Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

oh, snap!

Ale a propo tego jak Fursik mówi do kota, przypomniał mi się żarcik. Wrzucam w spoiler 18+ bo przekleństwo, mode nie banuj

Spoiler

Jaki jest szczyt chamstwa?

Spoiler

Kiedy twój pies jest święcie przekonany, że nazywa się wypier****j.

ba-dum tss

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebula we mnie silna, wyczaiłem w Empiku Il-2 Sturmovic 1946 za 20zł -70%. Czyli dałem za gierkę 6zł. Co prawda to nie dla mnie, tylko dla taty, bo chciał, ale jednak.

Niestety w międzyczasie ktoś mi sprzątnął sprzed nosa ostatnią sztukę Overwatcha ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Niestety w międzyczasie ktoś mi sprzątnął sprzed nosa ostatnią sztukę Overwatcha ;_;

Jak mogles?!? Poszukaj sciany i sie rozpedz. 

 

@Felessan

Fajne klapki. Za to te niemieckie napisy na opakowaniu filmu... bleh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, JamesVoo napisał:

A ja nie szanuje zmiany tytułu. 

Zootopia nawet dobrze w Polsce by brzmiała i oddawała to, co chcieli zaznaczyć twórcy tytułem.
W Niemczech także, by sobie mogli nawet zmienić na Zootopie, aby oddać sens tytułu

W Wlk. Brytanii na przykład tytuł to Zootropolis, ponieważ nazwa Zootopia była zastrzeżona czy coś w tym stylu. Pewnie wiele państw musiało zmienić tytuł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Felessan napisał:

Na niemieckie napisy nic tu nie poradzisz, przynajmniej jest angielski dub.

Podaj adres, wysle Ci sluzbowy korektor. ;)

28 minut temu, Fursik1 napisał:

>inb4 Podziemny Krąg

Dirty Dancing Wirujacy sex

Die Hard Szklana pulapka

Broken Arrow Tajna bron

Despicable Me Jak ukrasc Ksiezyc

Polak potrafi. Gorzej jesli oryginalny tytul bezposrednio nawiazuje do sceny w filmie (jak np. Broken Arrow), a tlumaczenie juz nie i pozniej dochodzi do takich kwiatkow, ze koles trzymajacy w reku zlamana strzale drze sie do radia "kod Tajna Bron!!!".

No i na deser:

Spoiler

EROelektrmord.jpeg

p-0777.jpg?1319222811

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, voda22 napisał:

Nie widzę nic złego w tytułach Superglina i Elektroniczny Morderca.

Ja widze. Skoro Terminator z 1984 to u nas Elektroniczny morderca, to majacy swoja premiere trzy lata pozniej Robocop powinien byc wyswietlany w polskich kinach pod tytulem Elektroniczny milicjant.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyjkę tę dedykuję @Tesu oraz @nerf0:

Jadąc dzisiaj po wanienkę dla młodego postanowiłem zatrzymać się na parkingu pewnego marketu, coby sprawdzić czy nie przejechałem przez skrzyżowanie, na którym miałem skręcić (otóż nie przejechałem, miałem jechać dalej, ale nie o to w tej historii chodzi). "Pech" chciał, że marketem tym okazał się Media Markt. Nie zważając na swoje hasło reklamowe ("Nie dla idiotów") ochrona jakoś nie zareagowała na to, iż wszedłem do środka. Postanowiłem skorzystać z okazji i myśląc sobie "tylko rzucę okiem co ciekawego mają" ruszyłem w kierunku półek z grami oraz książkami. Efekt tejże podróży dokumentuję zdjęciem:

Spoiler

ksionzki.jpg

Na swoje usprawiedliwienie dodam, że każda z tych książek kosztowała mnie 7 albo 10zł

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...