Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ale kupiłaś chociaż tyle, by Ci starczyło na pomalowanie wszystkich paznokci?

No, kupiłam 4!

Ale Behe! Bo kolorowe paznokcie są fajne. :3 Zwłaszcza, jeśli hoduje się takie długie pazury, jak moje.

Za cholerę nie potrafię sobie takich wyhodować. sad_prosty.gif

Zawsze nadarzy się okazja do zerwania...

Też mi się zdarza, na szczęście niezbyt często. A jeśli już, to zwykle wtedy, kiedy mam już naprawdę długie i muszę wszystkie obcinać/piłować...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relację jak to się sprawuje i przy jakim configu kompa/połączenia, jak będziesz miał możliwość.

Podlaczylem wczoraj wszystko zgodnie z instrukcja (czyli komp polaczony z routerem po kablu, Stam Link tez podpiety kablem do routera). Jakosc obrazu od razu stala sie o niebo lepsza niz kiedy PC laczyl sie z routerem przez wifi i zniknely opoznienia. Da sie komfortowo grac. Jedyny minus jaki zauwazylem dotyczyl Dzikiego Gonu. Na PC mam go odpalonego w 1080p na ultra, natomiast grajac w niego przez Steam Link jakosc wyswietlanego obrazu byla zauwazalnie gorsza. Mozliwe, ze odpowiada za to skalowanie - z niewyjasnionych poki co przyczyn SL nie chce wyswietlac streamowanego obrazu w proporcjach innych jak 4:3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...