Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli nie stać Cię na Egmontowe wydania niektórych tomów (np. Hush był wydany też przez Egmont) to bierz te, chociaż jeśli interesują Cię tylko komiksy z Batmanem to odłożyłbym te kilkadziesiąt złotych więcej i celowałbym tylko w Egmont, bo jednak Batmana jest tam więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Devius napisał:

Jeśli nie stać Cię na Egmontowe wydania niektórych tomów (np. Hush był wydany też przez Egmont)

Na egmontowego Husha mało kogo stać... :P

Szczerze mówiąc w WKKDC jest dużo Batmana. Jak nie w solowych występach, to w drużynowych. Batman to jest koń napędowy DC Comics i nic nigdy tego nie zmieni.
Ale szczerze? Jak już wchodzić w taką kolekcję, to po to, żeby poznać inne postaci, inne wydarzenia itp. A nie "bo Batman". Batman jest wszędzie tak wałkowany, że ja nie wiem.

Swoją drogą nie kupuję WKKDC bo już jedna kolekcja mi wystarczy. Kolekcja Marvela. Przez nią już mi się miejsce kończy, muszę półki dokupić, miejsce robić... ech. A jeszcze Marvel NOW! od Egmontu, komiksy Image (najlepsze, lepsze niż Marvel i DC razem wzięte). No, mam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SilentBob napisał:

Jak już wchodzić w taką kolekcję, to po to, żeby poznać inne postaci, inne wydarzenia itp.

O, to właśnie. Ja się już Batmana naczytałem w tym roku i z chęcią sięgnę po Green Arrow czy Green Lantern. 

1 minutę temu, SilentBob napisał:

Kolekcja Marvela.

Żałuję, że nie miałem kasy kiedy ta kolekcja miała swoją premierę. Teraz strasznie ciężko dostać archiwalne numery, a od środka nie chcę kupować. Co prawda, na razie mam co czytać od Marvela, ale kiedyś w końcu skończą mi się Spider-Many do czytania :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał wolne pięć tysiaków na następny rok, to mogę ci sprzedać całą WKKM - 120 tomów. Tylko mówię, pięć tysięcy. Podobno i tak przedłużą. Ja skończę kupować na 120 tomie, bo dalej w brytyjskiej edycji są zapowiedziane komiksy z Marvel NOW!, a te już kupuję od Egmontu.

Póki co wyszło 99 tomów. Setny będzie w następnym tygodniu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Devius napisał:

Jeśli nie stać Cię na Egmontowe wydania niektórych tomów (np. Hush był wydany też przez Egmont) to bierz te, chociaż jeśli interesują Cię tylko komiksy z Batmanem to odłożyłbym te kilkadziesiąt złotych więcej i celowałbym tylko w Egmont, bo jednak Batmana jest tam więcej. 

Właśnie staram się zebrać pieniądze na komiksy żeby sobie od razu parę kupić na święta. Chce mieć parę żeby trochę rozszerzyć horyzonty. Nie tylko filmy i gry :P. Ogólni z DC lubię jeszcze Flasha i Zieloną latarnie. Kurde może zacznę zbierać tą kolekcje ale cena tych późniejszych komiksów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a jeszcze na prawko trza w końcu uzbierać, najwyżej od Boba odkupie w ratach :D

Chyba pozostaje mi odpuścić tą kolekcje (jak każda jaka wyszła) i pokupować Egmontowe raz na jakiś czas a potem najwyżej jak będę już pracował i bede stary to całą kopić w ratach :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Devius napisał:

A to pierwszy raz ktoś kupuje samo pudełko jeśli posiada tylko wersję cyfrową? 

No nie, ale myślałam, że na tym forume są w większości zwolennicy twierdzenia "Po co mi pudełka, lepiej wyrzucić, miejsce zawalają" i że sed się do nich zalicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Felessan napisał:

Mam za mało czasu na granie, więc kupiłem sobie jrpg, którego main story zajmuje 100h.

 

Me approves! :)

 

W sumie tez sie pochwale. Mam malo czasu na granie, aktualnie wciaz pykam w czasochlonnego ED, premiera zamowionego BF1 juz za kilka tygodni, a i tak sobie kupilem dodatek do W3 Krew i wino oraz najnowszego Deusa, ktorych przed koncem roku i tak pewnie nie rusze nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...