Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2014

Polecane posty

Co jak, co ale ten numer biorę w ciemno. Dawno nie kupowałem CDA, ale 18 urodzin CDA, nie można przepuścić :). I nie chodzi tu o to jaki pełniak będzie, tylko o kontent, i wspominki. Fajna pamiątka to będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego? Kiedy jeszcze pół roku temu kupowałem CDA, to rzadko kiedy odpalałem jakąkolwiek z dołączonych gier. Kupowałem pismo wyłącznie dla części drukowanej (i przestałem kiedy uznałem, że to już nie to samo co kiedyś).

Co prawda teraz mam zamiar kupić pismo dla samego Cinders, które bardzo mnie ciekawi jako fana gatunku VN, więc można powiedzieć, że twoja teoria została częściowo potwierdzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie pomyślę, to ostatni raz instalowałem gierkę dołączoną do CDA może z rok, dwa lata temu. Najzwyczajniej w świecie nie gram w to co dołączają już od jakiegoś czasu, a pismo kupuję co miesiąc. Jedno nie wyklucza drugiego.

Tym razem pewnie sprawdzę Cinders bo w końcu to VNka. Szkoda że ten gatunek nie gości na płytkach częściej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że drugi pełniak, to coś pokroju Winter Olympics 2014. O ile w ogóle jest coś takiego. xD

No niestety nie powstała (o dziwo) tym razem, ani jedna gra traktująca o igrzyskach. Pierwszy taki przypadek od dawna. I o ile się nie mylę żadne podróbki typu Winter Sport, Winter Olympics nie ujrzały także światła dziennego.

Ale wszystkie newsy odtyczące contentu CDA 4/14 nikną, bo będzie nowy BATMAN!!!klaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Jestes w bledzie - powstala gra o tegorocznych ZIO a mianowicie Sochi 2014: Sonic and Mario in Olympic Games (moglem troche przekrecic tytul ;)), ale tylko na Wii U :P

A tak pozatym to dobrych gier traktujacych o czterech kolkach nigdy dosc, wiec jestem content :)

Ja to nie wierzę za bardzo tym, co mówią, że nie kupują magazynu dla gier.

Uwierz mi ze jesli ktos nie jest uzalezniony od tego ile mu rodzice dadza w m-cu na gry - o ile mu dadza jesli nie bedzie pyskowal, a sam na nie zarabia i sam decyduje ile na te rozrywke przeznaczy, to stac go na to, aby olewac pelne wersje i kupowac albo dla samych tekstow albo poprostu z przyzwyczajenia. Nir bedzie taka osoba patrzec na zestaw pelniakow i sie naburmuszac bo nie dali Rpga, bo jak bedzie chcial takowego to kupi sobie go za 15 minut. A ze iestes jak niwierny Tomasz to juz twoj problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te cinders to jest liniowe czy można wybierac co postać powie jakie bedą jej losy itd

Wyobraź sobie książkę z obrazkami w której możesz wybrać jak się dalej potoczy akcja. Na tym właśnie opiera się rynek powieści wizualnych, do których należy Cinders.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie napisać tutaj, bo w sumie tego dotyczy:

Wszedłem sobie ostatnio na CDA na fejsie i coś mnie trafia. Wielkie niezadowolenie, ze CDA coraz słabiej, ze zaraz ópadnom, zeby zrobili wersję bez płyt za 10 zł.

Widać niektórym dzieciom się główki przegrzały i zamiast po szkole sie uczyć, to siedzą i wypisują takie głupoty. Jak mnie wpienia, kiedy ktoś się komuś wtrynia w połowie roboty i z góry jest pewien, ze efekt końcowy będzie słaby (choć czasem już da się to określić). Niektórym się w głowach i zadach poprzewracało i oczekują, ze CDA na urodziny przekroczy budżet pięciokrotnie, bo przecież mają urodziny i MUSZĄ nam dać furę dodatków bez podnoszenia ceny.

A teraz na temat:

Do Offroad z chęcią drugi raz przysiądę, może teraz wygrzebię się z tego błotka, w którym utknąłem 2 lata temu. Strategię sprawdzę, bo lubię.

Czekam na reszte, ale i tak kupię. icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zagram w Cinders, jedyną visual novel w jaką zagrałem było Katawa Shoujo, o której dowiedziałem się z resztą z CDA - i mam bardzo miłe wspomnienia.

Reszta gier MNIE akurat nie interesuje jak na razie, ale jak to zawsze bywa, ktoś jest zadowolony.

W tym roku CDA utrzymuje jak na razie poprzeczkę wysoko, dlatego nie mogę się doczekać ostatnich przecieków :) Z takich cichych i skrytych marzeń chciało by się Tipsomaniaka albo plakat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć pełnych wersji? A ile będzie płyt w numerze 3? 4? W każdym bądź razie zagram sobie w tą VNkę bo mni to jakoś ciekawi o czym to jest... reszta póki co mnie nie interesuje... przy okazji i tak kupię jak co miesiąc, ale ciekawi mnie ile będzie kosztowało... pewnie w standardowej cenie się nie zamknie, ale liczę na to , by nie przekroczyło 2 dych... po za tym ciekawią mnie pozostałe dwie pełne wersje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dodadzą jakiś survival horror (jestem wielkim fanem). Na Steamie niedawno ukazały się dwa - "Amnesia : A machine for pigs" i "Outlast". Nie liczę na takie gry ale w podobnym klimacie.

Moją ulubioną grą jest "Dark Souls : Prepare to die edition", dlatego przed ukazaniem się części drugiej liczę na coś co zajmie mnie do czasu jej premiery na PC. CD-Action kupuję nie dla gier ale miło kiedy gry też sa fajne :)

Gdyby premiera nie była za jakiś czas to chętnie ujrzałbym "Sacrilegium" jako pełna wersja, ale pomarzyć dobra rzecz.

Już jestem ciekawy jakie to będą pełne wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie latadło, które raczej nie zachwyci maniaków chociażby Ił-Sturmovika, bo nie ma co się nastawiać na realizm i trudność. Sam pograłem chwilę na konsoli i odłożyłem na półkę. Dla mnie dotychczas najciekawszy jest Off-Road Drive od Czechów z tego co pamiętam ;)

Szykują się bardzo spektakularne urodzinki! Najlepsze w nich jest to, że to my dostajemy prezenty, a nie wy tongue_prosty.gif

I tu się mylisz, bo znajdą się tacy maniacy, którzy również podeślą malutki i skromniutki upominek w ramach podziękowania za trud pracy włożony przy piśmie przez 18 lat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dave

No wiesz, wspolczesna mlodziez uwaza, ze im sie zawsze i tylko nalezy, sa od tego, zeby brac a nie dawac...

W sumie to smutne, bo rosnie nam spoleczenstwo okrutnych egoistow...

A ja nieraz bardziej sie cieszylem dajac udany prezent, niz gdy sam cos dostawalem. Dawac jest rownie fajnie jak brac, dorosniecie zobaczycie chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawac jest rownie fajnie jak brac,

Trafiłeś w samo sedno sprawy. Powiedziałbym nawet, że nieraz jest nawet fajniej dawać niż otrzymywać, bo myśl, że "a nuż ktoś choć na chwilę się uśmiechnie, a my sprawimy mu radość" jest bezcenna. Sojka tak pięknie o tym śpiewa, ale... młodsi nie załapią. Przykre to.

Nie ma co popadać w demagogię, bo potem będzie, że "my jesteśmy tacy cacy, a oni ble", więc... dam szansę HAWX-owi jeszcze raz dziś popołudniu na konsoli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, kolejna pełna wersja w moim guście. Co prawda jeszcze kiedyś grałem w H.A.W.X, ale jakoś nie ukończyłem. Może teraz nadrobię zaległości. Jak dla mnie mógłby być to ostatni pełniak i byłbym zadowolony, a został jeszcze jeden. Się redakcja rozkręciła. ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, numer zapowiada się po prostu znakomicie. Jak na razie obydwa pełniaki dla mnie świetne, mam tylko nadzieję że jutro będzie coś równie mocnego (aczkolwiek i tak już jest bardzo dobrze). Oby do jutra :)

A zapowiedź numeru w piątek normalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...