Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Po ponad 6 miesiącach od pierwszych zapowiedzi wreszcie miała miejsce premiera dodatku do TS odwzorowującego parowóz S160 wysyłany z USA do Europy w czasie II Wojny Światowej jako wsparcie logistyczne dla działań wojennych i odbudowy po wojnie, pakiet zawiera też całą masę wagonów z militarnymi ładunkami oraz co najważniejsze przekazywane z UNRY parowozy które w Polsce służyły jako Tr201 i Tr203. Więc to pierwszy dodatek do TS z polską lokomotywą, szkoda jedynie że nie ma polskich tras jednak nawet pomimo tego zabawa jest przednia, zwłaszcza że model jest szczegółowo odwzorowany. Zdecydowanie dobry zakup! 

Tak prezentuje się w akcji:

Spoiler

rL7n47Q.jpg

MRuzEvR.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judeogames. Głównie taniocha. Np. używany F4 to 59 złotych, Doom za 130, za Hardline dałem sześciopak Corony Extra (25 złotych~). W sumie z tego zestawu tak naprawdę chce zagrać tylko w Ratcheta i Dooma, ale znając życie skończy się na tym, że cały wolny czas będę spędzał z Overwatch. ¯\_(ツ)_/¯

Spoiler

4CX5AKm.jpg

Nowe korekcyjne Ray-Bany. Dopiero dzisiaj zamówiłem, więc dostanę je za 2 tygodnie, bo Vision Express lol. 900 złotych~

Spoiler

jrAqeml.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że RE6 na PS4 dostał wydanie pudełkowe. Na PC i PS3 mam tylko cyfry więc jak będzie za 40 zł. to sobie kupię do kolekcji.

Ja sobie kupiłem Słowa Światłości, Droga Królów była na tyle dobra że nie będę czekał na przeceny. Do tego bilecik na Warcrafta, zobaczymy co tam naklepali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lubro napisał:

 

Nowe korekcyjne Ray-Bany. Dopiero dzisiaj zamówiłem, więc dostanę je za 2 tygodnie, bo Vision Express lol. 900 złotych~

 

Nie rozumiem po co kupować okulary w Vision Express.

Te najtańsze oprawki są takiej jakości że i tak nie warte swojej ceny, a te droższe lepiej kupić u mniejszego dystrybutora. I obsługa gorsza niż w VE nie będzie, a i gwarancja zazwyczaj na dużo lepszych warunkach. I mówię to po kilku latach "współpracy" z VE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, ja również. Pani sprzedająca jest aniołem, cierpliwym i miłym, nienachalnym, zniżkę dla stałych klientów da, dożywotnia pomoc w drobnych usterkach okularów za darmo od ręki (gdzie w 'pewnej firmie' rozlecenie się oprawek => źle użytkowałeś, nie naprawimy, wynocha), łącznie z badaniem wzroku za darmo oraz szerokim wyborem możliwym do wymacania osobiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JamesVoo napisał:

Nie rozumiem po co kupować okulary w Vision Express

Salon VE jest w moim ulubionym centrum handlowym, więc okulary mogłem sobie zamówić w przerwie między zakupem nowych spodni, a odhaczeniem listy zakupów spożywczych w Auchan. :shrug: Choć potwierdzam. Do tej pory robiłem okulary zawsze w rodzinnych stronach i zawsze było miło, tanio i solidnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Germanotta napisał:

Ajjj, jestem o jedno kliknięcie myszki od kupienia EK AC Syndicate.
Niby jest po promocji i mam peceta, który udźwignie wymagania wiktoriańskiej Anglii, ale to wciąż ten sam Assassyn. ;-;

Jeśli masz ofertę za około 100zł - kupuj. Syndicate jest dużo lepsze od Unity, a kolekcjonerka w cenie tylko nieco wyższej od zwykłej edycji to naprawdę dobry deal. Jakiś czas temu kupiłem za 103 pieniądze i nie żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Xerber napisał:

Prosta zasada - jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości to nie kupuj.

Masz tu fajnego czarta, który co prawda odwołuje się do procesu kupowania gołych plastikowych bab, ale zasada pozostaje ta sama:

  Ukryj treść

Chart.png

 

Wyszło, żebym kupiła. :P
 

10 godzin temu, MrYoshi napisał:

Jeśli masz ofertę za około 100zł - kupuj. Syndicate jest dużo lepsze od Unity, a kolekcjonerka w cenie tylko nieco wyższej od zwykłej edycji to naprawdę dobry deal. Jakiś czas temu kupiłem za 103 pieniądze i nie żałuję.

W sumie, 115zł to nieduża różnica, a wiedząc, że będę miała i grę i figurkę (ech, Matko i Ojcze, przeklnijcie moją głupotę przy kupieniu ACU na Xboxa One) to rzeczywiście dobry deal.

Gracias. :happy:
 

9 godzin temu, SilentBob napisał:

Znając Germę to i tak kupi, więc whatevs...

:*
 

9 godzin temu, kiceg napisał:

jak nie masz co robić z pieniędzmi to kup mi overwatcha

Skąd ten cały hype w luźnej na Ovewatcha? .-. A nie np. na Battleborna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...