poziom tych gier??????nie na boga,nie wspomniałem ani słowa,poza tym wiesz każdą grę można skrytykować,każdą jedną:)i wymień mi strategie wilekie i wspaniałe w ciągu ostatnich 6-10 miechów które sa tylko na pc i są takie wielkie itd:)hah

a poza tym podejrzewam że 80 procent graczy stwierdzi że gry typu europa universalis,czy jakies flight symulatory są niszowe:)

a poza tym skoro fable 2 jest taki zły,to czemu zdobył uznanie wśród branży i graczy?no własnie....a jeśli chodzi o rpg to na kompa wychodzi kilka hitów tych co i na konsoli są plus gnioty,a na konsoli 2 razy tyle hitowych rpg

a co do niszowości to nie będę łopatologicznie jak dzieciaczkowi wyjaśniać co autor miał na myśłi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym podejrzewam że 80 procent graczy stwierdzi że gry typu europa universalis

Tak Europa Universal to naprawdę gniot. A myślałem że ankieterzy w stylu MŻ(myślę że[pozdro dla smuga XD]) już wyginęli... Jak piszesz coś takiego to przedstaw JAKIEKOLWIEK dowody na prawdziwość tej tezy. Skoro jak to ja PODEJRZEWAM że ponad 95% graczy sądzi że GTA IV to syf. Udowodnij że to nie jest prawda.

P.S. - Nie pisz posta jeden pod drugim(prawie to zrobiłeś) tylko edytuj poprzedni :)

P.S.2 - Sądzisz że ten temat nie ma sensu najmniejszego a cały czas piszesz że masz rację nie popierając tego żadnymi argumentami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James

chmmm:)wiesz co??w sumie podobnie miałem za chwilę napisać:)

kiedyś była wojna,,atarowca wal z gumowca,, i teraz jest podobnie,tylko czasy się zmieniły

można wybierać czy się chcę kompy,czy jedną z konsoli,czy przenośne konsolki...i każdy właściciel będzie bronił swego itd.zawsze każdy będzie miał swoje racje:)jedni że konsole to tylko casual gry,a inni że pc to tylko problemy i mniejszy wybór gier itd itp

z perspektywy wydaję mi się że ta święta woja i dyskusja i tak nie ma sensu najmniejszego:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej był argument że gry na PC są x4 tańsze. Wczoraj kupiłem sobie Assassin's Creed na x360 za 80 zł, w tym samy sklepie wersja na kompy kosztowała 90zł. jak widać gry na PC są sporo tańsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives

Pierwszy z brzegu przykład - jedna z moich ulubionych gier (też uprościli bo to konsolówka :))

Mass Effect

http://www.gram.pl/sk5_8ArlGO7_Mass_Effect.html

http://www.gram.pl/sk6_8QjeJ,3_Mass_Effect.html

I wspomniany HAWX

http://www.gram.pl/sk3_9gfrHe0_Tom_Clancys_HAWX.html

http://www.gram.pl/sk4_9gfrHO5_Tom_Clancys...gn=juz_dostepne

Jak widzisz dałeś jakiś wyjątek bo AC np. na gram.pl kosztuje trochę inaczej

http://www.gram.pl/sk0_8AnjHu4_Assassins_Creed.html

http://www.gram.pl/sk2_8ArjGO5_Assassins_Creed.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie refleksyjka naszla....

Co z tego, że PCta trzeba co rok modernizować? Jesli porównac ceny gier z konsoli i tych PCtowych, to róznica jest tak duża, że spokojnie starczyłoby na modernizację przy kupowaniu powiedzmy 1 gry miesiecznie :P

I to jest główny powód dlaczego nie chcę miec konsoli. Jesli się wzbogace - to owszem, czemu nie? Ale póki co...

Tak sobie mysle, że na pewno na konsolce fajnie grałoby się w scigałki z kierownica. Przy biurki i nawet sporym monitorze to nie to samo co na fotelu, przed telewizorem...

Ale brak symulatorów... ja własnie uwielbiam swoją kierownicą wymiatac w mechwarriora albo darkstar one. Wrazenia przy sterowaniu kierownica sa.... niesamowite :) Zwlaszcza ze przy kazdym kroku mecha kierownica realistycznie wibruje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh. Założyłem ten temat w nadziei na spokojną dyskusję, a tymczasem widziałem tu dwie strony spamu. Zbędne posty wyrzuciłem. sUk oraz kubsts dostali ostrzeżenia. Ten pierwszy za obrażanie forumowiczów, drugi za nieznajomość netykiety.

Temat zostanie zamknięty, jeżeli nie potraficie się kulturalnie zachować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty offtopowe od tej pory będę wywalał. A jeżeli jakiś będzie zawierał flejm, to odrazu zawita do kosza, nie będę się bawił.

Jak Lord Nargogh zauważył, są osoby które chcą kulturalnie podyskutować i to się chwali. Jeżeli jednak przewagą będzie chamstwo, to temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nargogh. Czytaj uważnie. Obserwuję ten temat od pewnego czasu i miejscami musiałem oczy zamykaż, żeby nie widzieć tych wyzwisk od idiotów i tak dalej. Jeśli ktoś spokojnie potrafi przedstawić swoje zdanie i jest tolerancyjny dla "inności" innych chyba nie musi się niczego obawiać...

Ach. Ja myślę, że o tym który sprzęt lepszy przemawia głównie jego przeznaczenie. Jeśli ktoś mało gra, to chyba rozsądniejszym wyjściem jest PeCet - posiedzi się w necie, napisze coś w edytorze tekstu i tak dalej. Natomiast jeśli chodzi głównie o granie... Tutaj chyba wygrywa konsola. Podkreślam chyba, bo nie mam przegranych na konsolach zbyt wielu roboczogodzin. Poza tym ilekroć grałem, to potem ręce chciały odpaść od tych przeklętych gałek i guziczków ;)

Ale nie słuchajcie co ja gadam, bo nie jestem pro gamerem, kompa mam sprzed jakichś sześciu lat, a na konsolach pogrywałem trochę jedynie w PES-a i Harvest Moona :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kag - Sorki, ale trochę naiwny byłeś jeśli myślałeś że ten temat będzie spokojną i kulturalną rozmową. Staram się nie zbaczać z tego toru(kulturalnej i spokojnej rozmowy) ale chyba wiesz że od powstania PS1(albo wcześniej) zaczęła się wojna pomiędzy pecetami a konsolami i ona nie skończy się dopóki coś nie upadnie :)

@Lord - Zgadzam się :)

Ok wracając do tematu.

@sUk - Dziwne że akurat wybrałeś PS3 do porównania ceny a nie X360 :) Na iksa kosztuje 10 zł więcej niż na peceta.

@Tur(po co wam takie długie ksywki? ;)) - Zgodzę się z Tobą w 100%. Żeby to nie były puste słowa przeczytaj pierwszy mój post z tego tematu. Także mam kilkuletni komputer(czasy Dooma 3 to czasy mojego kompa) i kupiłem konsolę żeby mieć na czym grać po pecet się do tego nie nadaję.

A z innej beczki. Nie rozumiem osób które uważają że konsole są dla causuli. Spójrzcie chociaż na takie GoW, tytuł z którego inni programiści pożyczali pomysły, tytuł który nadał trochę inny tor FPSom. Inny przykład GTA IV początkowo wydane tylko na next genach(chociaż wersja na PC była niemal pewna) wyznaczyła nowy kierunek w gameingu(jak kolejne GTA). I to mają być gry dla causuli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten topic ma raczej pokazać przewagę w temacie gier , a nie ogólnie...

a i nie Next-Gen'y tylko od dawna Current-Gen'y :D

@James

I co z tego ,że programiści zapożyczali pomysły z Gears'ów ? To przecież nie stwarza tej gry hardcorową....

Nie każda gra wydana na konsole to casual , piszesz tak jakby GTA4 takie było...

Z twojej wypowiedzi wywnioskowałem ,że gry dla casuali nie mogą wyznaczać nowych trendów... czemu...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...