Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Tbh pokazywac wlasna gebe na yt bede bardziej dla syna, zeby mial okazje do zrobienia facepalmu za x lat niz dla slawy i kasy. Kasy z tego i tak nie bedzie, a w polskim yt juz jest wystarczajaco slaw. Zreszta troche za stary jestem na zabawianie ludzi i za malo czasu mam na granie, zeby probowac na powaznie sie tym zajac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty się czasem przejdź do jakiegoś odzieżowego i popatrz, co sprzedają.

Zmienisz zdanie.

Jak chodzę po odzieżowych raz na ruski rok to nie dość że mam problem z rozróżnieniem działu damskiego i męskiego to jeszcze się zastanawiam czy to najtańszy lumpeks w mieście czy najdroższy sklep w galerii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZQ

Najpierw dokoncze Life is Strange i zabieram sie za wymiane podzespolow w kompie na te otrzymane w zeszlym tygodniu. W miedzyczasie kminie tez swiatlo. Jak juz sie z tym uporam, instaluje Insurgency i sie jakos zgadamy. Ale w CS GO z Toba grac nie bede! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich sieciówek-masówek to chyba tylko do Diverse'a zaglądam. Mają fajne i normalnie wyglądające rzeczy, tyle że ceny poza promocjami są dość wysokie. No i koszule kupuję w New Yorkerze bo rozmiarówki mi pasują. Poza tym to jedno wielkie meh, allegro + ze dwa lokalne sklepy które mają fajne ubrania polskiej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto brać te Niu Balansy? Ma ktoś? Jak wrażenia?

W większości egzemplarzy jakie miałam w rękach wkładka nie była dobrze przymocowana do wnętrza buta. No i nie wiadomo czy z rozmiarem trafisz, na mnie nie było dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...