Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anticitizen

Fred w, którym oceniamy usera wyżej!

Polecane posty

Arturzyn:

Avatar - 5/10 - za to, że z początku nie wiedziałem co to tak właściwie jest (teraz już wiem)

Sygnatura - 2/10 - obrazek z avatara przetworzony na sygnaturkę, jeszcze do tego nazwa użytkownika na grafice... Po jaką cholerę? Plus za mądrości nerv0.

Profil - tl;dr 1/10

Użytkownik - 5/10 kiedyś ta ocena byłaby znacznie niższa, ale się chłopak systematycznie poprawia. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar: 9/10, bo wydaje mi sie, ze to ze Starkrafta jest ;)

Sygnatura: 2/10, daje na zachete, moze wreszcie przestanie sie lenic i ja zrobi...

Profil: 5/10, bo chociaz udowadnia, ze jezyki obce nie sa mu tak obce, to przy okazji zapomina, ze Polacy nie gesi i swoj jezyk tez maja ;)

User: Hmmm... Dam 5/10, bo cos tam ostatnio nawet pisze, ale z drugiej strony jest juz na forum 4,5 roku, a jeszcze nawet do 500 postow nie dobil, znaczy sie albo len, albo nie ma nic ciekawego do napisania... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar: 9/10 bo rozpoznawalny i fajny

Sygnatura: 0/10 nie wyświetlam sygnatur

Profil: 1/10 byłoby zero za zdjęcia gier i tekst niewidoczny na białej skórce, ale jest z miasta Guinnessa

User: 3/10 to nie jest dział dla nieśmiesznych starych ludzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

av: 6/10 - jakoś nigdy nie byłem wielkim fanem he-mana

sygna: 9/10 - moim zdaniem jedna z najlepszych sygnaturek na forume

profil: 8/10 - minimalistycznie, ale ze smakiem. Daję okejkę!

user: 8/10 - prawilny ziomek, na forume od zawsze, z dobrym gustem muzycznym i wiekiem, który nie szokuje jedynie Smugglera, DIONa, RoZy'ego i Pezeta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avatare: 8/10, brus z czasów kiedy miał jeszcze włosy, okularken + smugsmile.jpg

sygna: brudny chary 10/10 wud fire six shots (or five) again

profil: 5/10, zdjęcia są ładne, ale kiedyś był paragraf o gotowaniu (no homo) i paru innych zabawnych pierdółkach, a teraz tego nie ma

user: licencjacka stooleya/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzetelna ocena lordaeona (z komentarzem)

Avatar - 10/10, coś wspaniałego

Sygnatura: 9/10, bardzo ładne, ale ten napis "Lordeon" psuje wszystko (oslo, na sygnie jest z dużej litery, a na forumę z małej)

Profil: 4/10 ILLUMINATI

Cośtam: 3*(M_PI)/10, trudno znaleźć minusy, ale przyczepić się trzeba, bo na 10/10 zasługuję tylko ja.

Ocena ogólna (po zsumowaniu): 9+10+4+3*(M_PI)/10+10+10+10 daje nam 24 punkty. Gratuluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...