Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

7/10, niezły kawałek z tych bardziej podniosłych, od czasu do czasu można posłuchać czegoś w tym stylu.

EDIT

kicek >=/

Nie jestem specjalnym fanem rapu, ale ten nie jest zły, a instrumental faktycznie bardzo przyjemny. Za to drugie to i 8/10 mogę dać.

EDIT2

No i usunął >=\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bo usunącem posta to wklejam go raz jeszcze xd

@FelixRaycher nie wiem czemu ale mam wrażenie przekombinowania, nie było czego się chwycić w tym kawałku jakoś

4/10

dobra to teraz daję dwie wersje tego samego kawałka - jak ktoś lubi rapsowanie to proszę klikać w pierwszą, druga to instrumental, ale obie rewelacyjne

https://soundcloud.com/httvtt/02-wilk?in=httvtt/sets/hvnoon-versions

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiicek

Fakt jest faktem - nie lubię hip-hopu. Co prawda robię wyjątki, ale dotyczą głównie kobiet. Jako, że ta piosenka wyjątkiem nie jest to: 2/10

Propozycja:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

PS. Jest to wersja śpiewana przez Michała Bajora. Choć wersja Zbigniewa Wodeckiego jest również dobra, to ta ma jakby nieco więcej liryzmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, bo nawet nie wiedziałem, że istnieje oryginał tej piosenki i nie nagrał go Chwytak Maleńczuk. Tak czy inaczej piosenka równie dobra jak polski cover. A może nawet lepsza, zważywszy uwagę na język serbski i brak Maleńczuka, którego ciężko mi strawić. 8/10

Japoński jazzik. Bardzo przyjemny.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sigur ros to ta nazwa która przewija mi się bardzo czesto w propozycjach i polecankach, ale do tej pory nie miałem okazji przysiąść

8/10 i choć spodziewałem się czegoś troszeczkę innego to język mi się szalenie podoba, szczególnie jak wokalista ciagnie niektóre głoski mmm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezłe, ale kompletnie nie rozumiem nazwy tego kawałka (w odniesieniu do niego samego). :^) Poza tym dźwięki mi trochę nie pasują do dość radosnej melodii. 7+/10

Synthpop + gothic + odrobina EBM. Zwykle unikam tego typu muzyki (choć samo EBM lubię) i nie przepadam za Svenem Friedrich, ale tym kawałkiem mnie kupuje. Fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu tej gry, ale to pewnie dlatego, że nie grałem. Więc nie krytykuję. :^P Natomiast co do muzyki, to przesłuchałem kilka kawałków i żaden nie przypadł mi do gustu. Stylizacja retro, owszem fajna, ale ogólnie to (w tym przypadku) wydaje mi się dość infantylna. 4/10

Trochę aggrotech.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...