Skocz do zawartości

Polecane posty

@L1zard

Ale masz problem kup to i to. Obie części to świetne gry i trzeba zagrać w obie ;)

Ale jeśli nie masz kasy i chcesz kupić tylko jedna to bierz san anderas a potem IV chociaż po kolei będzie :D

GTA IV Plusy:

Grafika

Fabuła

Żujące miasto

Model jazdy

Główny bohater

Humor

San Andreas Plusy:

3 wielkie miasta + tereny leśno pustynne i wsie

Klimat lat 90

Muzyka (w tej grze to mistrzostwo)

Fabuła

Szalone misje

Ziomalski homor

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kurka nie wiem może lepiej kupić najpier san andreas? Jakieś plusy i minusy może wymienicie czy coś?:P

Jeśli nie grałeś w San Andreas (o zgrozo, jeszcze są tacy ludzie? :blink: ), to rzeczą jasną jest to, że jako prawdziwy fan serii (mam nadzieję, że takim jesteś :D), kup najpierw SA, a później dopiero GTA IV. Ostrzegam tylko, że grafika w SA nie jest za ładna - nawet gorsza niż standard 2005 roku. Co do czwórki - z grafiką jest lepiej (w końcu 2008 rok), ale niestety musisz mieć dobry komputer, aby odpalić tego pożeracza procesorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem swój egzemplarz, ale jedyna forma płatności, którą mi się udało znaleźć (nie licząc pobraniowej) to płatność elektroniczna. Co prawda jest niezwykle szybka, ale niektórzy nie mają możliwości jej realizacji. L1zard, nie znasz kogoś, kto mógłby Ci grę w ten sposób zamówić, a Ty oddałbyś mu kasę? Szkoda trochę, że nie wykorzystałeś darmowej promocji..

edit: Jak myślicie, czy biorąc pod uwagę, że trwa okres przedświąteczny a warunki na drogach nie są najlepsze, kurier zdąży przywieźć grę do świąt?

Edytowano przez Neithan138
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że grę kupiłem w dniu premiery. Lecz niestety, nie pomyślałem i komputer mi nie wyrobił (tekstury się strasznie długo wczytywały). Teraz po dwóch (?) latach wreszcie mogę odpalić ukochane GTA IV. :) I oczywiście znaleźć na nie czas pomiędzy WoWem, CoD i nauką.. Cóż, święta na szczęście się zbliżają to pogram trochę i zdam relacje. Ahh, ta głupota ludzka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio o Grand Thelf Auto IV mówili w faktach :P na youtube znajduje się wersja "ale urwał" odtworzona w gta IV :D ciekawe na co jeszcze ludzie wpadną :D ale ten tytuł zasługuje na tytuł gry dekady :D takie jest moje zdanie :D po tak długim czasie cały czas mi sie nie nudzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Też to widziałem ;D Fajnie to nawet zrobił koleś, myślałem, że 100% na odwal się, brak synchro ale jednak jakoś to wygląda.

Co do buga z huśtawką to nie został on naprawiony i nie zostanie, samo R* mówiło, że im się to nie opłaca bo wiązało by się to z przepisaniem wszystkiego co związane jest z fizyką (czy czymś tam, nie pamiętam już co dokładnie) w grze tak więc zostaje Ci się tylko dobrze bawić ;P

Edytowano przez Skreedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, huśtawka jest swoistą legendą już tej gry a co najlepsze o tym bugu dowiedziałem się dopiero z serii filmików BenBuii (chyba tak to się odmienia :P) i naprawdę cuda z tym wyczyniał setki razy pokazując patent katapulty. Niemniej sam nigdy nie do tej mitycznej lokacji się nie przejechałem, ale dobrze, że R* nie chce ani nie może tego usunąć, bo zepsuli by masę zabawy graczom ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że z kolegami raz przez Xbox Live we 4 wpakowaliśmy się do samochodu i na huśtawkę to tak nas wybiło, że widzieliśmy pierwszą wyspę jakbyśmy lecieli helikopterem. :D Fajnie się spadało i przy kontakcie z ziemią samochód eksplodował. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nawijacie o jakiejś huśtawce, wszyscy wiedzą, ale oczywiście biedny Kruczuś nie :D Aż z ciekawości zainstalowałem GTA IV, lecz jak narazie nie znalazłem tego miejsca. A bug świetny :laugh:
W tym filmiku (jakoś całkiem znośna) gość pokazuje jedną z lokacji huśtawek (podobno są trzy :P) a pod
i
linkiem znajdują się dwie kompilacje z użyciem huśtawki śmierci ukazujące całą potęgę tego bugu, ale nie tylko :) (np. w
filmie polecam akcję z 4:10 ;])
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w nocy odpakowałem mój egzemplarz wersji Complete od Cenegi. Trochę się rozczarowałem, bo zwykła edycja GTA IV była w grubszym kartoniku, a ta jest w zwykłym boxie DVD. No cóż, nic takiego, da się wytrzymać. Ale Cenega nie popisała się jeszcze w kilku aspektach. Po pierwsze w pudełku oprócz gry jest tylko przwodnik po LC i to krótki i właściwie nieprzydatny. Spodziewałem się czegoś sporo fajniejszego. Poza tym nie ma mapy, która w zagranicznych edycjach Complete jest.. Szkoda. Najbardziej jednak zbulwersowany byłem tym, że w pudełku jest miejsce tylko na jedną płytę DVD, podczas gdy zestaw zawiera aż cztery! A reszta jest, UWAGA, w kopertach! No to jest moim zdaniem porażka i chamstwo Cenegi w stosunku do nabywców. Ale cóż..

Wczraj próbowałem zainstalować grę, ale skończyło się na tym, że poszedłem spać, tak mnie to wszystko wkurzyło. Nie sprawiła mi co prawda problemów rejestracja w SC i LIVE, natomiast gra w niespaczowanej wersji skakała niemiłosiernie co kilka sekund. Nie jest to wina sprzętu, bo między skokami płynność była świetna. No więc ściągnąłem i zainstalowałem patcha v.1.0.7.0., który powiedział, że mogę spokojnie wywalić RGSC, bo już nie jest potrzebny do gry. No to okej, tylko że potem gra i tak pytała o hasło w RGSC i w dodatku się więcej nie włączyła. Przeinstalowałem ją i zainstalowałem tego samego pacza ponownie, jednak sytuacja powtórzyła się. Coż, uroki ścisłej współpracy z Microsoftem. Teraz gra instaluje się trzeci raz i właśnie zastanawiam się, jakie patche wrzucić. Ściągnąłem wszystkie trzy ze strony Cenegi i zastanawiam się nad użyciem któregoś z nich lub wszystkich. Nazywają się: GTA IV Patch, GTA IV Patch2 i GTA IV 1.0.4.0.[b/] Którego polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej w EfLC i gra jest wspaniała.

Grafika nadal jest ładna,muzyka mi odpowiada(ale to jak zwykle w GTA) i fabuła jest dobra. Jedyne co mnie denerwuje to prowadzenie samochodów jest trochę dziwne, auta na zakrętach ślizgają się jak na mydle. Lecz gdy się trochę pogra da się przyzwyczaić. tylko te latanie helikopterem dalej sprawia mi trudności,strasznie niewygodne i męczące to to.

Teraz gram w Ballad of gay Tony i strasznie mi się podoba. Jest w którymś miejscu powiedziane ile Tony i Luis mają lat?

---------

-Chcę zainstalować Euphoria mod ale:

1.Działa on pod epizodami?

2.Czy jak go zainstaluje da się go usunąć/wyłączyć bez reinstalacji gry.

-Kusi tez wyłączyć policję widziałem takiego moda ale też nie wiem czy da się go potem wyłączyć. Chcę tylko trochę bezstresowo się pobawić,a potem wrócić do normalnej gry z policją.

Musze bawić się modem czy jest jakiś kod?

------------

Neithan: nie tylko Cenega tak robi mam, mam Fable zapomniane opowieści z XK jedna płyta normalnie w pudełku reszta w kopertach.

Edytowano przez Syskol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kusi tez wyłączyć policję widziałem takiego moda ale też nie wiem czy da się go potem wyłączyć. Chcę tylko trochę bezstresowo się pobawić,a potem wrócić do normalnej gry z policją.

Musze bawić się modem czy jest jakiś kod?

Wystarczy że zainstalujesz Simple Native Trainer, i tam wyłączysz policję. Zresztą nie tylko, można nim robić wiele rzeczy, np. dodać sobie ochroniarzy, wezwać taksówkę, itd.

http://gtamania.ru/load/mods_for_gta_4/oth..._2/132-1-0-2596

klikasz "???????" i się pobiera :wink: Potrzebny ci jest jeszcze do tego ASI Loader, ale to sobie poszukasz w Google :tongue: Tak czy inaczej dobrej zabawy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neithan138 ile płaciłeś za tą edycję Complete? Bo coś takiego, jak płyty w kopertach albo brak mapy przy okazji tak jakby drugiej premiery gry, to wstyd.

Ja, kupując GTA IV równo w dzień premiery spodziewałem się tego, że nie zrobi się tańszy w ciągu nawet paru lat - tak jak to było w przypadku GTA SA, gdzie po 4 latach od premiery płaciliśmy tylko 50 zł mniej, i kupiłem tak wcześnie, bo GTA 4 to produkcja, która przecież do PKK pewnie nie wejdzie mimo tego, iż wszystkie inne GTA oprócz SA znalazły się w najtańszej reedycji Cenegi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem 90zł, bo miałem bon na zniżkę. Cena normalnie wynosi 130zł. Wstyd i hańba, żeby nie móc kupić czy zlecić zrobienia pudełka na cztery płyty. Pamiętam jak 10 lat temu małem przygodówkę Blade Runner na czterech płytach, to była pięknie wydana, oczywiście wszystkie płyty miały swoje miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeszcze nie dodarła paczka, a wydaje mi się że mapa nie jest aż takim priorytetem,a co do płyt... to kiepsko ale dobrze że nie ma takiej sytuacji jak z borderlands goty:) Bardziej mnie martwią problemy z instalacją. Jak to jest z tym social clubem? muszę zrobić oddzielne konto czy wystarczy gfwl? No i czy jak po instaalcji od razu będę chciał zagrać to będzie to możliwe czy muszę się telepać z jakimś patchem?

Mam nadzieję że zabawa jest tak przednia jak w vice city.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - na RGSC nie musisz robić konta nawet jeśli będziesz musiał włączać przez ten program grę. Na GFWL także konto online jest zbędne - zawsze pozostaje alternatywa w postaci offline'a. Co do patcha, to będziesz musiał jakiegoś pobrać, najlepiej najnowszego, bo granie na niespatchowanej wersji to straszna męka - FPSy idą w dół, jak chcą niezależnie co dzieje się na ekranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chciałby grać w tak fajne multi? :) Fabuła i zabawa jest naprawdę przednia. Detale i możliwości świata są super. Jedyne na co zwróciłem uwagę to projekt miasta. Jestem na razie na dwóch wschodnich misjach i jest tylko dobrze. W San Andreas miasta były przegenialnie zaprojektowane. Do dziś pamiętam większość dzielnic Los Santos, tam klimat był niepowtarzalny. W czwórce jest nieco gorzej.

Także kolory mnie nie przekonują. Są takie blade i jakby zamazują krajobraz miejskiej dżungli. Wiem, że takimi bajerami da się stworzyć genialny klimat, tak jak np. w Assassin's Creed 1, ale tutaj trochę to nie wyszło.

Co jakiś czas zanikają mi też tekstury, szczególnie na autostradach. To jednak da się przeżyć.

Super sprawdza się telefon komórkowy i sposoby spędzania czasu ze znajomymi. Właściwie każda scenka jest zrobiona świetnie, niczym holiłódzki film. Mam teraz nieco kryzysowy moment w fabule, pół świata gangsterskiego LC chce dobrać mi się do [beeep] i nie jest zbyt śmiesznie. Mam nadzieję, że wkrótce wybrnę z tego i będzie fajnie :)

PS. Dla tych, któzy w grę dopiero zagrają jedna rada. Jeśli chcecie GTA spaczować, róbcie to tylko i wyłącznie przez LIVE'a, nie ściągajcie nic z sieci. Przez takie shity męczyłem się dwa dni z instalacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem w Realu GTA IV Complete Edition. Super sprawa, ale kosztuje aż 150 złotych. No cóż, poczekam na obniżkę, albo większe kieszonkowe. Tak czy siak, trzeba kupić :)

A na dokładkę SA za 70 zł z PG i będę miał całą serię GTA :)

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...