Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EGM

EGM w sosie własnym

Polecane posty

Będę usuwał z tego wątku posty typu: "Zna pan może Y-ka lub X-a?", osobliwie jeżeli pytający wali skandaliczne błędy ortograficzne. Znam wielu ludzi, ale po to Lechu skakał przez płot, żebym wcale nie musiał się z tego tłumaczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z debilnymi postami. ;) Czy dzisiaj wystawiłby Pan grze Jack Keane tak wysoką ocenę jak w recenzji?

Owszem, nadal uważam ją za jedną z najlepszych gier, jakie miałem okazję poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę znowu do empiku. Zakupię wreszcie Gamedeca( mam nadzieję, że będzie). Przy okazji kupię Narrenturm( chyba tak się to pisze, nie jestem pewny), coś Tolkiena, Sopla i Rękę Mistrza. Resztę pieniędzy przeznaczę na płytkę Queenu. Acha, przy okazji: jakiej muzyki Generał słucha? Lubisz, np. Queen, Black Sabbath, czy też może muzyka poważna? Nigdy się o to nie pytałem i nie widziałem, żeby ktoś pytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał Pan w Nostradamusa? Jakie gatunki książek Pan preferuje?

Grałem w Nostradamusa. "Preferuję" dobre książki.

Acha, przy okazji: jakiej muzyki Generał słucha? Lubisz, np. Queen, Black Sabbath, czy też może muzyka poważna? Nigdy się o to nie pytałem i nie widziałem, żeby ktoś pytał.

Lubię oczywiście klasykę, ale też uwielbiam instrumentalny pop z drugiej połowy ubiegłego wieku (Beatles, Shadows, Ventures), amerykańska muzykę country i irlandzki folk, rosyjskich kompozytorów z "Potężnej Gromadki", niektóre utwory Boba Marleya i diabli wiedzą, co jeszcze. Długo by wyliczać.

Jak popadam w ponury nastrój, odtwarzam sobie My Way Sinatry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Irlandzki folk to coś, czego słucha się z naprawdę wielką przyjemnością, a może nie tyle irlandzki, co celtycki. Szkoci też wspaniale grają :)

Oh Danny boy, the pipes, the pipes are calling

From glen to glen, and down the mountain side.

The summer's gone, and all the flowers are dying

'Tis you, 'tis you must go and I must bide.

But come ye back when summer's in the meadow

Or when the valley's hushed and white with snow

'Tis I'll be here in sunshine or in shadow

Oh Danny boy, oh Danny boy, I love you so.

http://www.ireland-information.com/downloa...di/dannyboy.mid

i druga...

http://www.uiweb.uidaho.edu/student_orgs/a...idis/greens.mid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh Danny boy, the pipes, the pipes are calling

From glen to glen, and down the mountain side.

The summer's gone, and all the flowers are dying

'Tis you, 'tis you must go and I must bide.

But come ye back when summer's in the meadow

Or when the valley's hushed and white with snow

'Tis I'll be here in sunshine or in shadow

Oh Danny boy, oh Danny boy, I love you so.

http://www.ireland-information.com/downloa...di/dannyboy.mid

Całkiem przyjemna muzyczka. Ma Pan linki do innych? ;)

Dobre książki to nowy gatunek? :P

Nostradamus dobry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemna muzyczka. Ma Pan linki do innych? ;)

Dobre książki to nowy gatunek? :P

Nostradamus dobry?

"Nostradamus"? Jeśli ktoś lubi przygodówki FPP z ciekawymi animacjami i sporą ilością rozmaitych łamigłówek, z których część polega na żmudnym przygotowywaniu rozmaitych mikstur... to owszem, ta gra mu się spodoba. Bardzo podobną grą jest np "Tajemnica Leonarda da Vinci".

A dobre książki to dobre książki. Zajrzyj waść na wątek "Ulubione książki EGM-a." w strefie redakcyjnej...

Z innej beczki.

Zachwyca mnie fachowość niektórych recenzentów gier na rozmaitych portalach. Oto co o Klątwie Lalkarza na portalu Gildia.Pl napisał niejaki Girwan

O grze:

Ameryką wstrząsa seria brutalnych morderstw. Każda ofiara zostaje odnaleziona w makabrycznej pozie, podwieszona na linach niczym marionetka. Agentka FBI, Nicole Bonnet zostaje wezwana, by rozwiązać zagadkę. Pokieruj śledztwem i odkryj zaskakującą prawdę...

Wziąwszy pod uwagę fakt, że grę rozpoczynamy w Paryżu, a potem przenosimy się do Marsylii, na Kubę, i kończymy na paryskim cmentarzu Montmartre, widać, że recenzent wie, co pisze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki.

Zachwyca mnie fachowość niektórych recenzentów gier na rozmaitych portalach. Oto co o Klątwie Lalkarza na portalu Gildia.Pl napisał niejaki Girwan

O grze:

Ameryką wstrząsa seria brutalnych morderstw. Każda ofiara zostaje odnaleziona w makabrycznej pozie, podwieszona na linach niczym marionetka. Agentka FBI, Nicole Bonnet zostaje wezwana, by rozwiązać zagadkę. Pokieruj śledztwem i odkryj zaskakującą prawdę...

Wziąwszy pod uwagę fakt, że grę rozpoczynamy w Paryżu, a potem przenosimy się do Marsylii, na Kubę, i kończymy na paryskim cmentarzu Montmartre, widać, że recenzent wie, co pisze...

Dobre. :lol:

Panu zdarzały się takie wpadki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sądzisz, że ci odpowiem na to pytanie? :)

Czyli przegląda Pan różne portale, tak?

Skąd wzięło się zainteresowanie przygodówkami? Ja też ostatnio wolę gry logiczne, przygodowe. Starzeję się? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przegląda Pan różne portale, tak?

Skąd wzięło się zainteresowanie przygodówkami? Ja też ostatnio wolę gry logiczne, przygodowe. Starzeję się? :P

Ej, ej... Rola irytującego questioner'a jest już dawno obsadzona ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał dla mnie to tylko irytujące spamerstwo i statsiarstwo. :P

A żeby samemu nie być posądzony o tak niecne czyny zadam pytanie krótkie acz treściwe.

Któż to powiedział: "Skromność jest zaletą tylko przy braku innych zalet."?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któż to powiedział: "Skromność jest zaletą tylko przy braku innych zalet."?

Usłyszałem to od rosyjskiego pisarza, Ładyżenskiego (1/2 H. L. Oldi). Czy to było jego własne powiedzonko, czy kogoś zacytował - nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan Generale chciałby dożyć kontynuacji Syberii ?

Nie jestem pewien. IMVHO Sokalowi mocno się już stępił lwi pazur. Sinking Island było dość nudną i żmudną (choć efektowną graficznie) grą, a gra Nikopol: Secret of Immortals mocno już mnie rozczarowała. Sic transit gloria mundi B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tak dużej liczby postów. Widać Generale polubiłeś forum cda. Tylko skąd masz tyle siły, by ciągle stukać w te klawisze.. ja muszę używać odpowiednich napojów wspomagających ;), by siedzieć tutaj o tej porze i to mimo młodego wieku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tak dużej liczby postów. Widać Generale polubiłeś forum cda. Tylko skąd masz tyle siły, by ciągle stukać w te klawisze.. ja muszę używać odpowiednich napojów wspomagających ;), by siedzieć tutaj o tej porze i to mimo młodego wieku :)

Ernest Hemingway dostał Nobla za powieść "Stary człowiek i może..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest Hemingway dostał Nobla za powieść "Stary człowiek i może..."

Oj, oj... Chyba się powoli Generałowi na ortografię rzuca ;)

Ach, już dawno miałem spytać... Generale, co sądzisz o dość starej polskiej produkcji Teenagent? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, już dawno miałem spytać... Generale, co sądzisz o dość starej polskiej produkcji Teenagent? :)

Ba! Co sądzę? To ja podsunąłem Adrianowi Chmielarzowi pomysł drzwi z jedną klamką i otworem na drugą z drugiej strony. Wchodziło się przez te drzwi do kuchni bodajże, ale gdy się znalazło drugą klamkę, można było przez te drzwi wejść do zupełnie innego pomieszczenia (bo niby czemu nie?)... i dopiero wtedy kończyło się grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...