Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

W końcu kupiłem buty. Po tygodniach szukania po sklepach postanowiłem wrócić do przeszłości i zamówić Cormaxy przez internet. Sprawdzone, wygodne i wytrzymałe. Dzisiaj przyszły i jestem zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt jak pomierzyłeś sobie rozmiar z tabelki? Nigdy nie zamawiałem butów przez neta i mam pewne wątpliwości który rozmiar wybrać i czy powinienem po prostu zmierzyć długość stopy czy do tego jakiś margines brać czy co? Buty typowo w moim stylu i akurat spoko model jest za 69zeta, to bym może też zamówił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mierzyłem. Kupuje buty po rozmiarze US, jest na tyle uniwersalny że 12 zawsze pasuje na moją stopę, bez względu na firmę (testowałem już przy Cormaxach, Nike, DC i kilku innych firmach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tam mają w tabelce też długości wkładki w cm, tylko tak jak mówię, nigdy nie zamawiałem butów przez neta, więc nie wiem czy jakiś zapas się zostawia, czy to się mierzy od pięty do dużego palca po takim lekkim skosie czy może staje obok linijki, czy jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tabelki to jest rozmiar 46. Zmierzyłem wkładkę w linii prostej po najbardziej wysuniętych punktach na pięcie i palcach i faktycznie jest 30,5, tyle ile podane. Ze specjalną dedykacją, zmierzyłem też obecne Nike, nasz rozmiar to 47, US 12, długość też 30,5, z dokładnością do 0,1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...