Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
45 minut temu, Pewker napisał:

Są małe, mają kilka centymetrów i zaczepione przez rybkę mogą niegroźnie pacnąć szczypcem, więc jeden jest nazwany Kathai, drugi Nanijka a trzeci po prostu Kath.

 

5 minut temu, 47 napisał:

jednego nazwij "3", drugiego "3" i trzeciego też "3"

razem będą tworzyć 333

 

Chamsko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawie nic nie nagrywam, ale z kolei pamięć swojego telefonu zalewam muzyką, a do tego Marshmallow (Android 6.0) pozwala na instalację aplikacji na karcie, więc mam jeszcze jakieś 5 GB wolnych na karcie 32 GB. Swoją drogą, nie polecam kart Samsung Evo, padła po miesiącu, SandDisc żyje już rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro też są spoko ceny, ogólnie karty są już całkiem tanie. Niecałe 40-50 zł za markowe 32 GB class 10 (przy tych cenach wolniejsze już nawet nie mają sensu) kilka lat temu byłoby szokiem. Miałem kilka zbędnych, ale całkiem szybkich kart, więc nawet kupiłem czytnik kart na usb 3.0 jako zmiennik pendrive :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, OnceAThief said:

Kupiłem kartę 32gb w biedronce

Polecam, tam jest najtaniej

50 parę złotych. Ja kupiłem za poniżej 50 w Saturnie, ale Toshibę. Nie wiem, czy dobre robią, ale jeszcze nigdy mi karta pamięci nie padła (odpukać).

Może poza tą dużą SD, ale ona nadal działa póki jest w tablecie - tylko muszę uważać żeby nie rozpadła mi się w ręce.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nerv0 napisał:

@nevya ty palisz? o_O

Lol, nie :D Ja tylko od zawsze wykazuję fascynację ogniem, amunicją i zapalniczkami w typie Zippo :D

Poza tym wyznaję zasadę że lepiej coś mieć i tego nie potrzebować, niż nie mieć a potrzebować, więc zazwyczaj mam w torebce którąś z zapalniczek (bo mam też zieloną i ze snowboardzistą)

13 minut temu, nerv0 napisał:

@nevya ty palisz? o_O

Lol, nie :D Ja tylko od zawsze wykazuję fascynację ogniem, amunicją i zapalniczkami w typie Zippo :D

Poza tym wyznaję zasadę że lepiej coś mieć i tego nie potrzebować, niż nie mieć a potrzebować, więc zazwyczaj mam w torebce którąś z zapalniczek (bo mam też zieloną i ze snowboardzistą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JamesVoo napisał:

Załóż alufelgi i neony, będziesz się mógł bujać po mieście :D

Dobry pomysł, na dole jest fajny koszyk, to wpakuję tam coś, co będzie zasilać te lampki.

Btw. co wy tak ostatnio dublujecie te posty? To jakiś nowy, luźnogaciowy mem, którego pochodzenie przegapiłem, bo zaglądam tu z doskoku? :P

11 godzin temu, JamesVoo napisał:

Załóż alufelgi i neony, będziesz się mógł bujać po mieście :D

Dobry pomysł, na dole jest fajny koszyk, to wpakuję tam coś, co będzie zasilać te lampki.

Btw. co wy tak ostatnio dublujecie te posty? To jakiś nowy, luźnogaciowy mem, którego pochodzenie przegapiłem, bo zaglądam tu z doskoku? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ZygfrydQ napisał:

 

Btw. co wy tak ostatnio dublujecie te posty? To jakiś nowy, luźnogaciowy mem, którego pochodzenie przegapiłem, bo zaglądam tu z doskoku? :P

To nasze nowe, świetnie działające forum i ludzie, którym się już nie chce edytować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nevya napisał:

Lol, nie :D Ja tylko od zawsze wykazuję fascynację ogniem, amunicją i zapalniczkami w typie Zippo :D

Swoje zainteresowanie ogniem postanowiłem nieco zahamować, gdy z małego wkładu do świeczki (takiego jak pół szklaneczki espresso) udało mi się wykrzesać kolumnę ognia, która od podłogi sięgnęła do sufitu i jeszcze się po nim rozlała, niemal sięgając zasłon i firanek. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...