Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sefnir

Modele, figurki, i inne z m&a co da się zbierać.

Polecane posty

Shiranui Second Yuya Custom D-Style

Zakupiony: 20 czerwca 2014

Złożony: 3 maja 2015

Jakiś czas temu pisałem o D-Style Takemikazuchim, dziś pora na kupionego wraz z nim Shiranuia. Prawdę mówiąc mogę powtórzyć to co napisałem wtedy. Fajnie wyglądający i prosty w budowie model. Tym razem jump unit nie sprawił mi takich problemów. Niestety z drugiej strony niektóre elementy lubią się rozchodzić, nawet jeśli są dobrze oczyszczone. Połączenie między kroczem i torsem jest dość luźne i przez to model niech chwieje się, co w połączeniu z lekką tendencja do przewracania się w tył, sprawia pewne trudności w ustawieniu go. Cóż, przynajmniej fajnie wygląda.

Ale i tak model jest zdecydowanie za drogi jak na taka skalę. Można kupić, jednak tylko na promocji.

AcSMN7M.jpg

r7806cQ.jpg

A tu coś starszego.

LEGEND BB Nidaime Gundam Dai Shogun

Zakupiony: 31 października 2014

Złożony: 13 marca 2015

Z każdym modelem coraz bardziej lubię serię Legend BB. Niby SD, ale świetnie wyglądający. Olbrzymi plus, że złote elementy to plastik, a nie naklejki. Jasne, trzeba uważać przy ich wycinaniu i ewentualnym oczyszczaniu, ale przynajmniej jest jakiś efekt. Słówko jeszcze o naklejkach. Kilka ich się znajdzie. Jedne lepsze, inne gorsze - czyli jak zwykle. Trzy na "koronie" zdecydowałem sobie darować i zastąpić je markerem. Trochę mi się rozmazał, ale i tek lepiej wygląda niż naklejki. Cóż mogę jeszcze powiedzieć? Jestem zadowolony, i na pewno jeszcze nie jeden SDek u mnie zagości. Zdecydowanie polecam.

X7sxQwE.jpg

s4ae38m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten Twój wymarzony Phat!, ale przy okazji:

http://haruhichan.com/wpblog/46262/banpresto-releases-first-look-at-idolmasters-new-anastasia-figure/

Banpresto-Releases-First-Look-at-Idolm@Sters-New-Anastasia-Figure-2.jpg

While many figures from the popular Winter 2015 anime, The iDOLM@STER Cinderella Girls have been released since airing, Banpresto finally released images of their up and coming figure of Anastasia. Anastasia is known as a half-Russian, half-Japanese girl in the anime that is known for using Russian phrases in her everyday speech.

Anastasia?s new figure is an ?SQ figure,? which stands for ?super quality figure? a branch of Banpresto prize figures. These types of figures can be won in Pachinko Parlors and arcades in Japan. She is molded from ABS and PCV materials and features a matte paint job on her hair with detailed eyes. While she has not been put up for preordering, her official release date is for October of this year.

A skoro o nich mowa, to Yukiho już wyszła:

http://www.amiami.com/top/detail/detail?gcode=FIGURE-011988

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten Twój wymarzony Phat!, ale przy okazji:

Nie podobają mi się figurki Banpresto, a tę dodatkowo będzie można (oficjalnie) dostać tylko grając na automatach, więc...

Ale czuję, że phat określi się już niedługo... Na pewno... ;__;

A skoro o nich mowa, to Yukiho już wyszła:

http://www.amiami.com/top/detail/detail?gcode=FIGURE-011988

Odkąd tylko pojawiła się w sprzedaży cały czas się nad nią zastanawiam, bo Yukiho lubię i bardzo fajnie wygląda w parze z zamówioną już Makochi, a i cena też niewysoka. Zobaczę ile mi zostanie z wypłaty po obowiązkowych wydatkach i pomyślimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000 cebul za empetrójkę?

To nie empetrójka tylko DAP. Różnic między jednym a drugim wymieniać nie będę bo na pewno #nikogo, ale w skrócie powiem, że to jak Formuła 1 odtwarzaczy. Szczególnie, że to Astell&Kern, a ich produkty potrafią kosztować nawet dwa razy tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

287684.jpg

Te oczy *-*

Ja chcę już zobaczyć wersję pomalowaną!

Przy okazji zapowiedziano Minami, też w stroju Love Laika, ale nie zaprezentowano żadnego prototypu. Mimo wszystko jeżeli będzie "do pary" to mój budżet na komputer najpewniej znowu się uszczupli...

@EDIT: No i najważniejsza sprawa - dalej nie pokazali podstawy. Wciąż liczę na przekoksaną scenę jak u Ranko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...