Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2014

Polecane posty

Rozpieszczacie nas, oj rozpieszczacielol.gif

Do tego urodzinowego torciku (dla mnie Cinders i H.A.W.X.) doszła jeszcze "wisienka".

Assasin's Creed - kilka lat temu przy pierwszym odpaleniu na pleju wciągneła niczym ruchome piaski by po jakimś czasie zanudzić i odrzucić. Z tego powodu omijałem całą serię AC aż do Brotherhood. Kilka razy zbierałem się by zakupić i spróbować podejść jeszcze raz, ale zawsze coś innego wygrywało - aż tu urodzinowy prezencik od CDAklaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie mój numer patrząc pod kątem pełniaków ponieważ:

Assassin's creed'a mam i w miarę ograłem ale przed samą końcówką się zanudziłem,

H.A.W.X mam i też przeszedłem w dodatku niedawno,

OFF Road Drive: Rajdy Bezdroży -nie za bardzo mnie ciągnie do tej gry w głównej mierze dlatego że teraz w FUEL'a gram,

Strategic War in Europe- nie spodziewałem się ,że to powiem ale to jest dla mnie główny pełniak,

Cinders- trochę nie dla mnie ale może kiedyś spróbuje,

A co do bonusów to antywirus się na pewno kiedyś przyda a z kody zniżkowego na razie nie skorzystam

Mimo że dwa główne pełniaki numeru mam to i tak jestem pełen podziwu poziomu jaki prezentujecie w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFF Road Drive: Rajdy Bezdroży - na pewno zagram z chęcią

Tom Clancy's H.A.W.X. - na pewno temu się przyjrzę

Assassin's Creed - kiedyś chciałem kupić tą grę, a tu proszę.

Ogólnie te tytuły gier wzmocniły, po ostatniej mojej ocenie na bardzo dobre, ale jestem ciekaw zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny numer CDA z dobrymi pełniakami. Asasyna zdążyłem już przejść i będzie to chyba pierwsza zdublowana gra w mojej kolekcji. Latadełek jeszcze nigdy nie próbowałem ograć, choć były już jakieś w CDA i raczej nie zamierzam. Strategie jakoś mi nie podchodzą więc jedynie Rajdy Bezdroży i Cinders wydają mi się interesujące. Antywirusa mogę sprawdzić, a kod na zniżki pójdzie pewnie na " wieczne oddanie". Numer na pewno zakupię, ciekaw jeszcze jestem podsumowań tych 18 lat istnienia CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic i 100 gier ze znizka ale pod warunkiem, ze zrobisz to w trakcie JEDNEGO zakupu. Tzn. kod daje ci prawo do JEDNORAZOWEGO nabycia ilu chcesz gier ze znizka 50% (z puli tych w ofercie promocji). Nie mozesz np co miesiac brac kolenej gry z taka znizka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata - CDA daje na pełniaka Assassin's Creed, o które ględziło pół tego forum ;) Swego czasu czekałem na tę grę w kontekście dodania do pisma, ale jednak zreflektowałem się i kupiłem na X360 jakiś czas temu. Ogólnie jest to moim zdaniem najsłabsza pod względem mechaniki - teraz to już mocno przestarzała, część serii, ale że zapoczątkowała cały świetny cykl od Ubisoftu to należy się jej szacunek. Tak czy owak pełniak mocny, choć dla mnie numerem 1 pozostaje Off-Road :)

Okładka mocno staroszkolna - tak jak ta z 200. numeru, ale takie cenię sobie najbardziej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o pełniakach z urodzinowego numeru jest następująca(numer i tak kupię dla ciekawych tekstów):

Cinders - To The Moon z wcześniejszego coverka "przeszedłem" , a to chyba ma podobne założenia, więc obejrzę historię kopciuszka, podejmując decyzje w kluczowych momentach fabuły.

Strategic War in Europe - raczej nie, bo rozbudowane turówki a'la Europa Universalis zupełnie mi nie podchodzą. Za dużo tam do ogarnięcia, a ja prosty człek jestem.

Off Road Drive - nie powiem, kiedyś pogrywałem w wyścigi(MotorHead,International Rally Championship), ale od dłuższego czasu nie siedziałem za wirtualną kierownicą i już mnie do tego nie ciągnie, więc raczej odpuszczę.

Tom Clancy's H.A.W.X. - nie grywam w symulatory lotu, nawet te mocno zręcznościowe. Może z ciekawości sprawdzę, z czym to się je, ale nic więcej.

Assasin Creed - jak już wcześniej pisałem, jakoś nie śledzę tych dużych znanych serii, do których AC niewątpliwie się zalicza, ale skoro już będzie w CDA jako pełniak, to może wreszcie sprawdzę, o co w tym wszystkim chodzi. Gorzej, jak mi się spodoba, bo będę miał sporo do nadrobienia. To będzie mój pierwszy kontakt z serią.

Jeśli chodzi o antywirusa i rabat, to miło, że są, ale raczej nie skorzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zestaw pełniaków całkiem zacny tyle, że w HAWXa grałem parę miesięcy po premierze a pierwszego AC wygrałem właśnie u CDA w ramach jakiegoś konkursu 4 czy tam 5 lat temu... pamięć mi szwankuje. Niemniej zestaw dla kogoś kto nie miał z nimi kontaktu zacny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Nie ma spolszczenia do tej gry.

Toć bzdury gadasz, ta gra miała nawet polski dubbing.

Czy wersja, która jest w tym wydaniu ma polską wersję językową? Do angielskiej wersji nie znalazłem spolszczenia, chyba, że jest język Polski to ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma polskiej wersji, bo po angielsku raczej nie zagram

Co do pozostałych pełniaków- zgodnie z moimi oczekiwaniami nie zagram w żaden pełniak.

Obie płytki chodzą bez zarzutu :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety Assasin nie chce się zainstalować, gdyż plik data 3 zawiera błąd crc :( Skopiowanie plików na dysk też nic nie daje i to na dwóch róznych komputerach. Czy ktoś o dobrym sercu mógłby wrzucić ten plik na chomikuj, lub podobny serwer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety Assasin nie chce się zainstalować, gdyż plik data 3 zawiera błąd crc sad_prosty.gif Skopiowanie plików na dysk też nic nie daje i to na dwóch róznych komputerach. Czy ktoś o dobrym sercu mógłby wrzucić ten plik na chomikuj, lub podobny serwer?

U mnie niestety to samo. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety Assasin nie chce się zainstalować, gdyż plik data 3 zawiera błąd crc sad_prosty.gif Skopiowanie plików na dysk też nic nie daje i to na dwóch róznych komputerach. Czy ktoś o dobrym sercu mógłby wrzucić ten plik na chomikuj, lub podobny serwer?

U mnie niestety to samo. confused_prosty.gif

Tutaj również ten sam problem. Ktoś zna jakieś rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...