Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2014

Polecane posty

@rapandmgsfan

Ja tak miałem gdy zajarany próbowałem zainstalować CoJ: The Cartel.

A tak btw. zagram we wszystkie oprócz AC(przeszedłem już, mam premierówkę i nawet obudowę do kompa) i Cinders( chociaż i tak pewnie odpalę). Ciekawe jakie gry będą objęte tą zniżką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem, cieszyć się bo już od dawna miałem tę grę kupić, czy smucić bo mój aktualny komp i tak tego nie pociągnie? A zresztą, czy to ważne? :) Nie zagram teraz to zagram za pół roku :)

Tak czy inaczej, CDA walnęło IMO mocnego pełniaka. I ogólnie zestaw jest całkiem przyjemny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w HAWX-a 2, a zakup jedynki ciągle odkładałem w czasie, teraz najwidoczniej będę miał okazję się przekonać, czy opinie jakoby dwójka była kopią jedynki to prawda. :D Poza tym, fajnie, że w końcu na cover trafia AC1, teraz pozostaje czekać na Batmana Arkham Asylum. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię niestety, bo to nie jest fajne jak ciągle brat zawraca głowę, żebym mu powiedział co ma teraz zrobić, bo on nie rozumie j.ang. Ja jestem średniakiem w tym języku, film czy serial daje radę obejrzeć na spokojnie, chyba, że jest jakiś "ciężki" to wtedy wiele słówek umyka, a to jest frustrujące, bo jako fan RPG nie lubię, kiedy coś z fabuły jest dla mnie niejasne i trzeba robić przerwy, żeby tłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej niż pełniaków (z których to HAWX i Off Road Drive mnie najbardziej interesują) jestem ciekaw tekstów. Ogólnie ten CDA zapowiada się co najmniej tak dobrze, jak numer 150, czyli ten który był moim pierwszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. W pierwszego Assassyna grałem dawno temu i niestety jak głupi go sprzedałem, więc jestem zadowolony, bo znowu będę mógł pohasać w średniowieczu ;) HAWX'a zawsze chciałem wypróbować ale zawsze pojawiało się coś lepszego w zasięgu wzroku. Reszta gier, nie wiem, wypróbuję to się zobaczy :P Najbardziej się cieszę z tego, iż nie wymagają te gry żadnego powalonego konta na Uplay czy Steam, tak powinno być w każdej grze - byłoby mniej problemów z instalacją/uruchamianiem. Tak więc, pierwszy numer po paru dobrych miesiącach przerwy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRESZCIE!

Assasin's Creed w końcu trafia na cover. Po tylu latach czekania :) Ale Ubisoft wam to embargo długo trzymał. To samo z HAWX - też tytuł długo oczekiwany przez fanów i też z Ubi. Dobra robota CDA. Reszty gier nie znam, ale ostatnio nie czytałem numerów CDA. Nie pamiętam ani recenzji ani numerów. Wolałbym też złoto do LoLa lub WoTa, bo nawet z 50% zniżką raczej teraz nowych gier nie bedę kupować. Szkoda, że za 2 kupony nie można mieć jednej gry za darmo. :P:D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Assassin'sa to jakbym pobrał grę w polskiej wersji z neta i wpisał cd-keya z CDA to gra by działała po Polsku?

Tlumaczac na polski - czy pirat z torrenta podziala z naszym kluczem? Oj... Problem w tym, ze nie ma zadnego klicza trollface.gif - gra jest bez zabezpieczen.

EDIT:Ściągnięcie gry, bez "kradzenia" klucza to też piracenie? Dzięki za info, że nie ma klucza, problem z głowy, nic nie będę ściągał i nie świadomie "piracił". Myślę, że nie musiałeś "tłumaczyć na polski", bo chyba napisałem normalnie o co mi chodzi, ale koniecznie chciałeś użyć słowa "pirat" wink_prosty.gif

Pozdrawiam moderatora.

A jesli bede grzebal przy drzwiach twego mieszkania ale nie potrafiac sforsowac zamku odpuszcze - to co, jestem w porzadku? Sciagajac gre bez klucza, z zamiarem uzycia klucza nie do tej wersji to niby co robisz?

EDIT2: Dobra, rozumiem, że to też jest jakimś wykroczeniem. Jeszcze tak spytam, a powiedzmy kupiłem sobie grę, w środku jest cd-key, ale płyta nie działa lub mam zepsuty napęd i ściągam z neta taką samą wersje tej gry i wpisuje cd-keya z gry, którą kupiłem, to też jest piractwo?

Formalnie rzecz biorac tak - masz prawo SAM zrobic sobie kopie robocza ale sciagniecie jej z netu to juz "be". To jakbys po awarii samochodu (jest na gwarancji!) wzial sobie inny z ulicy, "bo mam prawo do jego wymiany". Przyklad nie najlepszy ale mysle, ze rozumiesz o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię niestety, bo to nie jest fajne jak ciągle brat zawraca głowę, żebym mu powiedział co ma teraz zrobić, bo on nie rozumie j.ang. Ja jestem średniakiem w tym języku, film czy serial daje radę obejrzeć na spokojnie, chyba, że jest jakiś "ciężki" to wtedy wiele słówek umyka, a to jest frustrujące, bo jako fan RPG nie lubię, kiedy coś z fabuły jest dla mnie niejasne i trzeba robić przerwy, żeby tłumaczyć.

Nie smęć już, bo to się nudne staje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że dla tego AC to chyba kupię CDA normalnie w kiosku. Od bardzo dawna tak nie kupowałem, ale teraz chyba się skuszę. Polska wersja jest masakryczna. Oryginał będzie pewnie lepszy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC ciekawa opcja, nie grałem jeszcze w żadną część, więc skuszę się, zresztą i tak bym musiał grać, bo brachol nie ogarnia j.ang, a spolszczenia niestety nie ma to będę mu pomagał. Tak swoją drogą to główne pełniaki w tym roku stoją na bardzo dobrym, wysokim poziomie - genialny Deus Ex, dobry Splinter Cell, teraz AC. Oby tak dalej. Mam nadzieje, że do maja dostanę w swe łapska Risena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam generalnie z pełniaków jestem zadowolony, mimo że pierwszego AC posiadam, przeszedłem i średnio mi się podoba seria. Reszta ciekawa, zacznę od Cinders, obowiązkowo - przy okazji podszkolę sobie swój angielski, a później się zobaczy. H.A.W.X. i Strategic War kuszą, ale w ostatnim czasie CDA dodało tyle dobry pełniaków, że nie wiem kiedy miałbym niby sprawdzić te dwie gry. Dwa dni temu dopiero zainstalowałem Zew Prypeci z modem Complete oraz dodane paręnaście miesięcy temu Chaos Theory.

Antywirus nie dla mnie, kod zniżkowy.. hm. Zauważyłem w tym sklepie kilka ciekawych pozycji dla siebie ale mam obecnie inne gry do skończenia a pewnie kod będzie miał jakiś limit czasowy więc nie skorzystam.

Numer po samych pełniakach wydaje się super, ale czekam na zawartość :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! Moja wspomniana wisienka na torcie... Co prawda celowałem w dwie inne gry, ale jest dobrze, bardzo dobrze! Wstrzymywałem się z zakupem, mając swoiste rozdwojenie jaźni - z jednej strony chciałem zagrać, z drugiej odstraszały mnie opinie, że nudna, że powtarzalna, że bohater cienki itd. Teraz będę mógł zasmakować jak to jest/było być assasinem. Dziękuję. A swoją drogą powtórzę to co już kilka innych osób zauważyło: bardzo ładny rozrzut gatunkowy, dla każdego coś miłego. I to dawało mi nadzieję, że wreszcie się trafi coś miłego dla mnie. Kłaniam się nisko.

Domo arigato gozaimasu. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

G-Data TP 2014 na 120 dni przyda się. Na razie mam NIS 2014 do 15 maja.

(Ciekawe czy jest jakieś ograniczenie czasowe rejestracji G-Data TP 2014).

Jestem też zadowolony z pełnych wersji - Assassin Creed i Tom Clancy H.A.W.X. nie miałem okazji grać jeszcze w te gry.

Więc będzie okazja je wypróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej niż pełniaków (z których to HAWX i Off Road Drive mnie najbardziej interesują) jestem ciekaw tekstów. Ogólnie ten CDA zapowiada się co najmniej tak dobrze, jak numer 150, czyli ten który był moim pierwszym.

Tekstowo powinen byc lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...