Jump to content
Gofer

Turniej League of Legends i Dota 2

Recommended Posts

Faza pucharowa jest już streamowana na żywo, więc trzeba będzie dopasować się do naszych wymogów. Oczywiście wszystko z pewną tolerancją, wszyscy są ludźmi i każdy ma swoje sprawy, ale jednak terminy będą dość sztywne.

co z tym turniejem bo odzew dość mały jeśli chodzi o teamy.

właściwie to nawet niekwalifikowany team pewnie sie załapie byle by było 32.

Edited by Nirandon

Delikatnie podejrzewamy, że niektózy się czają z zapisami do końca terminu. Ponadto dużo osób mogło nie zauważyć ogłoszenia, bo piekielnie szybko spadło z Głównej. Dwa lata temu jak organizowaliśmy to było z tydzień "przypięte" i zgłosiło się ok 200 drużyn (srsly).

Niedawno się dowiedziałem, że dwie osoby z mojej ekipy nie będą mogły wziąć udziału w fazie pucharowej (albo przynajmniej będą miały w tym czasie mocno napięty harmonogram). Czy nie będzie problemu, jeśli w razie czego wezmę nawet dwóch graczy na zastępstwo, poinformowawszy Was wcześniej?

(Wiem, turniej jeszcze się nawet nie zaczął, ale pytam na zapas :D).

Mam nadzieję, że organizatorzy staną na wysokości zadania i dopuszczą do turnieju więcej drużyn niż tylko te 32...

Nie wszyscy mają czas z gumy, wielu ma pracę/szkołę/studia i o ile fazę pucharową z 32 drużyn mogą jakoś zmieścić i rozmieścić, dlaczego niby mieliby się pocić z np. 50 czy 60 drużynami? Czy wy sobie w ogóle zdajecie sobie sprawę, jakie to zatrzęsienie gier? W regulaminie od samego początku było zaznaczone, że udział w turnieju biorą pierwsze 32 zgłoszenia, dlatego mi na przykład nie podoba się takie podczepianie na siłę...

Mam pytanko. Mecze są odgrywanie w jakimś szczególnym miejscu czy w swoich domach? Po regulaminie o dc to raczej u sb.

Jeszcze pytanie, zapisy do 30 marca? Jak to będzie bo 32 drużyn i najważniejsze w rankingu? Czyli jak jestem teamem w Silver 2 (bo jest nowa) to nie mamy szans dostać sie?

Pozdrawiam

Jeśli to nie problem, wyręczę organizatorów w odpowiedzi. ;)

1. Gramy u siebie.

2. Jeśli zapisze się więcej drużyn niż 32, ale większość nie będzie miała pozycji w rankingu, to Twoja ekipa dostanie się bez problemu.

Jeśli to nie problem, wyręczę organizatorów w odpowiedzi. wink_prosty.gif

1. Gramy u siebie.

2. Jeśli zapisze się więcej drużyn niż 32, ale większość nie będzie miała pozycji w rankingu, to Twoja ekipa dostanie się bez problemu.

WIELKIE DZIĘKI ;3

Jako organizatorowi pozostaje mi potwierdzić słowa Martiusa i podziękować za pomoc :)

Ciemna Strona Pomidora niestety musi się wycofać. Turniej przypadł na dosyć burzliwy okres semestru i nie pomagają problemy z ustalaniem terminu meczy, zebranie się o jednej porze niestety nie jest proste. Sorry za problem i życzymy powodzenia, nasze mecze poddajemy.

Wielka szkoda. Następnym razem postaramy się o dogodniejszy dla wszystkich termin ;) Do zobaczenia w następnej edycji!

Bardzo długi i niebezpieczny (biorąc pod uwagę marki w to zamieszane). Jakiej konkretnie odpowiedzi oczekujesz? Jeśli chodzi o tabelę League of Legends, to powstanie ona jutro. Niestety praca skutecznie utrudnia mi prace nad turniejem, ale jutro (a w zasadzie dziś) mam wolne i wszystkim się zajmę!

Mam nadzieje, że nie ;3. Jak to miał być kawał na 01.04 to kiepski ;( Może porostu organizator ma problemy z turniejem, dajmy jeszcze trochę czasu. Takie imprezy to nie łatwy kawałek chleba ;3

Święta prawda, zwłaszcza jeśli robi się to po godzinach. Niestety z okazji prima aprilis dostałem ekstra dyżur w pracy i nie miałem możliwości dopiąć wszystkiego. Z małym poślizgiem, ale są tabele grupowe. Proszę bardzo: KLIK

W razie problemów z komunikacją lub jakichkolwiek pytań piszcie do mnie śmiało przez PW lub na Steam ;)

Czy można prosić o temat z wynikami meczów turnieju LoL-a? Właśnie rozegraliśmy dwumecz, a nie mam gdzie wrzucić screenów. wink_prosty.gif

Edited by Knight Martius

Na jakich zasadach / w jaki sposób / kiedy zostanie rozegrana 1/16 finału w turnieju Dota 2?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...