Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Official Steam Winter Sale 2014 Thread

Polecane posty

Mnie nadal wewnątrz rozdziera czy brać tego SW. ;_;

Jak -90% to nie jest według ciebie dobry deal za najmiodniejszego efpeesa ostatnich lat, to se odpuść

No okej, ale jak przyjdzie megahipersuper obniżka na jeszcze miodniejszego Borda 2 w edycji GOTY (w co już w sumie zaczynam wątpić :I) to wtedy tych 2.5 euro jeszcze może zabraknąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<DM czyta, patrzy i tak mu się płakać nagle zachciało>

Proszę powiedz ze nie chodzi ci o to ze konuga się pytał gdzie rozgrywa się gra post-apo

Nie chodziło mi o to.

Proszę nie zapominać -

Brat i braciaq to dwie, kompletnie inne formy życia.

Jezu Chryste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal wewnątrz rozdziera czy brać tego SW. ;_;

Jak -90% to nie jest według ciebie dobry deal za najmiodniejszego efpeesa ostatnich lat, to se odpuść

No okej, ale jak przyjdzie megahipersuper obniżka na jeszcze miodniejszego Borda 2 w edycji GOTY (w co już w sumie zaczynam wątpić :I) to wtedy tych 2.5 euro jeszcze może zabraknąć...

Shadow Warrior (2013) > Border2

- człowiek który w pierwszym spędził ~15 godzin, a w drugim ponad 700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Fallouta 3, gdzie dzieje się ta gra? Reszta części stasznie nie podobała mi się między innymi ze względu na klimat i tą brzydką, żółtą i pustą pustynię.

Ja serio pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos znow nie widze nic dla siebie lub juz dana gre mam. Jedynie we Flash Sales jest TITS :), o ktorego kupnie swego czasu myslalem. Musze ponownie przeczytac recke napisana przez Berlina i zastanowic sie, czy kupowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos znow nie widze nic dla siebie lub juz dana gre mam. Jedynie we Flash Sales jest TITS smile_prosty.gif, o ktorego kupnie swego czasu myslalem. Musze ponownie przeczytac recke napisana przez Berlina i zastanowic sie, czy kupowac.

>Berlin

zaufaj rane-sempai i kup

TiTS jest genialne, jak absolutnie wszystko od Falcom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...