Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
wymoczkiem

Wymoczkiem?

Wy-mocz-kiem?

Człowieku, zastanów się co piszesz, bo bredzisz niemiłosiernie. Nie wiem, czy grając w GTA IV przewijałeś cutscenki, wyłączyłeś napisy i wyciszyłeś dialogi, czy po prostu nic nie zrozumiałeś. Ale zaprawdę powiadam Ci. Niko po tym co przeszedł, i fizycznie i psychicznie, a także bacząc na jego zachowanie, jest o wiele twardszy od razem wziętych Carlów, Tommych i Claudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem tBogT i muszę powiedzieć, że gierka miodzio, tylko spodziewałem się troszeczkę dłuższej rozgrywki. The Lost and Damned też jest tak krótkie?

tak serio to sumując obie gry wynik będzie całkiem ok.

Niko po tym co przeszedł, i fizycznie i psychicznie, a także bacząc na jego zachowanie, jest o wiele twardszy od razem wziętych Carlów, Tommych

co nie zmienia faktu że wszystkie te postacie, (choc Niko w najmniejszym stopniu) są przerysowane, jaskrawe i przez to niekoniecznie wiarygodne. R* czas zrobić coś bardziej na poważnie.

Claudów

no tego się chyba nigdy nie dowiemy :D Największa ciota w historii gier?

Aha podczas grania w GTA jakiekolwiek, rzuca mi sie w oczy jedna okropna wada. Dlaczego R* nie dodało mozliwości pauzowania cutscenek? Nie ogarniam tego. Z różnymi potrzebami się nie wygra i czasem traci się filmiki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ale zaprawdę powiadam Ci. Niko po tym co przeszedł, i fizycznie i psychicznie, a także bacząc na jego zachowanie, jest o wiele twardszy od razem wziętych Carlów, Tommych i Claudów.

Święta prawda. Historia Niko była chyba najbarrdziej wciągająca i dramatyczna. Podczas niektórych cut scenek opowiada jakie to

potworne rzeczy widział podczas wojny

. Niko Belic jest jedną (moim zdaniem) z najbardziej realnych i fajniejszych postaci z gier.

@RX1337

Ale teraz napisz czemu tak sądzisz bo rozumiem że jeśli tak piszesz to masz do tego jakieś podstawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że wszystkie te postacie, (choc Niko w najmniejszym stopniu) są przerysowane, jaskrawe i przez to niekoniecznie wiarygodne. R* czas zrobić coś bardziej na poważnie.
GTA zawsze były rozrywkowe i w tym tkwi siła tej serii. Jeśli oczekujesz śmiertelnej powagi to wybrałeś złą grę. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Lost and Damned też jest tak krótkie?

Oba dodatki trwają mniej więcej tyle samo czasu.

Aha podczas grania w GTA jakiekolwiek, rzuca mi sie w oczy jedna okropna wada. Dlaczego R* nie dodało mozliwości pauzowania cutscenek?

Mogło być ale nie ma. Rzadko się spotyka w grach możliwosć zrobienia pałzy podczas cut scenki. Ostatnio to w Mafii 2 widziałem.

GTA zawsze były rozrywkowe i w tym tkwi siła tej serii.

No a GTA IV to naprawdę potęga fajna fabuła, spora dawka humoru ale z umiarem i fajny główny bohater = sukces :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ElTabasco: Jak był Włochem do zwracam honor, w takim razie Tommy nie jest jakimś nieogolonym wymoczkiem o ruskim akcencie.

Ja go obronię. Kążdy ma swoje zdanie i może je wygłaszać. Także nie kłóćmy się kto był największym twardzielem, bo jest to pozbawione sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem the lost and damned...mogło być lepiej, choć grało się nie tak źle. Podobała mi się fabuła, która przeplata się z podstawką, podobał mi się soundtrack, szczególnie stacja Vladivostok(zresztą w podstawce też ona wymiata:P) Misji naprawdę dobrych były może ze 3, cała reszta rozczarowuje. 3+/6, jutro zabieram się za drugi dodatek:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nah, nie bawiło mnie to w poprzednich częściach i w tejże tą tradycję podtrzymuję ;)

@Kreek

Zdecydowanie polecam ten drugi dodatek ;) z racji ciekawszych misji, postaci, fajniejszych nowych pukawek oraz całej masy niszczenia wespół z kilkoma minigierkami z czego tylko jednej nie da się normalnie ukończyć za pomocą myszki, ale ogólnie jest więcej co robić i na nudę narzekać w TBoGT narzekać nie można IMO ;] Zawsze to powtarzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was bawił się w modding GTA IV :D ? Czyli np. auta, motory, ciuchy, itd ? Jest sporo aut do GTA IV, są nawet konwerty z FM3, więc jest w czym przebierać i wybierać ^^ Jedyna wada to taka, że z modami nie można grać po sieci :/

Jest inna wada, jeśli przesadzisz z ilością modeli, które są zbyt szczegółowe zaczną Ci się spawnować tylko taxówki, niby jest sposób na obejście tego, ale u mnie nie działał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, bo chcę zakupić GTA Complete za 90zł :)

O co chodzi z tym logowaniem do różnych kont jeśli chce się grać? Z tego co słyszałem, trzeba być zalogowanym do Windows LIVE i jeszcze czegoś. Jest to wymagane tylko dla rozgrywki sieciowej, czy do singla też? I jak wygląda multi, też jest tyle trybów co na konsolach?

Aha, jeszcze jedno. Czy trzeba mieć wykupiony abonament w Windows LIVE, żeby grać w sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić gta4 complete edition i mam pytanie. Jak to jest z tym windows live i social club. No i czy dużo stracę grając w gta4 przed graniem w san andreas? I kurka mam oryginala vice city instalowałem ale jakiś błąd mi wyskoczył i nie da się grać. Muszę kupić vice city z pkk bo strasznie chcę zagrać w tą część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą została wyjaśniona sprawa z LIVEm i Social Clubem. San Andreas i GTA IV nie są ze sobą fabularnie związane, więc nic nie stracisz. Dla mnie kiedys SA było grą oszałamiającą, teraz już nie jest. W przeciwieństwie do fajnego Vice City. Także jeśli zamierzasz kupić GTA IV, do San Andreas w ogóle nie musisz podchodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić gta4 complete edition i mam pytanie. Jak to jest z tym windows live i social club. No i czy dużo stracę grając w gta4 przed graniem w san andreas? I kurka mam oryginala vice city instalowałem ale jakiś błąd mi wyskoczył i nie da się grać. Muszę kupić vice city z pkk bo strasznie chcę zagrać w tą część.

Kolega wyżej podpowiada mówi że San Andreas i IV nie są fabularnie związane i ma rację ale w grze jest sporo nawiązań do San Andreas choćby nazwa jednego z miast itp

Ale ja radził bym ci jednak zagrać obojętnie w jakiej kolejnośsci możesz najpierw zagrać w IV... Bo San Andreas według mnie to najlepsze GTA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie to napisy, a czy łamie ono regulamin, tego nie wiem. Choć czytałem, że Rockstar zabronił tłumaczenia gry i nie udostępnił dialogów dystrybutorom z innych krajów. Ale nie jestem pewien, czy to się ma tak samo dla fanowskiego spolszczenia, którego nikt nie sprzedaje. Napewno nic się nie stanie, jeśli je zainstalujesz.

A znając Cenegę (chyba Cenegę, nie jestem pewien), to jak tłumacze fanowscy skończą tłumaczenie, ona je od nich wykupi i wyda nową wersję gry z napisami polskimi. Tak było w przypadku San Andreas. Oczywiście jeśli miałeś wersję anglojęzyczną mogłeś za darmo pobrać oficjalne spolszczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...