Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

2 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

@Germanotta drogi ten shaker trochę. Ja kupuję po piątkę, zazwyczaj z odżywką bo mniej więcej wtedy też muszę wymienić na nowy. I daj znać jak te ciasteczka proteinowe, bo ja tylko odżywkę w proszku mam (która mi już uszami wychodzi niezależnie od smaku), jakoś nigdy się nie przekonałem do ciasteczek. I w ogóle to zapodaj linkiem do sklepu :P

Ale tamta odżywka białkowa to przecie proszek o smaku ciasteczek, co ty gadasz? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To ja dla odmiany pogratuluję tego po prawej. 

Choć to nadal współczesny Guideline Tetris. Nie wiem, jak tam po stronie Puyo i czy wśród (niektórych) graczy też panuje taki wstręt do edycji opartych na współczesnych zasadach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Accoun napisał:

Choć to nadal współczesny Guideline Tetris. Nie wiem, jak tam po stronie Puyo i czy wśród (niektórych) graczy też panuje taki wstręt do edycji opartych na współczesnych zasadach.

Bardziej mi na PuyoPuyo zależało w tym przypadku, bo po minigierce w Hatsune Miku DX miałem dużego głoda na blobsy. Acz i Tetrisa też będę ogrywał, o edycję się zbytnio nie przejmuję, bo klasyczną mam na 3DSie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Germanotta napisał:

Ale tamta odżywka białkowa to przecie proszek o smaku ciasteczek, co ty gadasz? :P

Aaaaa, ja myślałem, że to są jakieś ciasteczka białkowe, tak jak te batoniki (drogie są jak diabli tak swoją drogą). To daj znać czy dobra ta odżywka, bo nie widziałem u siebie takiego smaku, a te waniliowe i czekoladowe już mi się przejadły (truskawowych to w ogóle nie lubię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Aaaaa, ja myślałem, że to są jakieś ciasteczka białkowe, tak jak te batoniki (drogie są jak diabli tak swoją drogą). To daj znać czy dobra ta odżywka, bo nie widziałem u siebie takiego smaku, a te waniliowe i czekoladowe już mi się przejadły (truskawowych to w ogóle nie lubię).

Matko, Zygfryd, gdzie kupywałeś odżywki do tej pory, u sebiksów z osiedla? :P
W internetach jest taniej a i są w dodatku miliony smaków - http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w zwykłym sklepiku stacjonarnym. Tylko to co podesłałaś, to inny 'typ' niż ja używam :P poza tym 40zł za 750g nazywasz tanio? Ja dałem 150zł za 5kg. Co nie zmienia faktu, że następnym razem kupię coś innego, pewnie droższego, ale właśnie, żeby chociaż ten smak mieć nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Nie, w zwykłym sklepiku stacjonarnym. Tylko to co podesłałaś, to inny 'typ' niż ja używam :P poza tym 40zł za 750g nazywasz tanio? Ja dałem 150zł za 5kg. Co nie zmienia faktu, że następnym razem kupię coś innego, pewnie droższego, ale właśnie, żeby chociaż ten smak mieć nowy.

No tak, przesadziłam, przyznaję. :D Ale wiem przynajmniej, że SFD to sprawdzona marka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Germanotta napisał:

mam na myśli skład
bo skoro mięśnie potrzebują białka, to na co mi dodatkowe węgle albo tłuszcze?

węgle by brać z nich energię i nie marnować w tym celu białka
a tłuszcze dla prawidłowego działania układu hormonalnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Germanotta napisał:

mam na myśli skład
bo skoro mięśnie potrzebują białka, to na co mi dodatkowe węgle albo tłuszcze?

Jeśli nie pilnujesz michy, to możesz to białko wysypać do kibla - efekty niewiele będą się różnić.

Cytat

dla prawidłowego działania układu hormonalnego

Tak swoją drogą - i całkiem serio - podpowiem, że przy zmianie diety i częstych ćwiczeniach to może być problem i radzę zwracać uwagę jak reaguje organizm na kolejne eksperymenty, szczególnie, że kobiety mają większe "pole do problemów" niż faceci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kręcę beki bo przez takie debilne eksperymenty można sobie krzywdę zrobić. Serio Germa, przejdź się do sensownego dietetyka (zamiast wydawać kasę na idiotyczne suplementy), powiedz co chcesz osiągnąć i ułóż porządną dietę. To co teraz robisz to tortura dla organizmu i nic dobrego z tego nie wyniknie.

BTW, dzisiaj wróciłem do ćwiczeń po prawie miesięcznej przerwie. Ale mnie wszystko boli :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, b3rt napisał:

A ja nie kręcę beki bo przez takie debilne eksperymenty można sobie krzywdę zrobić. Serio Germa, przejdź się do sensownego dietetyka (zamiast wydawać kasę na idiotyczne suplementy), powiedz co chcesz osiągnąć i ułóż porządną dietę. To co teraz robisz to tortura dla organizmu i nic dobrego z tego nie wyniknie.

BTW, dzisiaj wróciłem do ćwiczeń po prawie miesięcznej przerwie. Ale mnie wszystko boli :(

Kopalem dzis dol prawie tak gleboki jak jestem wysoki. Tyle szczescia, ze ani nikt nie pogania, ani ziemia nie byla chamsko twarda/kamienista. Ale tez nic ciekawego tam nie znalezlismy, wiec troche żal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Felessan napisał:

Kopalem dzis dol prawie tak gleboki jak jestem wysoki. Tyle szczescia, ze ani nikt nie pogania, ani ziemia nie byla chamsko twarda/kamienista. Ale tez nic ciekawego tam nie znalezlismy, wiec troche żal.

To jakaś aluzja której nie rozumiem czy po prostu cytaty ci się pokręciły? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie.
Czytałam mnóstwo artykułów na temat diet, które chce się łączyć razem z określonym wysiłkiem fizycznym. 
Wiem, że przed i po treningach trzeba jeść pełnowartościowe posiłki, ale co mi złego zrobi dodatkowa miarka białka w dodatku do nich? Najwyżej pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...