Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Germa:

http://allegro.pl/li...d=33713886&id=9

Może tutaj coś ciekawego znajdziesz.

Z góry polecam: Motorstorm, GTA: Chinatown Wars, Killzone: Liberation, w sumie Star Wars: The Force Unleashed też można ograć, Loco Roco, Resistance: Retribution. Nie wiem, co ten gość jeszcze tam ma, ale te gry, które wymieniłem na pewno u niego kupisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman: Potępienie, Battlefield 3: Rosjanin oraz Wilkozacy lądują na mojej półeczce z książkami.

W drugą stronę - pomimo zakupu preorderowej koszulki z nowego Batmana, przez powstały shitstorm spowodowany optymalizacją, nie kupiłem i codziennie się zastanawiam czy jednak nie powinienem <problemy trzeciego świata to przy tym pikuś>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Germa:

http://allegro.pl/li...d=33713886&id=9

Może tutaj coś ciekawego znajdziesz.

Z góry polecam: Motorstorm, GTA: Chinatown Wars, Killzone: Liberation, w sumie Star Wars: The Force Unleashed też można ograć, Loco Roco, Resistance: Retribution. Nie wiem, co ten gość jeszcze tam ma, ale te gry, które wymieniłem na pewno u niego kupisz.

@Germa:

http://allegro.pl/li...d=33713886&id=9

Może tutaj coś ciekawego znajdziesz.

Z góry polecam: Motorstorm, GTA: Chinatown Wars, Killzone: Liberation, w sumie Star Wars: The Force Unleashed też można ograć, Loco Roco, Resistance: Retribution. Nie wiem, co ten gość jeszcze tam ma, ale te gry, które wymieniłem na pewno u niego kupisz.

Dzięks, tyż wybrałam cobragames. biggrin_prosty.gif

Najpierw chciałabym kupić Crasha i PoP: Revelations. Z twoich propozycji pewno skorzystam, o SW myślałam, tak jak o Killzone czy Resistance. Jednak do GTA mam lekki uraz, grałam przy pierwszym posiadaniu konsoli i nie podeszło. ._.

uh, coś mi się spsuło z cytowaniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanzamit w googlu wygląda po prostu pięknie

ale dlaczego "lepsza połówka"

Rozumiem, że istnieje mnóstwo czułych określeń dla dziewczyny/chłopaka/partnera. Część z nich kierujemy tylko do osób, które darzymy uczuciem, co jest zupełnie zdrowe. "Druga połówka" czy też "lepsza połówka" zdają się jednak pojawiać szczególnie często, kiedy są to wyrażenia brzmiące okropnie pretensjonalnie, gdy używamy ich, kierując słowa do losowych ludzi. To szczególnie razi mnie w sytuacji, kiedy swoją ukochaną możesz zwyczajnie nazwać poprawnie "żoną".

K, przepraszam, że znowu się czepiam, ale gdy widzę te wszystkie połówki to włącza mi się czerwona lampka, bo to jakieś takie nienaturalne. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanzamit w googlu wygląda po prostu pięknie

ale dlaczego "lepsza połówka"

Rozumiem, że istnieje mnóstwo czułych określeń dla dziewczyny/chłopaka/partnera. Część z nich kierujemy tylko do osób, które darzymy uczuciem, co jest zupełnie zdrowe. "Druga połówka" czy też "lepsza połówka" zdają się jednak pojawiać szczególnie często, kiedy są to wyrażenia brzmiące okropnie pretensjonalnie, gdy używamy ich, kierując słowa do losowych ludzi. To szczególnie razi mnie w sytuacji, kiedy swoją ukochaną możesz zwyczajnie nazwać poprawnie "żoną".

K, przepraszam, że znowu się czepiam, ale gdy widzę te wszystkie połówki to włącza mi się czerwona lampka, bo to jakieś takie nienaturalne. :<

Nie martw się, ja też zawsze wolałem 0,7, a połówka to jakoś tak nie bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałabym kupić Crasha i PoP: Revelations.

PoP: Revelations to Warrior Within, a Crash do swoich poprzedniczek nie ma startu. To nie są must playe o.o

Ale WW wyszło po R. Chronologia! :c

A Crash wygląda fajnie, bądź cicho. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...