Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Który model zamówiłeś?

Dwójka. Wcześniej przepadło mi zaproszenie, a teraz nie dość, że zdjęli te idiotyczne wymaganie to jeszcze dali darmową wysyłkę i całkiem spory upust na sam telefon.

Podziel się wrażeniami jak przyjdzie.

Nie omieszkam.

Czy oneplus to nie jest ta memiczna firma?

Zdefiniuj "memiczna".

Oslo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten OnePlus 2. Chociaż nie wiem, czy dałbym tyle, co niedawno dałem za tablet.

Nie przepadam za tabletami. Jeden zdążyłem już uśmiercić.

Jeśli Xerber używa cały czas tego samego telefonu, co we wrześniu, to ja bym tyle zapłacił :D

Już się przyzwyczaiłem do tego syfu. Aż mi będzie trochę szkoda się z nim rozstać.

flagship killer HYPE HYPE HYPE BUZZWORDS BUZZWORDS NEVER SETTLE

lel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xerber coś ty narobił, właśnie sie rozgladalem za jakimś wielofunkcyjnym fonem, bo wygodniej mi sie na nim ogląda i przegląda forume niż na tablecie a lapka jakoś nie chce. Jest coś tańszego o podobnej jakości czy mam wyskrobac 400 ojro? ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moje stare słuchawki do telefonu dokonały żywotu kupiłem sobie Brainwavz Delta. Stosunek ceny do jakości jest bardzo fajny.

W tym miejscu szczacuneczek dla Xerbera, który mi je kiedyś polecał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc śladami b3rta, posprawdzałem sobie dostępne na rynku Cormaxy i też sobie zamówiłem. We wtorek powinny przyjść. Poczytałem opinie, niektórzy narzekają, większość chwali. Teraz przynajmniej będę miał dwie pary butów na zmianę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie książkę Thomasa Morgensterna "Moja walka o każdy metr". Najpierw poszedłem do Matrasa, ale nie mieli, więc udałem się do Empika i dorwałem w promocji. Tyle wygrać, los tak chciał najwyraźniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Season Pass do Fallouta 4. I tak planowałem go kupić, tylko po opublikowaniu informacji co w nim będzie i nieco bliżej premiery. Teraz już ujawniono 3 pierwsze DLC i zapowiedziano że ze względu na zwiększenie zaplanowanej ich ilości cena Season Passa podniesie się dwukrotnie po 1 marca, co przyspieszyło mój zakup,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...