Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Kupiłem GTXa 970. Wersji od MSI (podobno najcichsza)  nie było - pan w sklepie pokazał kupkę paczek, w której był ostatni egzemplarz, gotowy do wysłania komuś. Kupiłem więc Asusa, bo podobno też dobry. 

Szkoda tylko, że wyjeżdżam na tydzień i nie nacieszę się nią przez ten czas, ale nie spodziewam się, żeby była jak wrócę. ¯\_(ツ)_/¯

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wczoraj przyszedł mój superzestaw domowego piwowara. Pozostaje teraz poczekać na wypłatę za sierpień, kupić surowce, garnek 30 litrów i można działać. Przydałaby mi się jeszcze chłodnica do brzeczki, ale na początek może wystarczy brodzik prysznicowy i lanie zimnej wody - zobaczymy.

Brakuje mi także pustych butelek, więc będę musiał zainicjować wzmożoną konsumpcję piwska. :P

No i jeszcze środki dezynfekujące, bo w tym zestawie jest ich zdecydowanie za mało... Choć jest to zestaw dla ubogich, więc nie ma co się dziwić. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to Guitar Hero i aż mi się łezka w oku kręci, kiedy sobie przypomnę cotygodniowe imprezy u kumpla, gdzie graliśmy jako cały zespół - dwie gitary, perkusja i od czasu do czasu wokal. Co prawda, w trzecią część tak  nie pograsz (która IMO ma najlepsze kawałki), ale już w późniejszych częściach nie było to problemem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nevya napisał:

Zazdro, zawsze chciałam w to pograć, ale jakoś szkoda mi kasy 

Mi też zawsze było, ale teraz sobie powiedziałam "nah, jednak nie chcę wiedźminów, dying lihgtów i innym falloutów na komputer, chcę coś innego" i nie było lepszej opcji jak GH :D 
150zł za gitarę i grę.

13 godzin temu, Sermaciej napisał:

Rocksmitha mogłaś kupić dx

mogłam ._. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...