Jump to content
Sign in to follow this  
alex789

Telewizja Hyper

Recommended Posts

Witam , chciałbym tutaj abyście dodawali komentarze do kanału, który był bardzo bliski pokoleniu graczom takim jak ja. Z tego co pamiętam początki tego kanału sięgają aby nie skłamać roku 2001. Wtedy chodziłem do 1 klasy podstawówki, ale zaczynałem się interesować grami wideo. W związku z tym zaciekawił mnie bardzo nowo otwarty kanał (właściwie to było to uzupełnienie kanału MiniMax dla młodzieży). Moje ulubione wspominki to Reviev Territory z dwoma chyba najlepiej pokręconymi redaktorami w branży - Miłosz Brzeziński i Tadeusz Zieliński którzy wynieśli recenzowanie gier na chillowy swobodny poziom. Poza tym wspominam miło strasznie dobrze robione trailery i gameplaye z gier z dodaną do nich muzyką (najrozmaitszą od elektroniki do rocku). Były to tzw. Klipy. Właśnie te czasy wspominam najlepiej ale nie można zapomnieć o latach mniej więcej po 2010 roku, kiedy to Hyper stał się trochę imo bardziej poważny. Talking Heads gdzie trwały rozmowy na różne tematy na temat branży gier wideo czy Esport prowadzony właśnie przez Tadka były niesamowicie ciekawe. Niestety widocznie tylko nieliczni tak związali się z kanałem, ponieważ został on zamknięty. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale zachęcam do dyskusji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu, przypomniałem sobie tak samo stare czasy, tych dwóch ;] i anime gundam wing. Lubiłem oglądać HYPERA, szkoda że go zdieli, chyba każdy gracz pamięta ten kanał. Kiedyś chciałem aby był normalnie 24h/7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśląc HYPER, przypominam sobie czasy gimbazy;) Teraz jestem na studiach i mam mniej czasu na gry i podobne sprawy, ale pamiętam, że oglądałem tę telewizje (właściwie pojedyncze programy) on-line i miło wspominam. Szczególnie w pamięć zapadł mi seria pt. "History of...".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stare wspomnienia wracają. Jak to się czekało na tą jedną niedzielę o 22.00 w wyczekiwaniu na Review Territory i super duo Tadeusz-Miłosz. Ale były też i inne programy które równie dobrze się oglądało. Ogólnie był to całkiem niezły przegląd tego co w trawie piszczy. Szczególnie kiedy jeden z redaktorów był regularnym gościem na różnych targach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubiłem oglądać programy na Hyper. Zgadzam się że Reviev Territory to był jeden z najlepszych programów na tej stacji. Prowadzący mieli fajne podejście do gier i było to na luzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak. Hypera zacząłem oglądać jeszcze w szkole podstawowej (hehe), dzięki czemu wyrobiłem sobie tolerancję na animu. Obejrzałem tam fantastyczne FMA:B i kilka innych serii (niestety, kanał często nadawał Bleacha). Zgodzę się też z przedmówcami. Review Territory było świetnym programem, który regularnie oglądałem. Jaki to był fajny kanał. :[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyper zaczynał powoli upadać, kiedy ze stacji odszedł Tadeusz Zieliński do cdp.pl. Redaktor wspominał, że stację czekają zmiany, ale okazały się niewystarczające, aby ją uratować. Wielka szkoda, bo gameplaye z muzyką pamiętam do dziś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reviev Territory i Fresh Air najlepsze programy na Hyper jakie mogły być. Przede wszystkim można ybło się dowiedzieć sporo o grach , a w tym pierwszym recenzje prowadzących i ich oceny. Do tego też lubiałem czekać do tej 21:00 aby właśnie Anime sobie obejrzeć ^^

PS. Z góry przepraszam za odkopanie tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...