Skocz do zawartości

Co nas wkurza w Luźnych Gaciach?


47

Polecane posty

Luźne Gacie jawią się raczej, jako wesoły dział, ale na pewno znajdzie się paru malkontentów, którym coś nie pasuje. Ja na ten przykład nie mogę zdzierżyć pisania w ten oto sposób:

>implikowanie into inb4 ITT 2054-50+10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mnie wkurza to, że nawet jak kogoś ignoruję, to wyświetla mi powiadomienie o tym, że ten ktoś coś w tym temacie napisał. Cholerstwo zajmuje miejsce, a w dodatku można przez pomyłkę kliknąć i wyświetlić tego kogoś post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz została już tylko jedna drobna sprawa. Gdy klika się ten mały przycisk przy nazwie tematu, aby zobaczyć pierwszy nieprzeczytany post, to można zobaczyć posty gogusia.

Ja po prostu klikam w nazwę tematu i automatycznie przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>implikowanie into inb4 ITT 2054-50+10

Też nie przepadam, choć pół biedy jeśli jeszcze takie coś zachowuje sens wypowiedzi. A co mnie w LJ smuci - fakt że stało się ostatnim gwoździem do trumny FA, jako jednego z niewielu miejsc w polskiej części internetu, gdzie powszechnie rozmawia się kulturalnie.

...

"Juzer Frendli", kurde ich mol...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że ludzie się łudzą i wmawiają sobie, że w luźnych gaciach poziom jest w jakimkolwiek stopniu niższy, niż na reszcie forum, ze szczególnym uwzględnieniem Dyskusji/Ogólnie o Grach, Pomocnej Dłoni, Humoru i działu moderatorskiego na przestrzeni ostatnich kilku lat.

YEAH I WENT THERE.

[edit]

P.S. newskomentarze, bitch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...