Skocz do zawartości

EGM w sosie własnym


EGM

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Chyba zacznę Cię namawiać do kandydowania. Chciałbym zobaczyć borowików zasuwających na rowerkach.

Nie namawiaj mnie, Tygrysie! Kusiłoby mnie, żeby ustanowić np. nowe stopnie w policji.

Młodszy Czujkowy, Czujkowy, Starszy Czujkowy

Młodszy Pałkownik, Pałkownik i Starszy Pałkownik

Młodszy Oprawca, Oprawca i Starszy Oprawca...

...i tak dalej aż do np.

...Młodszego Mordodzierżcy, Mordodzierżcy i Starszego Mordodzierżcy...

Może byś mi podsunął kilka pomysłów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A starszy

podchujaszczy

sztabowy może być?

Oj, Tygrysie! Ja się silę na oryginalność (choć może nie najwyższych lotów), a waszmość mnie częstujesz tekstem, za który wyrzucano z jaskiń w okresie interglacjału Riss/Wurm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... znając niechęć SMG do ujawniania swojej tożsamości, to jego orędzia w TV wyglądałyby jak oświadczenia terrorysty z Al Kaidy.

Wygłaszałby je po prostu tyłem do kamery. Ale jak go znam, jego kark i potylica i tak mają w sobie więcej wyrazu, niż oblicze Najwyższego Urzędnika w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... znając niechęć SMG do ujawniania swojej tożsamości, to jego orędzia w TV wyglądałyby jak oświadczenia terrorysty z Al Kaidy.

Wygłaszałby je po prostu tyłem do kamery. Ale jak go znam, jego kark i potylica i tak mają w sobie więcej wyrazu, niż oblicze Najwyższego Urzędnika w Polsce.

To akurat żadna sztuka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugie pytanie Generał już odpowiadał - a ja nawet podam przykład - Indiana Jones and the Emperror's Tomb

I moje pytanie - w swoim wspaniałym minifelietonie napisałeś, że jeśli taka będzie wola czytelników to napiszesz coś jeszcze o konwentach. Ilu musi się zebrać, byś się zgodził? Ja chętnie bym poczytał o Nordconie, bo już od października będę mieszkał w gdańskim akademiku :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugie pytanie Generał już odpowiadał - a ja nawet podam przykład - Indiana Jones and the Emperror's Tomb

I moje pytanie - w swoim wspaniałym minifelietonie napisałeś, że jeśli taka będzie wola czytelników to napiszesz coś jeszcze o konwentach. Ilu musi się zebrać, byś się zgodził? Ja chętnie bym poczytał o Nordconie, bo już od października będę mieszkał w gdańskim akademiku :-)

"Naprzyjcie" na Naczelnego. Nordcon to znakomicie organizowany konwent znany z tego, że jest zimny jak cholera - grudzień w Jastrzębiej Gorze na przykład to nie jest najcieplejszy z miesięcy. Wszystko odbywa się w jednym miejscu - wynajętym na potrzeby konwentu jakimś ośrodku wczasowym, które zimą - kto by się domyślił? - świecą pustkami. Nordcony mają pewną nić przewodni.ą - w tym roku będzie nią Steampunk.

Zabawa jest przednia...

Do psychiatry zgłasza się pacjent.

- Panie doktorze. Mam obsesję na punkcie Gwiezdnych Wojen. Nieustannie mi się śni latanie TIE-Fighterem, pojedynki ma świetlne miecze, jacyś rycerze Jedi...

- A kiedy to się zaczęło?

- Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Pytań kilka

1. Skoro tak uwielbiasz przygodówki, to czemu nie zrecenzowałeś Tajnych Akt 2 w najnowszym numerze?

2.Czy kiedykolwiek zrecenzowałeś grę inną niż przygodówkę?

3.Jakbyś nie pracował w CDA, to gdzie byś pracował?

Hope you will reply.

Przecież ja nie mam licencji na recenzje przygodówek i nie za bardzo nadążam - teraz na przykład "wisi mi nad karkiem" recka "Sherlock Holmes i Jack the Ripper".

W CDA nie pracuję - współpracuję z redakcją, a to różnica. A gzie chciałbym pracować? Chciałbym być Złym Lordem... niestety, za duża konkurencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robot C3-PO miał poważny wypadek i przewieziono go do szpitala. Lekarze położyli go na sali operacyjnej i robią co mogą, aby go uratować. W pewnej chwili lekarz ze współczuciem głaszcze C3-PO po główce i mówi:

- Niestety, panu już nie pomożemy, ale mam prośbę. Na sąsiedniej sali zepsuło się radio. Czy zostanie pan dawcą organów?

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA nie pracuję - współpracuję z redakcją, a to różnica. A gzie chciałbym pracować? Chciałbym być Złym Lordem... niestety, za duża konkurencja.

Heh. Fajnie by było z Waszą Miłością jak Złym Lordem. Całkiem zabawnie, I pressume. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w me łapy wpadł egzemplarz "Malowanego człowieka". Jako że akurat byłem chory, to miałem sporo czasu. Książkę pochłonąłem w dwa dni, najszybciej jak się dało zdobyłem tom drugi i również przeczytałem. Uważam, że to całkiem smaczny kąsek fantasy z dość dojrzałym światem - choć nie wszystko wydaje mi się do końca logiczne. Wprawdzie jest to raczej czytadło i odchamiacz niż bardzo poważna i pobudzająca do refleksji lektura, niemniej jednak podobała mi się :)

Pytam więc, czy czytałeś, a jeśli tak, to jakie są Twoje, mości Generale, wrażenia z lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...