Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja z dzieł Rockstara najbardziej czekam na nowe Bully. GTA IV mi się kompletnie nie spodobało, tak więc na DLC pecetowe nie czekam. Tymczasem, jeśli pojawi się news o nowym GTA, już raczej nie będę wyczekiwał tej gry tak jak robiłem to przed GTA IV. I uważam, że lepiej było czekać na inną grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam Londyn to fajna sprawa, jeśli odpowiednio by się go zrealizowało.

Jednak sam pomysł Tokio też wcale zły nie jest. Jakaś tokijska mafia, samuraje... Dałoby się coś takiego wykombinować... w każdym razie fabuła w dziełach R* jest bardzo dobra.

Jak lubisz takie klimaty, to zagraj w Yakuzę na PS2. O ile masz PS2 :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam to nie przeszkadza, bo ja tylko gram w GTA. Ja bym nie chciał Londynu - wolałbym drugie Vice City albo takie... hm... Tokio?

Masz rację fajnie byłoby takie coś widzieć.Zwłaszcza Vice City 2.To byłoby coś...

Tokio byłoby jeszcze lepsze!

Hmm sam Londyn to fajna sprawa, jeśli odpowiednio by się go zrealizowało.

Jednak sam pomysł Tokio też wcale zły nie jest. Jakaś tokijska mafia, samuraje... Dałoby się coś takiego wykombinować... w każdym razie fabuła w dziełach R* jest bardzo dobra.

Tokijska mafia i samuraje daliby niezły klimat takiemu GTA.Pewnie coś już kombinują w tych stronach...może za pół roku pojawi się taka informacja co do gry...!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jaka jest sprawa z tą Yakuzą. Kiedyś oglądałem filmik i byli tam samurajowie, a w tle odgłosy samurajów i tandetne techno, a w cutscence leciał filmik w klubie w teraźniejszości.

Filmiki nie dają ci pojęcia o grze :laugh: Co do samej gry, to jest naprawdę dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy takie rozwiązanie by się sprawdziło, lecz mnie takie rozwiązanie się podoba i jest to bardzo dobry pomysł.Ale gang samurajski w Saints Row 2 był trochę dziwny.

W GTA w feudalnej Japonii najlepszym pojazdem byłby koń, ale dałoby się chyba przyzwyczaić.:)

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy takie rozwiązanie by się sprawdziło, lecz mnie takie rozwiązanie się podoba i jest to bardzo dobry pomysł.Ale gang samurajski w Saints Row 2 był trochę dziwny.

W GTA w feudalnej Japonii najlepszym pojazdem byłby koń, ale dałoby się chyba przyzwyczaić.:)

Mi się SR 2 podobało znacznie bardziej niż GTA IV. Luźne podejście, klimat i wesoła zabawa - a ja jakoś w GTA IV nie czułem klimatu. Nie grałem długo w SR 2, bo mi się włączyć nie chciało, ale na nowym kompie raczej będzie działać normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest cała prawda, Piper. Vice City i San Andreas były nasiąknięte humorem, często za sprawą Kena Rosenberga, nieudacznika i tchórza. Z kolei sam nie ukończyłem GTA IV, a sam śledziłem jak mój brat przechodził - to drętwe losy emigranta w wielkim mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodatki wniosą do gry wieeeeleeee luzu.Fajnie byłoby słyszeć żarty i głupie zachowanie jak w Saints Row 2.:)Może dodatki będą miały coś z humorem tylko, że fani mogą tego nie polubić. :tongue:

Gej Tony byłby w stanie, lecz snoby z Lost & Damned już raczej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugim przejściu GTA IV mogę powiedzieć tyle, że jak dla mnie do zaakceptowania w sensie wiarygodności i klimatu jest tylko pierwsza dzielnica (w sumie dwie dzielnice, ale na jednej wyspie). Broker i Dukes w tej grze nie mają sobie równych, klimat tych dzielnic jest miażdżący i aż szkoda, że tak szybko się to kończy. Także misje na nich wykonywane do najgorszych nie należą, poznajemy tam najbardziej charakterystyczne i dopracowane postacie, po prostu ciekawych bohaterów.

Mimo, że z Vladem i Faustinem szybko się rozstajemy, to sa to dla mnie o wiele lepsze postacie niż te spotykane w dalszej części gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem czy to stosunkowo dobre miejsce do tego typu pytania, ale że wypowiadają się w nim ludzie, którzy w tę już grali to myślę, że w tym wątku dostanę najbardziej satysfakcjonującą odpowiedź. A mianowicie, na jakiej rozdzielczości i na jakich detalach pogram sobie płynnie w tę grę na komputerze: AMD Athlon X2 Dual Core Processor 6000+ (3.1 GHz), 4GB RAM, ATI Radeon 4850 512MB, Windows 7. Proszę o rzetelne odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Londyn jakoś do mnie nie przemawia. Nie wiem dlaczego, ale to miasto jest dla mnie nudne ;p

Ja proponuję 4 miejsca - Francja ( coś na modłę GTA:SA tzn. Paryż-Bordeaux-Caen), Sycylia ( z głównym Palermo), Azja ( Japonia? Czemu nie, byle nie wcielać się w Azjatę) lub Somalia ( gdzie amunicji jest więcej niż jedzenia).

Z czego bardziej interesujący wydaje się dodatek z Luisem :tongue:

Sądzę, że po melancholijnym GTA IV dla odmiany ballada o homoseksualnym Tonym bardziej przypadłaby pecetowcom do gustu ( ja tam mam również sentyment do pierwszego dodatku i to od niego bym zaczął).

Mam pytanie dla grających na koncie LIVE ( ja nie mogę. Kupiłem sobie oryginał i mam problem z zalogowaniem się): Czy wciąż w achievementach są te z " the Lost and Damned" ??

Ciekawe czy dane nam będzie pograć w DLC. Oby...

Miałem zamiar ją kupić ale jak się dowiedziałem że na moim kompie (intel c2d 2.85,2GB ram Radeon 4850) może mulić to zrezygnowałem.

A ja mogę się uważać za niezwykłego szczęściarza, bo na moim komputerze (Athlonie 64, GeForce 6600GT i 1GB RAM) można powiedzieć, że gra chodzi przyzwoicie ( mam tylko problem z teksturami, a tak to wszystkie suwaki na 0, rozdzielczość około 600x400 i te solidne 20 klatek mam, a momentami nawet 80 :blink: )

Gra dławiła mi się po jednej misji

Ciekawe czy myślimy o tej samej. Ogólnie mam problem z wszelakimi loadingami ( niektóre elementy wczytują się niemiłosiernie dłuuuuugo, a czasem nawet nie chcą się załadować).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...