Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Znaczy ja nie mam nic przeciwko gorsetom.

Ten konkretny uznałem za brzydki (o dziwo, wyjątkowo zgadzając się z całą /lj/)

also @nevya możesz tamto foto gorsetu wrzucić jeszcze raz? Albo zrobić nowe? Bo żona mi nie wierzy, że brzydki i chciałem Jej pokazać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ceny nie są tam atrakcyjne dla kraju trzeciego świata jakim jest Polska, ale mam wybór albo nie mieć, bo tu się tych tytułów nie wydaje, albo sypnąć kasą. Wolę sypnąć kasą.

Ceny wywindował mocny dolar, tego już nie przeskoczę.

BD to normalny sklep. Wysyłka wprawdzie nie jest darmowa jak reklamują, tylko jest wliczona w koszt towaru, ale i tak się opłaca (btw najlepsze są oferty na allegro Januszy biznesu oferujących książki z UK z ceną z BD+40%+wysyłka po kraju).

Głównie się opłaca robić pre-ordery na mango/książki na które się czeka, zwykle to jest jakieś ~10%. Co jakiś czas różne tomy też trafiają na kilkuprocentową wyprzedaż.

Przy okazji jak ktoś chce zaoszczędzić nieco więcej to na Wordery czasem mają taniej (akurat jak zamawiałem, to nie mieli Planates, a teraz mają nawet dość tanio, welp), a ten sklep działa tak samo. Najprościej sprawdzać poprzez Piranię, którą kiedyś już wrzucałem na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem przeoczyc jak podrzucales te serwisy. Sprawdze jak bede w domu, dzieki.

Ja zwyke ksiazki w empiku na promocjach typu 3za2 albo w matrasie. Czasem olx, ale to tylko jak ktos ma

Musialem przeoczyc jak podrzucales te serwisy. Sprawdze jak bede w domu, dzieki.

Ja zwyke ksiazki w empiku na promocjach typu 3za2 albo w matrasie. Czasem olx, ale to tylko jak ktos ma zestaw/kompletna serie w fajnej cenie. W skrajnych opcjach amazon, bo wychodzi taniej niz z allegro od wspomnianych przez Ciebie januszow biznesu. Tylko do amazona to trzeba miec kogos kto akurat siedzi w miejscu gdzie przesylka za free, a potem przywiezie w bagazu :-P raz mi tak Tesu ksiazki zalatwial i tym sposobem mam wszystkie Gears of War a zaplacilem ze 100zl mniej niz gdybym to lokalnie kupowal. Poletzam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...