Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gofer

Turniej League of Legends i Dota 2

Polecane posty

Faza pucharowa jest już streamowana na żywo, więc trzeba będzie dopasować się do naszych wymogów. Oczywiście wszystko z pewną tolerancją, wszyscy są ludźmi i każdy ma swoje sprawy, ale jednak terminy będą dość sztywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie podejrzewamy, że niektózy się czają z zapisami do końca terminu. Ponadto dużo osób mogło nie zauważyć ogłoszenia, bo piekielnie szybko spadło z Głównej. Dwa lata temu jak organizowaliśmy to było z tydzień "przypięte" i zgłosiło się ok 200 drużyn (srsly).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się dowiedziałem, że dwie osoby z mojej ekipy nie będą mogły wziąć udziału w fazie pucharowej (albo przynajmniej będą miały w tym czasie mocno napięty harmonogram). Czy nie będzie problemu, jeśli w razie czego wezmę nawet dwóch graczy na zastępstwo, poinformowawszy Was wcześniej?

(Wiem, turniej jeszcze się nawet nie zaczął, ale pytam na zapas :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że organizatorzy staną na wysokości zadania i dopuszczą do turnieju więcej drużyn niż tylko te 32...

Nie wszyscy mają czas z gumy, wielu ma pracę/szkołę/studia i o ile fazę pucharową z 32 drużyn mogą jakoś zmieścić i rozmieścić, dlaczego niby mieliby się pocić z np. 50 czy 60 drużynami? Czy wy sobie w ogóle zdajecie sobie sprawę, jakie to zatrzęsienie gier? W regulaminie od samego początku było zaznaczone, że udział w turnieju biorą pierwsze 32 zgłoszenia, dlatego mi na przykład nie podoba się takie podczepianie na siłę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Mecze są odgrywanie w jakimś szczególnym miejscu czy w swoich domach? Po regulaminie o dc to raczej u sb.

Jeszcze pytanie, zapisy do 30 marca? Jak to będzie bo 32 drużyn i najważniejsze w rankingu? Czyli jak jestem teamem w Silver 2 (bo jest nowa) to nie mamy szans dostać sie?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna Strona Pomidora niestety musi się wycofać. Turniej przypadł na dosyć burzliwy okres semestru i nie pomagają problemy z ustalaniem terminu meczy, zebranie się o jednej porze niestety nie jest proste. Sorry za problem i życzymy powodzenia, nasze mecze poddajemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo długi i niebezpieczny (biorąc pod uwagę marki w to zamieszane). Jakiej konkretnie odpowiedzi oczekujesz? Jeśli chodzi o tabelę League of Legends, to powstanie ona jutro. Niestety praca skutecznie utrudnia mi prace nad turniejem, ale jutro (a w zasadzie dziś) mam wolne i wszystkim się zajmę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda, zwłaszcza jeśli robi się to po godzinach. Niestety z okazji prima aprilis dostałem ekstra dyżur w pracy i nie miałem możliwości dopiąć wszystkiego. Z małym poślizgiem, ale są tabele grupowe. Proszę bardzo: KLIK

W razie problemów z komunikacją lub jakichkolwiek pytań piszcie do mnie śmiało przez PW lub na Steam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...