Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

NBA (seria)

Polecane posty

Bo ja wiem czy Microsoft?? By było trzeba porownać kto jest lepszy ;) ? ale na jaki sposób? A ty Volt? Co sądzisz o tym kto jest lepszy? EA czy Microsoft? (Microsoft ma dużo programów i gier na swoim kącie ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Volt? Co sądzisz o tym kto jest lepszy? EA czy Microsoft? (Microsoft ma dużo programów i gier na swoim kącie ;) )
Cóż, oba teamy robią doskonałe gry NBA, tylko że EA stawia raczej na akcje, a Microsoft na realizm...chociaż różnie to bywa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, oba teamy robią doskonałe gry NBA, tylko że EA stawia raczej na akcje, a Microsoft na realizm...chociaż różnie to bywa...

heh może na czas robienia gry, obydwie firmy powinny sie połączyć?? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monotonnia życia! Zasypiam NBA 2003, budzę się NBA 2004, zasypiam NBA 2005............... i tak dalej!

EA SPORTS powinno komuś dać szansę.......!

Przecież to istny Totalitaryzm!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek997
Monotonnia życia! Zasypiam NBA 2003, budzę się NBA 2004, zasypiam NBA 2005............... i tak dalej!

EA SPORTS powinno komuś dać szansę.......!

Przecież to istny Totalitaryzm!

A komu mieli by dac szansę co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monotonnia życia! Zasypiam NBA 2003, budzę się NBA 2004, zasypiam NBA 2005............... i tak dalej!

EA SPORTS powinno komuś dać szansę.......!

Przecież to istny Totalitaryzm!

A komu mieli by dac szansę co?

Choćby Midway!

Firma na swoim koncie ma już wiele udanych pozycji sportowych, zarówno na PC jak i konsole! Cechą wspólną wszystkich wydanych przez nią pozycji jest rozrywkowy i zręcznościowy charakter gry, to czego zabrakło przed dwu laty serii EA SPORTS!

Producenci idealnie przedkładają akcję ponad symulację wskutek czego ani jednego, ani drugiego tu nie brakuje!

Przez EA firma nie może się wybić na rynku i osiągnąć czasy świetności jak kiedyś!

Ostatnio wydali bardzo udaną gierkę na konsolę GAME BOY ADVANCE pod tytułem NHL HITZ 2003!

Z tą serią EA nawet kalendarza nie potrzeba! :wink::D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaq dla mnie gierka spoko. Sam nie kupowalem, bo wolałem wydać kasę na NFS'a, ale grałem u qmpla i powiem, że niewiele zmieniło się od 2003, ale wydaje się jakaś taqa lepsza (trudniejsza). Nie można narzekać, że np. grafika taka sama skoro stoi na najlepszym poziomie (a pewnie jakby chcieli ją jeszcze poprawić to ja już bym sobie nie pograł :cry: )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaq dla mnie gierka spoko. Sam nie kupowalem, bo wolałem wydać kasę na NFS'a, ale grałem u qmpla i powiem, że niewiele zmieniło się od 2003, ale wydaje się jakaś taqa lepsza (trudniejsza). Nie można narzekać, że np. grafika taka sama skoro stoi na najlepszym poziomie (a pewnie jakby chcieli ją jeszcze poprawić to ja już bym sobie nie pograł :cry: )

Inwencja twórcza panów z EA już nie istnieje więc trudno by wypuścili oni coś co kategorycznie wybiega z formy starych produktów! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna enbiejka jest jak dla mnie bardzo miodna! Zero realizmu w dryblingu, ale to szczegoł niegodny uwagi :P

Konstruowanie akcji - bardzo dobra robota. Stockton rozgrywa, a Jordan wsadza gale do kosza, czyli Alley up!;) Świetny pomysl z kontrolowaniem innego zawdonika niz ten z pomaranczowa kulka. Mozna troche powalczyc w trumnie i efektownie wykonczyc sytuacje.

NBA 2k4 ma stale jak narazie zapewnione miejsce na moim pulpicie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle

Osobiscie jestem wielkim fanem gier z EA i EA Sports i uwazam ze cala seria wydana na rok 2004 jest naprawde swietna. Najwiekszym plusem jest nowy tryb Dynasty mode. Cos jak franchise ale duzo bardziej rozbudowany. NBA Live ma troche nowych dodatkow, ale jak narazie uwazam ze krolem gry sportowej z EA w tym roku jest jak narazie Madden 2004. Mozna tam projektowac wlasne stadiony, ulepszac zawodnikow, itp. Czekam jeszcze na MVP Baseball 2004, ktory tez ma byc hitem. Niestety w Polsce te dwie ostatnie gry nie sa wydawane, takze nie bede sie na ich temat rozpisywal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem wielkim fanem gier z EA i EA Sports i uwazam ze cala seria wydana na rok 2004 jest naprawde swietna. Najwiekszym plusem jest nowy tryb Dynasty mode. Cos jak franchise ale duzo bardziej rozbudowany. NBA Live ma troche nowych dodatkow, ale jak narazie uwazam ze krolem gry sportowej z EA w tym roku jest jak narazie Madden 2004. Mozna tam projektowac wlasne stadiony, ulepszac zawodnikow, itp. Czekam jeszcze na MVP Baseball 2004, ktory tez ma byc hitem. Niestety w Polsce te dwie ostatnie gry nie sa wydawane, takze nie bede sie na ich temat rozpisywal.

Propaganda w USA (naprawde stamtad piszesz??) widac zamydlila ci oczy :D

Mnie jakos nie kreca faceci w kaskach uganiajacych sie i przewracajach za podluzna pilka :roll:

Co innego baseball - no ale w Polsce, nie ma ligi, nie ma boisk, nawet pileczki ciezko zdobyc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem tylko w tego NBA... musze przyzac,ze mi sie bardzo spodobal... relacje meczow tak samo "efekciarskie" jak w prawdziwym NBA :) ... Tak wogole, to ogladal ktos NBA All Star Game?? Tak, wiem Volt, ze Ty.. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle
Osobiscie jestem wielkim fanem gier z EA i EA Sports i uwazam ze cala seria wydana na rok 2004 jest naprawde swietna. Najwiekszym plusem jest nowy tryb Dynasty mode. Cos jak franchise ale duzo bardziej rozbudowany. NBA Live ma troche nowych dodatkow, ale jak narazie uwazam ze krolem gry sportowej z EA w tym roku jest jak narazie Madden 2004. Mozna tam projektowac wlasne stadiony, ulepszac zawodnikow, itp. Czekam jeszcze na MVP Baseball 2004, ktory tez ma byc hitem. Niestety w Polsce te dwie ostatnie gry nie sa wydawane, takze nie bede sie na ich temat rozpisywal.

Propaganda w USA (naprawde stamtad piszesz??) widac zamydlila ci oczy :D

Mnie jakos nie kreca faceci w kaskach uganiajacych sie i przewracajach za podluzna pilka :roll:

Co innego baseball - no ale w Polsce, nie ma ligi, nie ma boisk, nawet pileczki ciezko zdobyc :P

W odpowiedzi na twoje pytanie, tak naprawde pisze z USA. I na poczatku tez nie widzialem zadnej frajdy w tym sporcie (football), ale jak ogladnalem pare meczy, pogralem z nowymi kolegami i pogralem w Madden NFL 2003 to zaczelo mi sie to podobac. Uwazalem ze oni tam tylko sie popychaja, itp. ale tak wcale nie jest. Wiem ze trudno bylo by was przekonac i wcale nie bede tego probowal. Po prostu trzeba tego samemu doswiadczyc. Football jest bardzo skomplikowany, zwlaszcza jezeli grasz jako QB (rozgrywajacy), RB, WR lub TE. Kazda druzyna ma wlasny Playbook (ksiazke zagran) w ktorej sa cale masy zagran. Nie bede opisywal regul, itp. bo to moze sobie kazdy znalezc w nr. 11/2003 na stronach 56, 57.

=======================

Druga sprawa dotyczaca baseballu,

Chicago Cubs Rule =D> =D> =D> www.cubs.mlb.com

W zeszlym roku poszedlem na moj pierwszy mecz baseballowy i musze powiedziec ze atmosfera jest naprawde wspaniala, jeszcze jak sa dobrzy kibice (tylko pare druzyn ma naprawde wierny tlum) to jest wtedy duzo lepiej.

=======================

W odpowiedzi na pytanie weosa to ja ogladalem "All Star Game" mecz byl naprawde ekscytujacy, podobnie zreszta jak Skills Competition.

Pozdrowienia :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytanie weosa to ja ogladalem "All Star Game" mecz byl naprawde ekscytujacy, podobnie zreszta jak Skills Competition.

Pozdrowienia :!:

no... a w Skills Comp. zawiodlem sie troszke na ostatnich wsadach :? ... Ale tak poza tym, to oplacalo sie wstawac o drugiej nad ranem... :) No i musze przyznac,ze ci panowie grajacy na tych zuzytych opakowaniach po farbach, czy co to tam jest naprawde robia wrazenie... jeden z nich wskazal na widownie w miejscu, gdzie podobno siedzial jakis producent... czyzby chcieli nawiazac wspolprace?? :) No i najbardziej podobalo mi sie opinia polskiego komentatora: " Oto jedeyni przedstawiciele Chicago" :lol: :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... a w Skills Comp. zawiodlem sie troszke na ostatnich wsadach :? ... Ale tak poza tym, to oplacalo sie wstawac o drugiej nad ranem... :)

Zarywać nocke :shock: niieeee są takie urządzenia jak magnetowid :D

Hehe no ja też oglądałem. Co prawda All Star czeka jeszcze na kasenie,a le myślę żr to tylko kwestja dni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, a gdzieś lecial all stars poza canal+? Mam cyfre, ale nie ten pakiet co trzeba;) i nie moglem doswiadczyc tej przyjemnosci...

Jest szansa na jakas powtorke? Gdziekolwiek? Wczoraj pokazywali jak koles wsadzal gale (ten co wygral) - JA CHCE BYC KIEDYS NA TAKIM MECZU!!!!!!!

Co do footbalu - nigdy go nie ogladalem, ot urywki tylko na jakiś wiadomosciach sportowych, ale w gruncie rzeczy mysle ze moze to byc fajne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarywać nocke :shock: niieeee są takie urządzenia jak magnetowid :D

Hehe no ja też oglądałem. Co prawda All Star czeka jeszcze na kasenie,a le myślę żr to tylko kwestja dni :)

Ale jednak oplacalo sie :):) W koncu to pierwsza w historii All Stars Weekend transmisja na zywo :D .. A najlepsze bylo z tym meczem...w stalem o 2 w nocy, skonczylo sie cos okolo 5,30 to ja na kompa tak do osmej :D:D :lol: no i wyszlo na to ze spalem 4 godzinki...

Jejku, a gdzieś lecial all stars poza canal+? Mam cyfre, ale nie ten pakiet co trzeba;) i nie moglem doswiadczyc tej przyjemnosci...

Jest szansa na jakas powtorke? Gdziekolwiek? Wczoraj pokazywali jak koles wsadzal gale (ten co wygral) - JA CHCE BYC KIEDYS NA TAKIM MECZU!!!!!!!

hehe... niestety NIE :P otoz c+ ma wykupione prawa do NBA [o ile sie nie myle] wiec moze tez puszczac All Star Weekend

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pamietam jak kiedys mecze Gwiazd NBA lecialy na publicznej dwojce... Teraz wszystko zjadla pani Komercja :P

Tez sie budzilem kolo drugiej w nocy i robilem sobie troche wczesne sniadanie, zeby nie byc glodnym podczas meczu :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł O.

ja tez uwielbialem NBA, szczegolnie sezony 97/98 i 98/99 (gdy gral Mike) :) a teraz to shit, Shaq grubieje, NBA olny on C+, bleh, rzeczywiscie ta glupia pani Komercja zaatakowala, ale chociaz LM jest na jedynce i polsacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...