Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałem wstawić zdjęcie, ale coś się pochrzaniło i nie mogę go wysłać z telefonu, a w pracy nie mam kabelka, żeby podpiąć telefon do kompa i zgrać to zdjęcie.

Wiec tylko link:

http://helion.pl/ksiazki/testuj-oprogramowanie-jak-google-metody-automatyzacji-james-a-whittaker-jason-arbon-jeff-carollo,teopgo.htm

zobaczymy czego ciekawego się nauczę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, przypomniałeś mi, że nadal mam mojego starego netbooka z XP, który idealnie nadawałby się do ogrywania starszych gier w podróży, ale niestety bateria jego trzyma juz chyba tylko kilka minut (tylko tyle aby przejść z nim do innego pokoju i podłączyć do prądu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma jakąś wartość jako gra czy to tylko takie guilty pleasure?

Dobry 2.5d beat'em up, dwójkę już kupywałem dla satysfakcjonującej tłuczki i gameplayu (jedynkę w tamtym roku niekoniecznie, o czym wspominałem na blogu swego czasu). Shinovi/Estival Versus na Vitę to trochę bardzie musou game i o wiele bardziej cyckowate od wersji 3dsowych.

Oslo, jedynkę spokojnie dało się wyrwać fizycznie w Polsce, dwójka pewnie też się pojawi w electronicdreams albo jakiejś ultimie, bo te sklepy lubią czasami sprowadzić parę sztuk z amazona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mike, jakiś przypinany od firmy której mam super uprzedzenia, czyli Tracer, ale ich tanie mikrofony nie są złe. Na TSie jak wczoraj siebie słuchałem na starym to słyszałem tylko jakiś basowy szum i bardzo cicho swój głos, więc najwyższa pora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...