Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sefnir

Modele, figurki, i inne z m&a co da się zbierać.

Polecane posty

Pochwalę się i ja.

uSKzF2N.jpg

1/144 HG Hyakushiki. Jestem szalenie zadowolony z modelu. Przede wszystkim przy posiadaniu charakterystycznej złotej powłoki jest śmiesznie tani. Około 40zł to naprawdę mało, gdzie przy Akatsuki Gundama płaciłem jakieś dwie dychy więcej, a za Delta Gundama trzeba zabulić ponad stówę, a wszystkie trzy są w tej samej skali.

Sam model przyjemny i prosty w budowie. Całkiem niezła jakość plastiku jak na taką cenę. Minusem jest beam saber. Serio mogli trochę bardziej się postarać, i nie dawać go jako jednego elementu, szczególnie, że rękojeści osobne są.

HHt9sXk.jpg

Porównanie do posiadającego podobną złotą powłokę Akatsuki Gundama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tam dobrze widzę cenę przy drugiej figurce, że kosztuje (po przeliczeniu) ponad 2500 dolców + koszty przesyłki?

Bo ten symbol przy 16800 nie wygląda mi na jena, chociaż nie znam się, więc mogę źle myśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do tematu.

Ami i Mami wyglądają świetnie nawet bez koloru, a mając już w posiadaniu dwie figurki Phat! (i dwie kolejne oczekujące premiery) jestem całkiem dobrze przeświadczony o ich jakości więc te 600 PLN jakie sobie w przeliczeniu życzą za ten duet nie jest specjalnie wygórowaną ceną. Jeżeli premierę zapowiedzą na późną jesień / zimę to poważnie zastanowię się nad zamówieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...