Jump to content

WielkiKiryl

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About WielkiKiryl

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 05/12/1998

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Kusi powiem jak jest mniej więcej w brązie, bo niestety tam jestem,ale to jest 1 mój pełny sezon rankingowy. Zależy wszystko jak trafisz, albo będziesz miał ogarniętych ludzi, którzy wiedzą co robić, albo trafisz na warzywa, które flame'ują,feedują lub trollują. Jeśli potrafisz grać tak,że jesteś wstanie szybko wyjść z brązu, to z niego wyjdziesz bardzo szybko.
 2. Miałem na 32lvlu 2 próby walki z archegryfem na Skellige i niestety, to nie mogło się udać, bo ten archegryf za każdym razem mnie brał na hita, ale na pewno jeszcze wrócę do walki z nim. Poza tym przy jego gnieździe jest strzeżony przez niego samego skarb. Chodź i tak czerwona czaszka wskazuje, że nie powinienem liczyć na szybkie ubicie go, a sam może zabić na tego hiciora
 3. Jeśli chodzi o karcianki, to na szkolnej wycieczce grałem w oszusta. Są osoby, które łatwo jest nakryć, że położą inną kartę niż mówią, a znajdą się tacy, których nie da się wykryć i wygrywają. Jeśli chodzi o planszówki, to z kuzynem gram w hobbita i zależy czy smok się porusza czy nie, w zależności od ustaleń, albo nawet prosty chińczyk potrafi być bardzo emocjonujący. Na niektórych planszówkach to się się spędzi z kilka godzin:(monopoly-zależy jaka wersja też, biznes po polsku).
 4. W Wiedźminie 3 to najlepsi są pijani wiedźmini, ich pomysłu bardzo oryginalne, jeden z tych najlepszych tekstów: Lambert do Eskela: A poleję ci, bo bez wódki jesteś jak księgowy w gipsie.
 5. Ten nowy wybór postaci na rankedach jest dobry i jednocześnie zły. Dobry, bo można wybrać pozycje, na której chce się grać, a zły, że wszystko szlak trafia jak trafi już przy samym wyborze afk i na nowo szuka gry, a to może potrwać wieki nawet. Dlatego jak się zdenerwuję czekaniem to od razu idę na normale zwykłe. Plusem jest to, że można wybrać 2 pozycje, na których chce się grac i jedną z nich przydzieli.
 6. Ja aktualnie jestem w końcówce fabuły Wiedźmina 3, ale nie spieszy mi się ze skończeniem gry, bo mam jeszcze prawie 80 znaków zapytania do odkrycia na Skellige,2 w Kaer Morhen i jeszcze zadania poboczne. Jestem mniej więcej na etapie, gdzie mam pomóc Ciri w załatwieniu spraw w Novigradzie oraz gdzie będę szukał 2 czarodziejek. Szczerze bardzo ciężko jest oderwać od tej gry. Gdy tylko mam czas to z 4-6 godzin w nią gram. Chciałbym was się spytać czy was też w pewniej kamienicy w Novigradzie,gdy mieliście odłożyć wino na miejsce, to was przestraszyło ułożenie tych win w jednym pomieszczeniu, gdz
 7. WielkiKiryl

  Unia Europejska

  RoZy niezapomnij, że jednorodność zawdzięczamy dzięki Stalinowi, który przesiedlał też ludzi oraz reszcie aliantom, że wypędzono Niemców z tzw Ziem Odzyskanych.
 8. Tak naprawdę i tak dużo rzeczy będzie poprawiana, dlatego że jest naprawdę sporo do poprawy po patchu 5.22, który naprawdę sporo namieszał w grze.
 9. WielkiKiryl

  Unia Europejska

  Ta nasza obecna jednorodność wynika po prostu z przesiedleń po 2 wojnie światowej,zmiany granic oraz z tego, że ginęli ludzie różnych nacji. Po prostu komuniści chcieli, żeby Polska była jak najbardziej jednorodna narodowo i można powiedzieć, że właściwie im się to udało, bo obecnie to bardzo mały udział jest mniejszości narodowych(wystarczy porównać strukturę narodowości z IIRP z obecną).
 10. @Tesu. Każdy niestety z nas wie, że obecnie w Polsce, scena polityczna to prawdziwy cyrk. Awantury właściwie o wszystko właściwie są. Szczerze powiem, że to jedyny cyrk, który jest właściwie czynny cały rok. Naprawdę wystarczy jedna niefortunna wypowiedź lub zdarzenie i zaraz wokół tego burza jest . Np. jedni zapomną, że mikrofon włączony jest i się posługują nieparlamentarnym językiem, albo kilka lat temu jeden z polityków, coś powiedział o Teletubisiach dając DonGÓRALesko inspirację do jednej piosenki. Oj wiele różnych sytuacji można sobie poszukać w internecie.
 11. Lewactwo teraz sie najmocniej wychyla i dlatego je widać, prawactwo obecnie nie jest tak zauważalne, ale jest,a może się zacząć też wychylać, zwłaszcza w obecnej sytuacji w Europie.Upadek strefy Schengen to najgorszy scenariusz jaki może być, bo właściwie padłoby, to co wypracowano na przestrzeni lat. Co dominuje w polityce i próbuje ingerować w społeczeństwo, to zależy od sytuacji w kraju i na świecie. Obaj wiemy, że te skrajności walczą ze sobą. Do najbardziej negatywnej cechy prawactwa należy całkowita izolacja na arenie międzynarodowej swojego kraju. Właściwie obie skrajności potrafią rozw
 12. Nic dodać, nic ująć. Tyle że problem poprawności nie dotyczy tylko urażenia np muzułmanów, że robi się im ustępy typu rezygnacj z choinki. To problem znacznie szerszy.Nie przedstawia się niektórych danych statystycznych, np o przedstawicieli rasy czarnej, albo promuje się homoseksualizm pokazując ich niby marsze równości, albo mówi się jedynie, o dyskryminacji kobiet, a nie wspomina się, że mężczyźni nie mają żadnych szans dostać po rozwodzie pod opiekę dzieci. Politycy łatwo potrafią się podporządkować lewactwu, a ciężej mają już ci, którzy mają sporo zdrowego rozsądku. Dla mnie to jest też w
 13. Szczerze, bardzo dobrze że sprawa z Trybunałem Konstytucyjnym zostałą jak najszybciej rozwiązana obecną ustawą, poniewaz PO zaczęło to całe zamieszanie z TK z powołaniem nowych sędziów przed końcem kadencji tych starych i dobrze, że jeszcze nie byli oni zaprzysiężeni. Teraz całe PO,PSL i Nowoczesna krzyczą ZAMACH Jeśli ktoś zna bardzo dużo tych nocnych zmian z polskiej polityki to niech je wszystkie postara wymienić
×
×
 • Create New...