Jump to content

RedChakraDragon

Forumowicze
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About RedChakraDragon

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 10/25/1992

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. A ja mam pytanko małe. Zaczynam z takimi konkretnymi planszówkami i rozważam zakup jednej z 2 gier: -Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island -Talisman MiM Pytanie brzmi: co doradzicie takiemu żółtodziobowi jak ja? Nie chciałbym żeby była to jakaś hiper skomplikowana gra, bo częściej chyba będę grał z ludźmi którzy styczności z takimi grami nie mają. Ważne żebym mógł na szybko wprowadzić ich w reguły.
 2. Ja wolę DC. Podoba mi się że sięgają do ludzkiej (lub Kryptońskiej czy Marsjańskiej) psychiki. Częściej pojawiają się tam rozterki moralne, a walki często wyglądają jak partia szachów a nie, jak w Marvelu, niczym pojedynek na żarty stand-uperów. Jeśli chcę efektownej rozwałki i kolorowych kostiumów to Marvel jest w sam raz, ale jeśli chcę ciężkiego klimatu walki ze zbrodnią, muszę go szukać w DC. W końcu jeśli ktoś całe dnie ściga przestępców to to odciska na nim piętno. Po Batmanie to widać, Spidermanie nie do końca.
 3. RedChakraDragon

  Dota 2

  Ja gram, głównie agi, czasem intem. Funkcje i pozycje różnie, chociaż nigdy nie supportuję i rzadko jungluję narazie. Docelowo będę junglerem, ale narazie uczę się rozkładu jungli. W LoL'u jungler i solo top to były moje główne funkcje. Nie dziwi mnie że narazie DOTA2 jest mało popularna, bo jest w fazie CB. W sumie to jak na CB to jest uber popularna. Jaka gra w tej fazie ma zawody z pulą nagród 2mln $ w Las Vegas? Jak ludzie zobaczą że community jest dużo lepsze (narazie) i że dostają ponad 100 bohaterów za darmo, zamiast 10 na tydzień, to przejdą szybko na DOTA2.
 4. Może nie zakończyć ale mogli to zrobić bardziej wiarygodnie, np Naruto mógł chybić po uniku albo coś, ale na pewno to nie powinno wyglądać tak, bo się kupy nie trzyma.
 5. Mam wszystkie tomy mangi na półce obok laptopa ale nie chce mi się sięgać i szukać teraz (może wieczorem przewertuję i trafię na konkretny fragment) Pamiętam, że było wspomniane, iż
 6. W IE działa. Firefox nie chce tego uruchomić i już nie mam zamiaru wnikać dlaczego. Wreszcie odnalazłem zastosowanie IE . Dzięki.
 7. Założyłem konto na stronie. Klikam "Play Now!" i... nic. Przeglądarka nie prosi o pozwolenie na instalację. Nie wyskakuje żadne ostrzyżenie, nie wysuwa się pasek. NIC! Nie mam pojęcia co zrobić.
 8. Chciałem zauważyć panowie jeden fakt w sprawie podobnych zdjęć dodanych przez braci. Już zwróciliście uwagę na 4 minuty odstępu pomiędzy zdjęciami. Ale nikt nie zauważył, że jeśli to jedna osoba, to musiałaby w ciągu 4 min. zleźć stamtąd, przebrać się i wleźć tam. Krótki odstęp czasowy pomiędzy zdjęciami jest dowodem POTWIERDZAJĄCYM ich tezę.
 9. ... ( ninja to cisi mordercy, więc nic nie powiem )
 10. Podajcie jakiś sposób na drift, bo nie trawię tego. We wszystkim potrafię być pierwszy, ale nie w drifcie. Zawsze tak było. Po prostu nie rozumiem tego.
 11. Ty też nie zrozumiałeś. Sprawdziłem to dokładnie i już wiem. W 420 rozdziale (a jeszcze dokładniej na 14 stronie) jest napisane, że Podsumowując: obaj mieliśmy dokładnie po połowie racji.
 12. Sage Mode to pobieranie energii z otoczenia, co daje niezwykłą siłę, szybkość i wytrzymałość. A w temacie Shippuuden vs. Pierwsza seria to powiem, że na razie bardziej podoba mi się zwykły Naruto, ale moja opinia może się niedługo zmienić (seria ciekawych walk).
 13. Człowieku ile ty masz lat? Nigdy nie widziałem u kogoś takiego stężenia emotikon na jedno zdanie. A gdyby Naruto miał siostrę, to nie byłby kompletnie samotny i nie byłoby to to samo. Tak więc siostra dla Naruto, to jakiś chory pomysł, który byłby w stanie zniszczyć całą fabułę i zdenerwować wielu fanów jeszcze bardziej niż
 14. Tyle, że "Kakashi Gaiden" to nie filler -.- W mandze bezpośrednio poprzedzał, to co w anime nazwano "Shippuuden" (bo manga zasadniczo od początku do końca - przynajmniej na razie - nazywa się po prostu "Naruto") .
×
×
 • Create New...