Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Procenty nie wchodzą w ogóle w grę, po pierwsze jestem abstynentem, po drugie nawet gdybym nie był, to mnie ten smak brzydzi. Jak można mieszac delikatny kremowy smak z wypalającym język szajsem.

W instrukcji wręcz napisano żeby tego nie robić, bo to zapobiega zamrażaniu lodów.

Lody tuż po wyjęciu z zamrażarki faktycznie były skute na kamień, ale wystarczyło odczekać 5 minut żeby 'zmiękły' jednocześnie nie topiąc się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Argument o smaku akurat nietrafiony bo tego kompletnie, absolutnie nie czuć, ale rozumiem. Tylko że nie zapobiega zamrażaniu, a zamarzaniu na kamień.

Cóż, może mam lepszą zamrażarkę, bo ja musiałam zwykle czekać po 15 minut żeby dało się w ogóle cokolwiek z nimi zrobić. (albo mam zimniej w domu :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich nigdy nie widziałeś i nie zobaczysz. Also, słyszałam, że Twoja dziewczyna ciągle narzeka, że po bieliznę dla Ciebie chodzi do działu dziecięcego...

*dla siebie

xD

Poza tym słaby pocisk, Kath. Rozmiar bielizny to determinuje rozmiar pupy a nie penora. Można nosić malutkie gacie z wielkim penorem i to w niczym nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...