Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

ale do czego

do animacji tańca w Terze

polecam ściągnąć i pograć trochę sorcem/warriorem zanim znowu spróbujesz być heheszkowaty, bo trzymanie się w rotacji i ogarnianie co i kiedy schodzi z cooldowna to niezła gimnastyka

cNgMYyD.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rotacje i ogarnianie CD to element większości MMO. No i nie musisz się stroszyć za każdym razem, kiedy ktoś żartuje z TERY. To po prostu gra z małymi ogoniastymi dziewczynkami i pancerzami o obronie odwrotnie proporcjonalnej do ilości materiału, żarty same się cisną na usta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, byłbym zapomniał: przedwzmacniacz mi się spsuł, toteż postanowiłem sie szarpnąć od razu na nowy mikrofon. Jednak stwierdziłem, że bez przesady z tym szarpaniem się i na razie tylko Samson C01U Pro. Może w przyszłym roku zakupię Blue Yeti albo AT2020 z zewnętrznym interfejsem, zobaczymy jak będzie z hajsami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sukienkę. Obawiam się jednak, że jest odrobinkę za duża na mnie, ale w sumie można zwęzić nieco. W każdym razie cieszę się, że mam okienka. :D

Na razie mam z kim w Bordera grać, miałem dobić do 72

W Twoim tempie, to zajmie 12 lat. Zresztą, w czym to przeszkadza, że masz z kim grać? Oboje zawsze siedzicie na steamie, gotowi do gry w bordera? XD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...