Skocz do zawartości

Polecane posty

Możecie mi objaśnić kwestię, która jest dla mnie niejasna?

Otóż, czy premiera zostanie przesunięta tylko w Polsce czy na całym świecie?

Jeśli to drugie no to skąd piraci mają mieć GTA IV przed premierą? Chyba tylko betę.

//edit

olek14, podejrzewam, że fake'i.

Edytowano przez Andy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska powiedzcie czy dobrze myśle, bo wygląda na to, że na WIN XP SP2 w GTA 4 sobie nie popykam (choć wcześniejsze wymagania wskazywały, że nie będzie to problemem), a kurde jakoś mi się nie pali do instalacji tego nowego service packa. Co prawda po jego instalacji nie musi być źle, ale może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za meczykiem :)

Nie żebym się czepiał :P ale takie rozmowy na mecze po multi to może jednak w dziale 'Gramy w sieci' a tutaj tylko opinie ;) Cóż, zdecydowanie tryb MP będzie wielkim plusem do tego aby kupić oryginała na PieCa ponieważ w singla grałem w kumpla na X0 łącznie 29h i przeszedłem cały główny wątek więc jedynie co bym mógł robić to przechodzić grę na 100%. Inna sprawa, że po MP zbyt często miałem wrażenie, że gracz naprzeciw oszukuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy preview, pokazujący potęgę wersji PC.

gta-iv-pc-hands-on-440.jpg

http://games.kikizo.com/features/gta-iv-pc-hands-on-p1.asp

A tutaj parę cytatów:

Możemy spokojnie powiedzieć, że [gra-dop. mój] wygląda niesamowicie. To moje odczucie po powróceniu i porównaniu grafiki z tą z wersji z X360. Dopiero po tym zdaliśmy sobie sprawę z tego, o jak wiele lepsza jest wersja PC.

Mówimy np. o liściach na lepiej oteksturowanych drzewach, każdy z nich jest indywidualnie widoczny, i dopiero kiedy spojrzałem na wersję konsolową powiedziałem sobie "Wow. [wersja x360] wygląda na o wiele starszą przy porównaniu.

Wersja PC ma w pełni konfigurowalne opcje graficzne. Jakość tekstur może być ustawione na 4 z poziomów- od "niski" do "bardzo wysoki". Można włączyć/wyłączyć cienie, filtry graficzne, rozdzielczość odbić i jakość wody- każde z nich ma 4 opcje jakości.

View distance, detale na dystansie, gęstość cieni i detale światła mogą być ustawione w skali 1-100 i, co najciekawsze, tak samo jest z gęstością pojazdów, która całkowicie zmenia odczucia z gry z wiadomych powodów. Aby udowodnić jak bardzo można zmienić ilość pojazdów na ekranie na raz, Rockstar powiedział nam, że gęstość pojazdów w wersji konsolowej była ustawiona na 33%. Oznacza to, że w wersji PC może być aż 3 razy więcej pojazdów na ekranie!

Po ustawieniu wszystkich detali na niskie, byliśmy w stanie dostrzec grę która chodzi płynnie na ponad 60 FPS na starym sprzęcie. Owszem, był to widok a'la PS2(śmiech), ale nadal było to ponad 60 FPS. I nie, nie mieliśmy wskaźnika klatek na sekundę. I tak, jesteśmy smutni z tego powodu.

Lecąc wysoko ponad Algonquin i patrząc dookoła, widok wszystkich wysp powalił nas na kolana. Wszystkie wyspy są widoczne przez o wiele lepszy draw distance. Nie jest tak, jak latanie helikopterem na konsoli. Tutaj możesz dosłownie zobaczyć cały ruch uliczny z wysoka, obiekty nie znikają.

Z powrotem na ziemi, rozdzielczość tekstur jest o wiele większa, można przeczytać(i zobaczyć) teksty reklam w metrze, znaki na budynkach i logosy na przedmiotach, o których istnieniu[w wersji konsolowej] nawet nie wiedziałeś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest zapozanać sie z wymaganiami na stronie gram.pl, wymagany jest windows XP SP 2 więc czy masz SP 2 czy SP 3 to z pewnością sobie pograsz.

No tak tyle, że pojawiły się nowe precyzyjniejsze wymagania, a te na gram.pl są przestarzałe, choćby dlatego, że widnieje tam data premiery jako 18 listopada. Nowe wyglądają następująco:

Wymagania minimalne:

Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

1,5 GB RAM

16 GB miejsca na dysku twardym

nVidia GeForce 7900 lub ATI Radeon X1900 (256 MB)

Wymagania zalecane:

Windows XP - Service Pack 3 / Windows Vista - Service Pack 1

Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz

2 GB RAM (XP) / 2,5 GB (Vista)

18 GB miejsca na dysku twardym

nVidia GeForce 8600 lub ATI Radeon HD3700 (512 MB)

W takich okolicznościach przyrody SP3 chyba będzie już niezbędne... :(

Edytowano przez WAR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za meczykiem :)

Nie żebym się czepiał :P ale takie rozmowy na mecze po multi to może jednak w dziale 'Gramy w sieci' a tutaj tylko opinie ;) Cóż, zdecydowanie tryb MP będzie wielkim plusem do tego aby kupić oryginała na PieCa ponieważ w singla grałem w kumpla na X0 łącznie 29h i przeszedłem cały główny wątek więc jedynie co bym mógł robić to przechodzić grę na 100%. Inna sprawa, że po MP zbyt często miałem wrażenie, że gracz naprzeciw oszukuje...

Zadałem to pytanie w komentarzach, bo jak na razie nie widze w Gramy w Sieci GTA IV na PC, więc to tylko była moja propozycja...Ale ok jesteśmy umówieni, ja swoją gierkę również będę miał już w grudniu...A jeśli chodzi o wymagania to te co już zostały podane na gram.pl są pewne??? Bardzo zdziwiło mnie, że na zalecanych są TYLKO 2 gb ramu, w takiej gierce z tak wielkim obszarem gry...no nie wiem może się myle, ale liczyłem na większe, mimo wszytko są oki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw jak GTA będzie chodzić na moim sprzęcie. Athlon X2 4200+ 2 GB GF8600GTS, może chociaż na średnich pogram. Pasowałoby podkręcić procek przynajmniej o 200 MHz żeby spełniał minimalne ;). W sumie w wymaganiach zalecanych spodziewałem się GF8800, a nie 8600, no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie w komentarzach, bo jak na razie nie widze w Gramy w Sieci GTA IV na PC

Khem, ale taki temat może dosłownie KAŻDY założyć w tym dziale więc ja nie widzę problemu ;) Tak z innej beczki aby umilić sobie oczekiwanie na premierę GTA IV na PC - co się stanie kiedy Euphoria spotyka się z szaleństwem? :P Według mnie wyjdzie mnie więcej coś takiego [z góry mówię, akcje są naprawdę konkretne i idzie się udławić ze śmiechu czasami]

http://pl.youtube.com/watch?v=qTjJg6Kavak

http://pl.youtube.com/watch?v=2cMmNBrCCqw

http://pl.youtube.com/watch?v=__dV17HxY3w

http://pl.youtube.com/watch?v=IJQW7UgQmgI

Obituarties było szalone? :P To jest jeszcze bardziej! :lol: Enjoy the show.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow Akurat wczoraj wszystkie obejrzałem bo przez przypadek na nie trafiłem... i rzeczywiście bardzo łatwo narobić w portki ze śmiechu... ;) Tylko się zastanawiałem czy niektóre rzeczy mu się udały przez przypadek czy robił to zamierzenie metodą prób i błędów... :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej takich filmików, jak dał Black Shadow ? Są świetnie

Już nie umiem się doczekać GTA 4 :) Tylko boję się tych 18 giga na dysku - nie o to, że mam mało miejsca ( mam dysk 250 giga), ale o czas jaki gra będzie potrzebowała na instalacje ( biedny twardziel...) Wymagania spełnia, więc się nie boję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej takich filmików?

Takich filmików jest pełno ale ja tylko na tych leżałem pod biurkiem i kwiczałem ze śmiechu... ;) No może trochę przesadziłem z leżeniem pod biurkiem, ale trudno mi się było utrzymać na krześle... :D

ps. Tak jakoś dziwnie się czuję po tej zmianie kompa... zero jakichkolwiek obaw o to czy gra mi ruszy czy nie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje olek ale ja tez tak miałem przez pierwsze pół roku:) później jest już normalnie. Właśnie wróciłem z sesji z GTA IV multi i jest SUPER,COOL i wszystkie inne przymiotniki:) po szczegóły ślijcie PW:P

Edytowano przez lorak997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...