Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

SR nastroił mnie na kolejne sandboxy.

Polecam Watch_Dogs. Gra na pewno nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań i ma swoje głupotki, ale to IMO kawał fajnego sandboxa. Zwłaszcza jak lubisz gry Ubi (Assassin's Creed, Far Cry), bo czerpie z tych tytułów pełnymi garściami, chociażby przez dodawanie pierdyliarda znaczków do odhaczenia, zdobywanie wież zwiadowczych stacji ctOS itd. Do tego ma fajnie zrealizowany system chowania się za osłonami, żywcem wyciągnięty z ostatnich Splinter Cellów. Grę można wyrwać naprawdę za grosze, sam kupiłem używkę na PS4 za 40 zł, a za tą cenę oferuje sporo zabawy.

Mi przyszła dzisiaj podkoszulka z Othertees. Ogólnie spoko, nadruk fajny, duży i dobrze wykonany, ale jakość materiału raczej taka sobie. 100% bawełna, w dodatku dość licha. Podejrzewam że nie wytrzyma pierwszego kontaktu z pralką. Niemniej za 3 dyszki można sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Z drugiej strony nie ma się co spodziewać cudów za 30 zł. Wydaje mi się że powinna jakiś czas wytrzymać o ile jej czymś nie pobrudzę albo poplamię. Bo odświeżyć można ją ręcznie i bawełna nie powinna ulec degradacji. Jednak jestem pewien że po praniu wyjdzie z tego szmata.

also:

http://www.othertees.com/shop/product/227/Star-Wars-Episode-7-Pop-Bb-8

Chyba sobie zamówię :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jakbyście miały w kieszeni, to ktoś by pomyślał że macie fajfusy w spodniach.

Dlatego wiekszosc Tajek chodzi w sukienkach. No ale tam podaz jest bezposrednia odpowiedzia na popyt ze strony turystow z cywilizowanych krajow Zachodu.

@topic

Ostatnio odswiezylem moja znajomosc z brytyjskim amazonem. Trzy przesylki z kilkoma roznymi produktami w kazdej albo juz ida, albo zostana wkrotce wyslane. Darmowa wysylka jest fajna, ale czas oczekiwania az wszystkie przedmioty wchodzace w sklad jednej paczki znajda sie w magazynie i beda mogly zostac wyslane mnie dobija...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

it won't

Jesli lubisz Ubisoft tower climbery, to bedziesz sie bawil dobrze. Jakoscia to takie cos miedzy Black Flag, a Unity. I had >fun. Takie 4+/10.

OT: Life is Strange w pudelku. Cdp.plgram.pl*paczki mi sie myla mi dodalo dwa red bulle w paczce. Nie narzekam, choc mam jeszcze ze 3 zgrzewki w piwnicy, wiec w/e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...