Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

6 minut temu, PrincessNue napisał:

Dzień dobry. W dzisiejszym odcinku Roy is mah boy, [setz webcomics intensified], and Tidus lachen.

 

Ukryta zawartość

 

 

 

demo HWL jest całkiem ok (zwłaszcza Impa), a musou nie trawię

magia Ninny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Elano Oczywiście, że nie. Wygląd mi akurat nie przeszkadza jak sprawdzałem, a jako człowiek który potrafił grać przy 900+ pingu w multi shooterach i czerpać z tego przyjemność godzinami, spadki fpsów poniżej 20 to dla mnie pikuś. No i przy SW Chronicles 3 na 3DSa też się ok bawiłem.

Oslo, jak już tostuje - przy ustawianiu figurek pod meine kriegstationen, okazało się, że Ryu się ładnie z innym amiibosem komponuje.

AgE8CMy.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sermaciej napisał:

i pewnie tych "badziewi" jest znacznie więcej niż prostych torebek, więc są tańsze

To fakt, ale mnie zastanawia, po diabła tego tyle produkować? Zresztą ta sama zasada odnosi się do każdego damskiego elementu ubioru. Ćwieki na butach, cekiny na bluzkach, wszędzie coś dowalą, a jak chcesz coś prostego, to płać i szukaj. Niech już sobie będzie droższe nieco, ale i dostępne :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nevya napisał:

To fakt, ale mnie zastanawia, po diabła tego tyle produkować? Zresztą ta sama zasada odnosi się do każdego damskiego elementu ubioru. Ćwieki na butach, cekiny na bluzkach, wszędzie coś dowalą, a jak chcesz coś prostego, to płać i szukaj. Niech już sobie będzie droższe nieco, ale i dostępne :3

ewidentnie te z ćwiekami i cekinami są popularniejsze, szczególnie wśród osób o wysokiej wrażliwości na ceny (pewnie biedniejszych), a te proste są mniej popularne, w dodatku u osób mniej wrażliwych na ceny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem biednym studentem, jestem bardzo wrażliwa na ceny :P bardziej bym to ze stanem umysłowym łączyła...

W sumie ta drogość prostoty też ze stanu umysłu wynika bo sobie snoby wymyśliły trend na minimalizm i teraz jest. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupiłaś droższą, to nie jesteś bardzo wrażliwa na ceny

 

2 minuty temu, nevya napisał:

W sumie ta drogość prostoty też ze stanu umysłu wynika bo sobie snoby wymyśliły trend na minimalizm i teraz jest. 

kupując prostą torebkę wykazujesz ten sam stan umysłu

HGy32f7.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wrażliwa, ale jestem wrażliwsza na własne samopoczucie które nakazywało mi jednak kupić droższą

 

A nie wyrażam w ten sposób po prostu swojego gustu? :P Mnie tam wsio ryba czy to co mi się podoba jest ponadczasowe/klasyga/kobiece/trendi/kul/minimalistyczne/barokowe/popiera feminizm, po prostu się podoba i już :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nevya napisał:

Jestem wrażliwa, ale jestem wrażliwsza na własne samopoczucie które nakazywało mi jednak kupić droższą

która była dla ciebie warta co najmniej tyle, ile za nią zapłaciłaś

13 minut temu, nevya napisał:

A nie wyrażam w ten sposób po prostu swojego gustu? :P Mnie tam wsio ryba czy to co mi się podoba jest ponadczasowe/klasyga/kobiece/trendi/kul/minimalistyczne/barokowe/popiera feminizm, po prostu się podoba i już :P

A skąd wiesz, czy snobki, które wykreowały ten trend nie mają podobnie

 

PS skoro nie ma tańszych prostych torebek, to prawdopodobnie bez tych snobek nie byłoby i droższych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że by nie było, to się zgadzam, to co ja kupiłam i co ogólnie jest w sklepach jest np. w dużej mierze inspirowane torebkami Michaela Korsa.

A jeśli chcesz wiedzieć czy snobki myślą podobnie, to proszę bardzo, komentarz na temat torebek rzeczonego Korsa (ponad 1000zł za jedną):
"MK to juz gorsza liga. Kojarzy się z tym że każda nastolatka może ją mieć,czy to z NY czy z małej miejscowości w Nebrasce. Eliza dobrze zrobiłaś że odcięłaś się od tej marki. Lepiej mieć coś jednego,dobrego niż 10 torebek które są dostępne dla wszystkich tych którzy epatują nimi jakby nosiły nie wiadomo co"

Nie ważny wygląd, trwałość, ważne jest tylko ile ludzi może sobie na to pozwolić.

 

@47 spadaj. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wziąłem i kupiłem po długim ociąganiu Trails in the Sky Second Chapter. Ponieważ na tym komputerze muszę znowu przejść jedynkę (steam cloud oczywiście się wypiął i sejwy zgubił), zapewniłem sobie tym samym dobre 120-150 godzin porządnego RPGowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem lęk do grzebania w bebechach mojego laptopa i kupiłem dysk SSD do laptopa, bałem się że coś rozwalę podczas wymiany ale poszło szybko i sprawnie :)

Model dysku samsung evo 850

jak na razie wszystko działa idealnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam wyjeździć do końca cały zbiornik gazu, bo jutro przedłużanie homologacji. Jako że gazu było duuuużo więcej niż myślałam, zdecydowałam się na spontaniczną wycieczkę do Ikei...

 

...wróciłam z torbą pierdółek z Ikei i białym Huawei honor 4c. :D Tbh nadal uważam że wolałabym jakąś xperię* a ten jest jakiś trochę upośledzony umysłowo, no ale może się przyzwyczaję.

Spoiler

a jak będzie mi źle z nim, to to twoja wina, James

Choć fakt że jest tylko klawiatura qwerty trochę mnie wkurza.

 

*tfw masz za małe łapki na cudną koralową m4 aqua, a cudne z3/5 compact kosztują jakieś totalnie chore pieniądze :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@voda22 no mi też mocno przeszkadza na razie że wszystko jest na pulpicie i że mnóstwa rzeczy nie mogę odinstalować. Ale EMUI ogranicza w jakim sensie? Prawdę mówiąc nie jestem szczególnym specem od grzebania w androidzie (i póki co chyba na razie tego nie będę robić :P), najważniejsze by mi nie muliło za mocno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...