Skocz do zawartości

Polecane posty

@czapel007

Ja sprawdzałem :D

Tyle razy co w to grałem to musiałem dokonać wszystkich wyborów na różne sposoby.

A mam jeszcze do ciebie pytanko. Ty dopiero teraz niedawno pierwszy raz zagrałeś w GTA IV? Pytam bo trochę dyskutowaliśmy nt. co jest lepsze M2 czy GTA i trochę było by dziwne gdybyś dopiero teraz zagrał.

A sokoro zagrałeś już w GTA IV to warto przyciąć też w Epizody wtedy wszystko skleja się w całość :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz grałem ok roku temu. Później przeszedłem jeszcze chyba raz czy może 2

W Epizody chętnie bym zagrał z tym że nie mam kasy. A tak w ogóle to ile czasu trwają obydwa dodatki, bo podobno po ok 6-8h. I jak jest z tym TLaD? bo słyszałem że średniawy.

A tBoGT to chyba powrót do klimatów Vice City więc się nie martwię. Główny bohater to jest ten

z napadu na bank i ten który zapoczątkował akcję w muzeum, nieprawdaż?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czapel007

TLaD jest spoko przynajmniej moim zdaniem. Jest to co ty cenisz najbardziej czyli dobra fabuła i mocny klimat :D Te dwie rzeczy wypadły cudownie. Ale jazda na dwukołowym rumaku też daje mnóstwo frajdy, w pierwszym dodatku misje są troche do siebie podobne trzeba jechac na miejsce coś rozwalić i uciec przed glinami... Ale jest tez sporo misji (szczególnie na poczatku) gdy jedziesz z całym gangiem a w radiu leci rock :D Jak dla mmnie miodnie.

A drugi dodatek już troszki słabiej. Ale też gra się fajnie. Nie wiem czemu niektórym kojaży się z Vice City? Chyba przez spora ilość różu a tak to jest bardziej podobne do San Andreas, czyli mnóstwo efektownych misji mi.:

kradzież wagonu (który jest w ruchu), kradzież czołgu który jest transportowany helikopterem a potem ucieczka nim, skoki spadochronowe i wiele więcej

Zachęcam cie do kupna, bo z tego co wiem jest/była jakaś promocja na steamie.

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugi dodatek już troszki słabiej.
Wait, what? :huh:TBoGT słabszy? Pozwolę się absolutnie nie zgodzić z tą opinią - drugi dodatek ma IMO: zdecydowanie lepszą galerię postaci (Tony, Lopez, Yusuf Amir), bombowych misji gdzie od początku dzieje się dużo (czyt. uderzenie z wysokiego C), fajnych pukawek i masy minigierek plus nocne życie w Liberty City ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, TBoGT jest lepsze. I szczerze mówiąc efektowne misje kojarzą mi się dużo bardziej z Vice City niż San Andreas. Naturalnie, w każdej części były perełki, ale to VC miało ich najwięcej. Do tego oczywiście *ten* dyskotekowy klimat.

TLaD też było bardzo dobre, tylko że misje jednak bardziej monotonne. Ogólnie rzecz biorąc Epizody są zdecydowanie warte swojej ceny.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co grali.

1.Czy jak kupię same epizody to będę miał możliwość swobodnej zabawy?

Tzn: nie wypełniania misji tylko jazdy po mieście i robienia tego co się robi w GTA(każdy wie ocb)

Na fabule mi nie zależy bo i tak chodzi tylko o zabawę.

2. W której jest lepsza muzyka (czytaj jakieś techno i stara muza jak w GTA VC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem IV i EFLC (obie mam od premiery) i powiem że wymiatają...Teraz znowu 4 przechodzę, potem zabiera się za TLaD bo mi się bardziej od ballady podoba...

Szczerze to ostatnio zbieram kaskę na Xbox360 dla wsumie 2 gier. RDR i GTA IV bo u siebie gram na najniższych ustawieniach graficznych bo dopiero wtedy jakoś chodzi...

Mam pytanko...Ma ktoś na sprzedaż Epizody w dobrej cenie na Xboxa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badcompany2

Więc tak jesteś vice szefem gangu, główny szef siedzi w więzieniu czy tam na odwyku... Pod jego nieobecność Johny (główny bohater) żyje w zgodzie z innymi gangami, jednym słowem mówiąc za jego panowania gang się trzyma. Ale po powrocie szefa wszystko się wali... Znowu zaczynają się wojny gangów, gang dzieli się na dwie części: ta która trzyma z Johnym i ta z głównym szefem (nie pamiętam jak te gość się nazywał xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, to

Ray zlecił Bill'owi tą całą sprawę z diamentami i tego jestem pewien ;] W ogóle z nimi to była jedna wielka draka, bo każdy kto się z nimi zetknął wpadał w kłopoty

i ten wątek przewija się w podstawce oraz obu dodatkach chociaż jego zakończenie jest w

TBoGT

^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się coś strasznego! Wczoraj zainstalowałem moje ukochane GTA VC i... odbiłem się od niego. Zdążyłem zapomnieć jaka ta gra jest brzydka. Fabuła nigdy nie była dla mnie jakoś strasznie ważna wiec ją pominę. Grafika jest naprawdę okropna,model jazdy jest dziwny,a modeli postaci jest strasznie mało. Jedyna rzecz która dalej wymiata to muzyka i klimat. Nie sądziłem,że odbiór gry tak możne się zmienić. Trochę to smutne,dam jej jeszcze szansę przez święta.

---------

Zamówiłem epizody w czwartek,teraz czekam na na ich przybycie. Problem w tym,że to prezent na święta więc fundator(matka) twierdzi,że nie mam ich otwierać. Jakieś pomysły jak otworzyć by nie było tego widać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może GTA:VC nie ma żadnych rozmyć ekranu i innych pierdół na które młode dzieciaki dostają ADHD, ale ta gra i tak według mnie bije GTA 4 w każdej kategorii. Vice City wygląda po prostu pięknie, a główny bohater nie jest jakimś nieogolonym wymoczkiem z Europy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syskol

u dołu folia jest sklejona, odklej ją tylko nie podrzyj i ładnie wysuń z foli pudełko :] Wgraj sobie na kompa i wsuń z powrotem do foli, jeśli zakleić nie będzie się dało to użyj taśmy :)

A co do Vice City to jest oddzielny temat o tej części GTA tam możesz podyskutować ;)

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A przeszedłeś oba dodatki do końca ^^? Jak nie to nie czytaj dalej -

Billy wrobił Johny'ego podczas spotkania z Chińczykami co wychodzi przy cutscence Louisa z Tonym, którzy do tej samej lokacji przybyli ;] Po prostu Klebitz mu nie pasował i chciał się go pozbyć, ale nie wyszło i sam wylądował w pace. Potem zresztą akcja w więzieniu będzie jeżeli dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...