Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kupiłem sobie Black Ops 3. Chciałem jakąś sieciową strzelankę do pogrania i się skusiłem. Dumałem jeszcze chwilę nad Battlefieldem 4, ale w sumie to nie lubię Battlefielda (może kupiłby Hardline ale nikt w niego nie gra z tego co patrzyłem na staty). Battlefront był, ale dalej za drogi, kupię za rok jak będą używki po 80 zł :P

W każdym razie dopiero po kupnie zauważyłem że BO3 prócz multi (które lubię, mimo że to co roku prawie to samo) ma bardzo rozbudowany i ciekawy tryb zombie. Trzeba będzie potestować wieczorem.

Still 'Przeciwpancerny Penor' Born

Widziałem też Still "Przebijacz dziewic" Born.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie dopiero po kupnie zauważyłem że BO3 prócz multi (które lubię, mimo że to co roku prawie to samo) ma bardzo rozbudowany i ciekawy tryb zombie. Trzeba będzie potestować wieczorem.

Rozbudowany w sensie że dwie mapy w podstawce, tak jak w poprzednikach czy coś się zmieniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to że całość wygląda tak ciekawiej. Nie wiem ile jest map, ale ten tryb ma kompletnie inną stylistykę (niby-noir w latach czterdziestych), czterech charakterystycznych bohaterów, osobny system gromadzenia doświadczenia i sprzętu itd. Taki mini Left 4 Dead :P. Normalnie wystarczyłby mi multi i kampania, ale w tej samej cenie to fajny dodatek.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, na te tryby zombie będące przydupasami większych tytułów szkoda czasu. Lepiej już cisnąć w jakiś tytuł, który się tylko na tym koncentruje. Pomijając L4D, fajna zabawa jest w Zombie Army Trilogy - oczywiście potrzeba co najmniej jednego znajomego do zabawy, bo w pojedynkę to nuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo watpliwosci co do ceny i zawartosci kupilem sobie ostatnio R6 Siege. Klimat jest, ale ucze sie pokory, bo w multi jada tam ze mna jak ze szmata...

No i kupilem sobie tez to, chociaz wcale przez to nie bede w internetach piekniejszy :

TfGxCti.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukarkę...

Ale nie działała od pierwszego dnia :/ Dzisiaj dowiedziałem się, że mogę albo dostać zwrot kasy albo nową drukarkę i zastanawiam się którą opcję wybrać. Najchętniej wezmę kasę i pójdę po prostu do innego, bardziej rzetelnego sklepu z takim sprzętem (może jakiś oficjalny dystrybutor?), bo ten sklep Euro to tak w kulki leciał, że aż zęby bolały :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...