Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nope, dwie stówy na coś co może mi się nie spodobać to trochę dużo, a skoro dodatek to (podobno) tylko jakiś endgame uber content, nowy akt i klasa, to przejdę sobie podstawkę.

edit: o, w pudle był kod na boostera do Hearthstone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: o, w pudle był kod na boostera do Hearthstone.

Cholera, kolejna rzecz, która mi przypomina, że fajnie byłoby w to sobie kiedyś trochę więcej pograć. Ale jednak jakoś po oficjalnej premierze sobie to zainstalowałem i z butów mnie nie wyrwało. Ot zagrałem kilka meczyków i na tym się skończyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl - A tak z ciekawości i zero złośliwości zapytam. Jak to urządzonko gra? Jest to poziom akceptowalno dobry i nie chcesz przy rąbaniu drewna sobie siekierą odciąć uszu czy jest tragedia?

Sam w sumie nie kupiłbym czegoś takiego gdyż nie miałbym kompletnie do tego zastosowania. W domu 2.1 podpięte pod komputer, w trasie albo słuchawki albo audio z samochodu.

Ale sam kiedyś kupowałem przenośny głośnik i jestem ciekawy jak technika bardzo poszła do przodu. Bo wtedy to była kompletna tragedia i lepiej było już puszczać z głośnika w telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo gdy robisz all in i nagle się okazuje, że się majtnąłeś w obliczeniach, przeciwnik zostaje z 1 hp,a Ty z ręką w nocniku, bo nie nie masz czym go dobić.

Chociaż są i lepsze momenty, gdy koleś rzuca Ci podczas jednego pojedynku 4 legendarne, dosyć potężne karty i każdą jedną gasisz w tej samej turze. Taaak, to było piękne. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak spopielasz karty, to z takiej złotej uzyskasz zdecydowanie więcej pyłu, a tak poza tym to tylko niewiele znaczący bajer. W trakcie pojedynku może przeciwnik sobie pomyśli "łooooo, ma złotą kartę", a poza tym to dużo więcej nie daje biggrin_prosty.gif

A legendarne to te z pomarańczowym klejnotem w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gdy masz pewną wygraną, a przeciwnikowi się przyfarciło i zjeżdża cię w jednej turze.

>przyfarciło

Grałeś przeciwko jednemu z decków używających jakiegoś sposobu na 1TKO - Miracle Rogue (już nie istnieje), Face Warrior, dowolny rodzaj Huntera, Freeze Mage, Shaman z Rockbiter + Windfury etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy panowie, że te talie są złożone tak, że gdy w takcie gry do ręki gracza trafi odpowiedni zestaw kart, to może on wykręcić kombo, które zdmuchnie was z areny w jednej turze. :] I owszem, karcianki wymagają skilla, na który składa się znajomość kart, tego co można z nimi zrobić, jakie są popularne strategie, i tak dalej i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I owszem, karcianki wymagają skilla, na który składa się znajomość kart, tego co można z nimi zrobić, jakie są popularne strategie, i tak dalej i tak dalej.

Problem w tym, że jakieś 15% kart w HS ma kompletnie losowe efekty i niestety w większości przypadków są to karty bardzo mocne. W HS nie ma też graveyardu, nie można robić nic podczas tury wroga (wyjątkiem są sekrety), przeciwnik może olać twoje miniony i walić w pysk jak gdyby nigdy nic (wyjątkiem jest taunt), więc rush decki zawsze zabijają w 4-5 tur jeśli nie masz AoE albo nie wypróżniasz się tauntami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...