Skocz do zawartości

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]


SilentBob

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ogólnie fajny film, najbardziej podobało mi się jaki był ładny. Te wszystkie krajobrazy, statki etc.

Ale

Strasznie dużo upakowali w jeden film. Znisczenie Republiki, zniszczenie Gwiazdy Śmierci v2, odnalezienie Luka, przebudzenie <tej kobiety> co od razu nauczyła się machać mieczem jak czorny miszczu. Jakoś za szybko się to działo jak dla mnie.

Najgorsze jest to że HAN SOLO UMIERA NIEEEEE! Jak go przebił czorny tym mieczem to się załamałem. Dawno mnie tak śmierć jakiegoś bohatera nie załamała. Wciąż nie mogę uwierzyć że oni go naprawdę bezpowrotnie uśmiercili :c...

I nie rozumiem tego rodzinnego drzewka genealogicznego. Anakin jest ojcem Luka, dziadkiem czornego miszcza, jednak ojcem miszcza jest Han Solo. Leia musiałaby mieć dzieci i z Hanem i z Anakinem, czyli Luke jest przyrodnim bratem miszcza? To wtedy strasznie różniliby się wiekiem.

I Murzyn gra jedną z głównych ról. Bardziej bym pogodził się jeśli by grał poboczną, ale jednak mi trochę przeszkadzał jako główny bohater męski tongue_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem tego rodzinnego drzewka genealogicznego. Anakin jest ojcem Luka, dziadkiem czornego miszcza, jednak ojcem miszcza jest Han Solo. Leia musiałaby mieć dzieci i z Hanem i z Anakinem, czyli Luke jest przyrodnim bratem miszcza? To wtedy strasznie różniliby się wiekiem.

A czego tu nie rozumieć? Anakin + Padme = Luke i Leia. Leia + Han = Ben (Kylo). Wniosek? Anakin jest dziadkiem Kylo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego tu nie rozumieć? Anakin + Padme = Luke i Leia. Leia + Han = Ben (Kylo). Wniosek? Anakin jest dziadkiem Kylo.

Ostatnio na imprezie spędziłem dosłownie pół godziny tłumacząc to koleżance, która uparła się, że zrozumie Gwiezdne Wojny. A myślałem, że laski najlepiej orientują się kto jest czyim ojcem i która sucz się puściła z tym z ciemnej strony, oh well.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie rozumiem tego rodzinnego drzewka genealogicznego. Anakin jest ojcem Luka, dziadkiem czornego miszcza, jednak ojcem miszcza jest Han Solo. Leia musiałaby mieć dzieci i z Hanem i z Anakinem, czyli Luke jest przyrodnim bratem miszcza? To wtedy strasznie różniliby się wiekiem.

A czego tu nie rozumieć? Anakin + Padme = Luke i Leia. Leia + Han = Ben (Kylo). Wniosek? Anakin jest dziadkiem Kylo.

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem że w grę wchodzi jakaś Padme :D nie jestem zbyt dużym zna[f]cą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję aktorom grającym Biggsa i tego oficera Imperium z "szóstki". Cieszysz się, że grasz w Gwiezdnych Wojnach (może nawet chwalisz się znajomym), a później podczas seansu się okazuje, że 90% twojej pracy poszło do kosza. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...