Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Kolejność jest zmieniona, żeby zachęcić czytelników. Pratchett przecież nigdy nie pisał po kolei cyklami, a raczej w miarę chronologicznie, a i powiązania oraz nawiązania są do ogarnięcia najlepsze właśnie w kolejności wydawania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dziwne tylko, ze trzecia ksiazka z serii zostala wydana jako tom pierwszy. No chyba ze planuja jechac chronologicznie historiami postaci w tym uniwersum - najpierw staz miejska, pozniej wiedzmy, magowie itd.

S!S! to dosłownie najlepsza książka z całego świata dysku, jakby mieli zaczynać od pierwszego tomu sprzedaż byłaby tragiczna po pierwszej książce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam do Kato się jedzie 2h50m, do Poznania również, ale powrót już 3h30m. Doliczyć do tego godzinę-półtorej na dojazd z/do domu i wychodzi tylko jakieś 16-18 godzin w pociągu, na przestrzeni dwóch dni. Nie najgorzej :P

No chyba, że ogarnę jakiś nocleg w Poznaniu i stamtąd prosto do Kato pojadę, ale nie chce mi się kombinować. Zresztą te zaoszczędzone 4-5h w pociągu to co tam za różnicę zrobi :P

Zresztą o czym tu w ogóle mowa, najpierw to ja muszę jutro pojechać i w jednym kawałku z Łodzi wrócić, potem się będzie można martwić o Poz i Kato

//edit: chociaż teraz sobie uświadomiłem o jednym poważnym problemie. Bateria w PSP mi tylko 4-5h trzyma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...