Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

fred w którym chwalimy się zdobyczami z stim halidej sejl

Polecane posty

Ja wiem, że wciąż trwa, ale smokin' Jesus titty cinnamon, Gaben nas rozpieszcza

QeMNAPK.png

Krótki sitrep

Antichamber - 4,74 ojro za acid trip: fcuk logic - the game, bargain of the century

Deponia - była za 90-coś centów, kupiłem bo tania, a tu zonk - świetna przygodówka

Binding of Isaac - rogalik w którym sukces zależy w 90% od tego, jak dużą kupę gra zdecyduje się na ciebie zrobić, z nieprecyzyjnym sterowaniem i stylem przez który ciężko ogarnąć co się w ogóle dzieje

McPixel - co ja w ogóle do cholery kupiłem i ukończyłem w jednej sesji

Trine - było za grosze, więc kupiłem

Worms Armageddon - znajomy z Ostralii zrobił mi prezent na gwiazdkę, niech bozia go chroni przed wściekłymi kangurami i niech zawsze pamięta o założeniu kagańca krokodylowi, szkoda tylko że ta wersja jest politycznie poprawna i najlepsze soundbanki trzeba sobie dograć

Duke Nukem 1 i 2 - pure nostalgia (no i tanie), odpaliłem na kilkanaście minut i wyłączyłem, bo zęby zaczynały mnie boleć od dźwięków wydobywających się z głośników

BIT.TRIP FATE i RUNNER - bo Rane dużo grał, bo tanie, bo chciałem czegoś zręcznościowego - pierwsze to Touhou: Rollercoaster edition, drugie - Icy Tower, tylko w poziomie i bardziej skomplikowane, frustrujące jak cholera ale przynajmniej jako tako sprawiedliwe

Kupione przed halidej sejl, ale przeważnie na kosmicznych przecenach

Trzeci headhunter DLC do BL2 - żeby mieć komplet, nawet całkiem niezły

Arena Wars 2 - miałem na to kupon -90%

Duke & Lo Wang bundle - czy muszę podawać powody

Rip Trilogy - patrz Arena Wars 2

Faerie Solitaire - patrz Arena Wars 2, z tym że to okazało się fantastyczną grą

Critial Mass - patrz Arena Wars

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bit tripy wszystkie oprócz runnera 2, bo tanioszka i filmy ranekina (core i beat są super elo)

Monaco, bo podobno bardzo wporzo, a i dużo mapek dodatkowych od społeczności

FTL bo ludzie się nad tym rozplywaja i chce wiedzieć czemu

nie mam kasy

90% gier z wyprzedaży mi nie pójdzie

Czekam jeszcze na jakąś przecenkę super meat boya ale chyba nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Deponię, bo zawsze chciałem sam zagrać. I okazało się, że jest koszmarnie zoptymalizowana. Jak klikana przygodówka 2D może wymagać czegoś o mocy obliczeniowej większej od tostera? Ale, zakładając że Valve nie upadnie, kiedyśTM sobie przejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bit tripy wszystkie oprócz runnera 2, bo tanioszka i filmy ranekina (core i beat są super elo)

Muh nigga.

Ja kupiłem B.T Fate, ale okazało się cholernie zabugowane. Ukończyłem na najniższym poziomie, karty sprzedałem i kupiłem VVVVVV. Też ukończyłem, ale kart nie było, cusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...