Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]

Polecane posty

A ja myślę, że o Snoke'u dopiero się co nieco dowiemy w kolejnym epizodzie. Rogue One dzieje się PRZED Nową Nadzieją, więc pewnie będą się starali stworzyć dobry pomost pomiędzy Zemstą Sithów, a Nową Nadzieją. Postacie z Przebudzenia Mocy zostawią sobie na kolejny epizod i książki, komiksy rozwijające kanon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie i do gustu to mi najbardziej podobało się "Snoke to Jar Jar Binks" jako rozwinięcie wesołej rzeczy "Jar Jar Binks jest Sith Lordem", ale niestety obejrzenie filmu powaliło tę teorię, no chyba że operacje plastyczne w SW są naprawdę zaawansowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skreślałbym szansy. Więcej rzeczy wskazuje na to, że Snoke miał jakiś związek z Imperium Palpatine'a - Leia go kojarzy, no i zebrał resztki sił pozostałych po wojnie. Dużych rzeczy się nie spodziewam, ale jakieś mniejsze hinty czy napomknięcie imienia może się pojawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście denerwuje że Snoke wziął się dosłownie znikąd.

Ech, miałem napisać że przecież Sithów miało być zawsze dwóch więc Snoke'a nie miał kto wyszkolić, ale przypomniałem sobie że teraz wszystko poza filmami kinowymi się nie liczy. Zresztą tak czy siak dziwne że przetrwał czystki jakie urządził Palpatine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Darth Plagueis? Tak czy inaczej, nigdzie nie padło "Darth" więc ciekawi mnie w sumie, czy Snoke kontynuuje wprost tradycję Sithów.

Lord, niby dwóch, a przecież z tego co kojarzę, to np. Vader miał wianuszek swoich uczniów, a i Palpatine chyba traktował to dość luźno (Dooku nie szkolił się równo z Maulem?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią w Rogue One zobaczył epizodyczną rolę Vadera. W końcu fabuła będzie się skupiać na pilotach Rebelii, a Anakin był świetnym pilotem, więc można będzie liczyć na małą potyczkę kosmiczną pomiędzy X-Wingami, a Tie Fighterami, gdzie za sterami jednego będzie właśnie Darth Vader. Chociaż byłaby to kolejna kopia z Nowej Nadziei, już widzę tę falę hejtu w internetach gdyby coś takiego się pojawiło w filmie.

Może to Darth Plagueis? Tak czy inaczej, nigdzie nie padło "Darth" więc ciekawi mnie w sumie, czy Snoke kontynuuje wprost tradycję Sithów.
Nie sądzę. Mimo, że w nowym kanonie został tylko wspomniany dwa razy (Zesmta Sithów i książka Tarkin) to uważam, że Lord Sithów pokroju Palpatina wiedziałby, że jego były mistrz gdzieś się tam w galaktyce kręci.

Ech, miałem napisać że przecież Sithów miało być zawsze dwóch więc Snoke'a nie miał kto wyszkolić, ale przypomniałem sobie że teraz wszystko poza filmami kinowymi się nie liczy. Zresztą tak czy siak dziwne że przetrwał czystki jakie urządził Palpatine.
Poza tym, nigdzie nie powiedziano nawet, że Kylo i Snoke to Sithowie. Może to są inne wersje Mrocznych Jedi, którzy po prostu sobie są i korzystają z Ciemnej Strony Mocy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starkiller Base zniszczyło, jeśli dobrze kojarzę, nie tylko planetę z senatorami, ale również najbliższą dużą flotę Republiki. Tak naprawdę nie różniło się prawie niczym od Gwiazdy Śmierci, to też głównie broń terroru a masowego zniszczenia wtedy, kiedy trafi się ładny cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...