Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

@ZygfrydQ:

Totalnie nie moja muzyka, ale kurde, fajnie się mimo to tego słucha. Dobrze, że wokalu nie ma, tylko kiciuś powrzaskuje. :P 8/10

Trochę harsh EBM. Fajny klip.

EDIT:

Chyba skasuję powyższy post. :>

Albo ocenię. Jeszcze nie wiem.

EDIT 2:

A jednak wysłuchałem, więc ocenię.

@Kiicek:

Po pierwszych nutach byłem pewien, że to kolejne elektroniczne leniwe dźwięki, do tego koszmarnie nudne. Cóż, leniwie było do końca, ale ciekawie się też zrobiło. Nadal nie jest to coś, co z własnej woli bym słuchał na co dzień, ale nawet mi się spodobało. 7-/10

Edytowano przez Stillborn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabanos to jeden z nielicznych zespołów które jeszcze uważam za prawdziwe, gdzie wokalista nie sra pod siebie tylko dlatego że jest popularny, co widać na koncertach. Do tego mają świetne teksty i melodycznie wypadają całkiem dobrze.

A wokalista wie że nie jest Tankianem czy innym Sammetem i nie ma zacięcia w tym jak śpiewa, tylko dobrze się bawi. 8/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, teatralne klimaty z chwytliwym, nieco "Kazikowym" tekstem. można było jeszcze trochę nad utworem popracować, bo zaczyna pod koniec już nudzić, ale w sumie to nie było źle. 6+/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem :/ jest radośnie skocznie i wesoło, może nawet aż do przesady. Taka trochę wydmuszka, posypana jeszcze grubą warstwą brokatu. Aaaaale, nie słuchało się najgorzej, więc 6+/10

lubię jak to wychodzi w filmie, intro z tymi kolorami i surowością się ładnie wpasowują

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość stare, ale w sumie słucha się całkiem przyjemnie. Chociaż brak mi jakiegoś przyjemnego, damskiego wokalu.

Niech będzie 7/10

Skoro lecimy ze starszymi klasykami, zapraszam na polskie przeboje których Zygfryd słuchał na winylach mając lat kilka. Np.:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

miałem dylemat czy wrzucić to, czy "Pola monola + Coca Cola", ale to wyskoczyło jako pierwsze w jutubach

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, może jestem w mniejszości, ale nie lubię kazika. Jego głos jest mega irytujący, każda piosenka Kultu brzmi tak samo, a lirycznie wszystkie są muzycznym odpowiednikiem oddawania moczu na twarz albo wyrażaniem swojego wewnętrznego beta samca.

A w tym kawałku jest jak zawsze.

Growe 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to, ale było straszne xD Nachalna orgia absolutnie niepasujących do siebie dźwięków, przyznaję, że wytrzymałem do końca z trudem. Nie wiem nawet za co mógłbym przyznać ocenę pozytywną. Przykro mi, ale to jedna z najgorszych piosenek, jakie słyszałem. Jestem zmuszony dać 1/10.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...