Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

NBA (seria)

Polecane posty

LAKERS 4 EVER! :D

W NBA LIVE 2003 były fajne pokazówki albo filmiki np.jak żucałem piłke do kosz w ostatniej minucie i trafiłęm do moja drużyna bardzo sie cieszyła i to mi sie podoba.

W NBA Live 2004 Lubią tą część fajne soundtracki i pojawiły sie Alley-Op`y co w poprzedniej czyli 2003 niebyło

W NBA LIVE 2005 no pojawiły sie różene turnieje ALL STAR np.Rookies Vs. Sophmore,3pt ShoutOut i wsady =]

NBA LIVE 4 EVER!! =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo nie wiedzialem, ze jest temat poswiecony NBA Live, wiec dodam swoje trzy grosze. Jak dla mnie jedyne dobre czesci Live'a to 2000 (bezsprzecznie najlepsza z calej serii), 98, 2001, 2004. Te jako jedyne byly dobre. Obecnie Live jest beznadziejne i musze to powiedziec jako fan kosza.

Seria juz od paru lat upada i sadze, ze w tym roku to juz bedzie koniec jezeli chodzi o gry zwiazane z koszykowka na PC, dlaczego? Ano dlatego, ze EA nie planuje wypuszczenia 09 na PC tylko na next geny. Co to oznacza ? Koniec. Na konsolach dominuja produkty 2k i sa o niebo lepsze od tych podawanych przez EA. NBA 2k7 miazdzyl NBA Live 2007, NBA 2k8 podtrzymuje statystyke, a nadchodzacy NBA 2k9 zapowiada sie swietnie mimo to, ze wersja konsolowa Live 09 bedzie takze znacznie lepsza od poprzedniej.

Dla porownania (wlasciwie bez porownania :P):

Live

http://www.gametrailers.com/player/40507.html

2k

http://www.gametrailers.com/player/40421.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie dziwic, skoro wersje od 2005-2008 to praktycznie rzecz biorac update 2004 a nie nowa gra.

ze przyszłe NBA LIVE czyli 2010

Przeczytaj moj poprzedni post jeszcze raz.

kupywac gdzies nawet takie statystyki sprzedazy NBA widziałem od 2000 do 2008

Podupadek w sprzedazy laczy sie z tym o czym juz wspomnialem, klonowaniem i lekkim odswierzeniem gry, ktore tra od paru lat. Nikt nie chce czegos takiego ludzie chca by kazda nowa czesc byla nowa gra. W sumie w NBA 2k8 takze nie bylo wiele nowosci jak w przypadku 2k7, ale to wlasnie 2k7 byl chyba najlepsza gra w historii gier o koszykowce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 2k a nie 2k9 ... 2k9 to tylko pojedynczy tytul.

Ponadto i tak produkt 2k wyglada znacznie lepiej na PS3 niz na PC.

Co do EA to pewnie pozostanal poki co przy konsolach bo bardziej im sie oplaca. Mogliby jednak zrobic kompletnie nowa odslone, ktora rozni sie od poprzednich w znaczacym stopniu, ale jak znam historie serii to w przyszlym roku beda odgrzewane kotlety :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny NBA i to ten z zwykłej serii na PC a nie 2k to edycja oznaczona numerkiem 2005 a to tylko dlatego, że wujek jest zapaleńcem serii i lubi czasami pociąć towarzyski meczyk po sieci więc parę razy zagrałem :) Gra była przyjemna, ale bez rewelacji. Pamiętam, że na samym początku rzucałem tylko tym sposobem podania na wsad a nie bezpośredni rzut :P bo mi się powaliło. Całej serii nie mogę ocenić, bo grałem tylko w jedną jej odsłonę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie największe wrażenie wywarła NBA opatrzona cyferkami 03.Zagrywałem sie w nią nie zwracając uwagi na czas,zwyczajnie podobnie jak PES 6 dawała mi sporo funu przez wiele czasu.08 taka sobie średnia gra nie jakiś kaszalot ale bywały lepsze gry.Jak np 2k9 który króluje u mnie na dysku :biggrin: Ocena:seria NBA:8,NBA 08:7+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam NBA 03 za cudo. Za to NBA 08 dla mnie to klapa... Zwykły ardcade, nawet jak piłka uderzy o obręcz to jakoś nienaturalnie się zachowuje. I ten dźwięk gdy piłka wpada do kosza czy (powtórzę się) uderzy o obręcz w edycji 03 nieporównywalnie lepszy i realniejszy od edycji 08.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, co ja mam tutaj pisać skoro wszyscy za mnie napisali to co ja chciałem. :P

Ja gram do dzisiaj w NBA 03, też kupiłem sobie 08 i klapa totalna - zupełnie niepodobne do poprzednich części. The best of all - 2003. Jeżeli ktoś ma zamiar sobie kupić NBA a jeszcze tego nie zrobił to radzę - kupcie NBA Live 2003.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to ja pierwszy wpadłem na pomysł z grą NBA 2k9 więc może zaczne :biggrin:

Zaczynając gre w 2k9 pierwsze co mnie urzekło to niesamowita oprawa ci komentatorzy stojący na parkiecie i komentujący wydarzenia,bardzo żywo wyglądająca rozgrzewka,maskotka zarzewająca kibiców do dopingu,a na sam koniec TOP 3 PLAYS.Na parkiecie zawodnicy zachowują się o niebo lepiej niż w ostatnim Livie.I ogólnie wszytko wygląda tak naturalnie kompletnie miażdząc każdego Live-a

Ocena:9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO powiedzieć o NBA 2k9? Dla Mnie Wielkiego Miłośnika koszykówki żywo uprawiającego ten sport gra ideał:) własnie idzie do mnie świerzo zakupiony na allegro egzemplarz gry i nie mogę się już doczekać :) Super Animacja Grafika która użeka( Spróbujcie zagrac przez kabel HDMI na 42" LCD ... Niezapomniane przeżycie :)) Gra ma wszystko co powinna mieć: Dynamikę, Oprawę, Licencję... jak dla mnie 9+/10:) i znak jakości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że długo czekałem na dobrą koszykówkę na PC. Od NBA 2003 które było dobre w kolejnych częściach tej odsłony nie było praktycznie nic nowego i nowatorskiego, a jedyne co się nasilało to problemy i niekompatybilność z padami które bardzo ciężko ustawić. W końcu na szczęście z tej serii EA zrezygnowało i 2009 nie wyszła. Na szczęście 2kSports pomyślało o PC-towcach i NBA 2k9 jest na naszej kochanej platformie. Gdy ją uruchomiłem od razu urzekła mnie świetna grafika. Tak można grać. Grafika i świetne zrealizowanie meczu daje wrażenie jakbyś oglądał mecz w TV. Tryby gry takie jak Sprite Slam Dunk albo konkurs rzutów za 3 są mega grywalne. Zawsze jak goszczę u siebie znajomych sami chcą się zmierzyć w konkursie wsadów. Trochę minusów ale są one mało widoczne przez bardzo dobrą robotę 2kSports. Sterowanie mogłoby być bardziej intuicyjne i mniej skomplikowane ale jest ok. Jak dla mnie 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem odnośnie edycji NBA 2K10. Po pierwsze - poziom grafiki na PC jest naprawdę wysoki; aż miło popatrzeć na twarze zawodników i otoczenie. Po drugie - po pierwszym meczu dowiedziałem się, jak bardzo ważne w tej grze jest obrona! Powiem tylko tyle, że za pierwszym razem CPU na drugim poziomie trudności złoił mnie strasznie - wynik z litości dla siebie lepiej pominę ;). Teraz już wiem o czym mówił Q'nik w recenzji tej gry, że najpierw ją najpewniej znienawidzicie. I tak było ze mną na początku, aż mnie korciło ze złości w żołądku.

Po trzecie jest tu kilka ciekawych trybów, jak walka jeden na jednego, konkurs rzutów za trzy, własny gracz itp. Właśnie ten ostatni tryb przypadł mi do gustu. W każdym razie droga do kariery w NBA jest tu bardziej żmudna niż w przypadku zostań legendą w PES 10. Po czwarte ucieszyłem się, że grę można dostosować do własnych potrzeb, gdzie ustawić można takie współczynniki, jak np. skuteczność rzutów z dystansu, szanse na trafienie trójek, skuteczność w obronie.

Wracając do trybu My Player podoba mi się to, że w meczach lig letnich dostajemy zadania niczym w grach RPG, takie jak złapać na sobie co najmniej jeden faul, zanotować mniej niż dwie straty, zaliczyć np. 3 asysty, uzyskać określoną ocenę. Powiem szczerze, że na ocenę B to pracować trzeba naprawdę ciężko, zaś A zdarzyła mi się tylko czasami.

Szkoda tylko, że w tym trybie mecze trwają 5 minut tylko i że nie można tego zmienić w opcjach. Wiem, że patch miał to zmienić, ale o nim na razie nic nie słychać. Wiem tylko, że jest na razie trainer umożliwiający rozgrywanie dłuższych meczów. Na koniec dodam, że muza jest nawet niezła - jak ktoś lubi czarny rap to może się nawet audio spodobać. W każdym razie tytuł oceniam na 9/10. Och - jak to dobrze, że seria 2K wychodzi na piecyki, zaś NBA Live niech sobie pozostanie na konsolach - za serią EA płakać nie będe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w tym trybie mecze trwają 5 minut tylko i że nie można tego zmienić w opcjach. Wiem, że patch miał to zmienić, ale o nim na razie nic nie słychać. Wiem tylko, że jest na razie trainer umożliwiający rozgrywanie dłuższych meczów. Na koniec dodam, że muza jest nawet niezła - jak ktoś lubi czarny rap to może się nawet audio spodobać. W każdym razie tytuł oceniam na 9/10. Och - jak to dobrze, że seria 2K wychodzi na piecyki, zaś NBA Live niech sobie pozostanie na konsolach - za serią EA płakać nie będe.

Gra absolutnie świetna ale to jak traktowani są PC-towcy przez 2ksports woła o pomstę do nieba. Wielkim atutem miał być fakt, że gra samo się aktualizuje zgodnie ze zmianami w lidze, ale oczywiście brak łączności z serwerem to norma i nic takiego się nie dzieje ( wyników aktualnych tez nie ma). Miał być super tryb online - nie ma szans bo nic nie działa. Tryb MY PLAYER - super, ale oczywiście brak patch który umożliwia dostosowanie gry i poprawienie kilku błędów. Gra na standardowych ustawieniach jest ok, ale dopiero ze zmianami w sliderach i trybie ALL STAR i wyżej daje autentyczna radość z wygranego meczu ( każdy błąd może kosztować mecz). Wizualnie super ale jest kilka błędów w animacjach i jedna bardzo denerwująca z podawaniem piłki do sędziego tak, ze nie można wznowić gry ( oczywiście miało być naprawione w patchu). Minęło pół roku od premiery i produkt dalej niepełny. Gra jest naprawdę super i zasługuje, żeby w nią zagrać, jednak to ostatni tytuł od 2ksports jaki kupiłem, bo czasem zdarza się, że gra która wychodzi ma błędy i trzeba ją poprawić ( nie mam z tym problemu i nie krzyczę "co też sobie producent wyobraża!!!"), ale jak przez kilka miesięcy nie potrafią wydać łatki naprawiające niemożność korzystania ze wszystkich aspektów ich gry to nie mogą liczyć, że ktoś będzie ich traktował poważnie. Ja się nie dam nabrać na ich kolejne wspaniałe zapowiedzi i marketingowe chwyty i innym też radze się zastanowić, czy kupować produkcje firmy, która ma gracza naprawdę w głęboko gdzieś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...