Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nasz stary wysłużony mikser poległ wczoraj za ojczyznę ['] Pojechałem więc do Saturna i powiedziałem pani, że szukam nowego za maksymalnie 200 złotych, a że mnie bardzo łatwo zbajerować to wyszedłem z tym. Bosch MMB65 - 429 złotych. Działa jak złoto tho.

Kupiłem też rower, którym zdążyłem już trochę pojeździć na weekendzie. Jestem bardzo szczęśliwy. Pierwszy raz mam coś z tej średniej półki zamiast wiecznego komunia-quality. 1670 złotych na amazonie u naszych zachodnich przyjaciół.

Bideogemas. Nie wiedziałem, że Ziggurat na konsole się doczekał wydania w pudełku. Słyszałem dużo dobrego o tej grze (również chyba na FA), więc złapałem. 69,90 w Media Markt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem go ze względu na wartości wizualne, ale dlatego, że był tani. Takie typowe szkiełko do pracy co nie będę żałował gdy się rozwali.

3 godziny temu, Accoun napisał:

A co jest drugie? 

Taki tam. Też niedrogi i trochę mniej tandetny. Poza tym pasek pasuje mi materiałem i kolorystycznie do kurtki, a bez tej rzadko kiedy ruszam się z domu o tej porze roku, więc dla mnie spoko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Xerber napisał:

Taki tam. Też niedrogi i trochę mniej tandetny.

Oba są spoko. Ten drugi faktycznie mniej tandetny, ale pierwszy też jest ok, lubię połączenie czarnego i czerwonego i często ubieram się w tej kolorystyce. Gdybym czuł jakąkolwiek potrzebę noszenia zegarka, to mógłbym taki mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker Znaczy się nie zrozum mnie źle. Nigdy nie kupiłbym czegoś co w ogóle mi się nie podoba, ale też ciężko ukryć fakt, że to chińczyk kupiony za kwotę za którą nie miałbym nawet najbardziej tandetnego Casio (~60 PLN). Biorąc to pod uwagę jestem zadowolony, bo sam tiktak jest zadziwiająco solidnie wykonany i działa zgodnie z założeniem. Jeżeli ten drugi Qui-Gon Jinn, czy jak mu tam, zaprezentuje się podobnie to Chińczycy dostaną ode mnie kolejne wirtualne plusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...